Kriptovalūtu tirdzniecība: pirkšana un turēšana

Neviena cita aktīvu klase nav redzējusi lieliskus ieguvumus, kas nesen tika novēroti kriptovalūtās. Bitcoin, visizcilākā kriptonauda, ​​kopš 2010. gada ir atgriezusies pāris miljonu procentu apmērā, kad vienā posmā tā vērtība bija 0,008 USD.

Bitcoin un pāris citas kriptovalūtas ir skaisti atalgojušas investorus, kuri tos ir iegādājušies un turējuši. Vai pirkšana un turēšana joprojām ir spēcīga kriptovalūtu tirdzniecības stratēģija? Kurus no kriptogrāfijas veidiem ir vērts iegādāties?

Tirdzniecība ar kriptovalūtām - 1. pirkšanas un aizturēšanas pieeja (eksponenciālie ieguvumi)

Atsevišķās kriptovalūtās ir reģistrēti nedzirdēti ieguvumi.

Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pirkšanas un aizturēšanas priekšrocības

Tas izslēdz 95% no tirgus trokšņa

Ir dažādas pirkšanas un aizturēšanas tirdzniecības stratēģijas (ticiet vai nē). Šo stratēģiju galvenā ideja ir virzīties uz ilgtermiņa vēršu tendencēm un novērst tirgus “troksni”, kas saistīts ar zemākiem laika periodiem. Īstermiņa tirgotāji bieži vien sarūgtina, kad tirgus viņus izstumj no darījumiem, kad tas iepūš mazāku laika periodu (piemēram, vienas stundas laika periodu). Cenu darbība nedēļas grafikā noteiktā laika periodā bieži ir nestabila. Analizējot vienu un to pašu periodu mazākos laika periodos, attēls parasti ir daudz nelīdzenāks un neparedzamāks nekā nedēļas laika grafikā.

Ideāls tirgus laiks nav nepieciešams

Daudziem tirgotājiem un investoriem pirkšanas un aizturēšanas tirdzniecību padara pievilcīgu tas, ka daudzos gadījumos ideāls tirgus laiks nav ārkārtīgi svarīgs. Tirgotājiem, kuri plāno nodarboties ar mēnešiem vai pat gadiem, vissvarīgākais ir faktiski iesaistīties tirdzniecībā. Šie tirgotāji bieži negaida lielus trūkumus pret dominējošo vēršu tendenci, jo zina, ka tas var likt viņiem palaist garām iespēju nokļūt meklētajā pozīcijā.

Tirdzniecība ar kriptovalūtām - pirkšanas un aizturēšanas pieeja 2 (Surfer mainīts)

Lai tirgotu kriptovalūtas ar pirkšanas un aizturēšanas pieeju, nav vajadzīgs ideāls laiks.

Samazinātas darījumu izmaksas

Tirgotāji, kas nodarbojas ar ilgtermiņa pirkšanas un aizturēšanas darījumiem, parasti nepārspēj. Tas var ievērojami samazināt darījumu izmaksas. Tirgotājam, kurš katru dienu vai katru nedēļu veic darījumus un ir ārpus tiem, jāņem vērā uzkrāto darījumu izmaksu izņemšana. Dažu kriptovalūtu starpība ir ievērojami lielāka nekā, piemēram, lielākajiem valūtu pāriem. Tas var padarīt ļoti dārgu un neefektīvu daudzu īstermiņa darījumu veikšanu dažu ilgtermiņa darījumu vietā.

Samazināta psiholoģiskā slodze

Īstermiņa un pat vidēja termiņa tirdzniecība daudziem tirgotājiem var radīt stresu. Daudzas reizes dažu nedēļu laikā tirgos var būt grūti tirgoties, un šajā laikā īstermiņa un vidēja termiņa tirdzniecība var nogurdināt tirgotājus, īpaši tos, kuri ir mazāk pieredzējuši.

Lai gan pirkšanas un turēšanas kriptovalūtu tirdzniecības stratēģijas dažkārt var radīt stresu, tas noteikti ir mazāk nodokļu nekā īstermiņa tirdzniecības stratēģijas.

Laika efektivitāte


Pirkšanas un turēšanas kriptonauda tirdzniecības stratēģijas ir ideāli piemērotas investoriem un tirgotājiem, kuri vēlas gūt potenciāli lielu peļņu ar minimāliem laika izdevumiem. Ilgtermiņa ieguldītājiem kriptovalūtās, kuri nodarbojas ar pirkšanu un turēšanu, nav jāpievērš uzmanība cenai katru dienu, kā arī nav jāveic tehniska analīze un bieži jāaplūko diagrammas. Būtu prātīgi, ja šie kriptovalūtu tirgotāji / investori, protams, sekotu līdzi galvenajiem jaunumiem un šad un tad pārbaudītu savas pozīcijas, taču tas joprojām ir daudz mazāk laikietilpīgs nekā īstermiņa tirdzniecība.

Tirdzniecība ar kriptovalūtām - pirkšanas un aizturēšanas pieeja 3 (puisis sēž uz pakaramā paklāja)

Izmantojot pirkšanas un aizturēšanas kriptogrāfisko tirdzniecību, visas dienas garumā nav jāraugās diagrammās.

Kuras kriptovalūtas ir vērts tirgot?

Lai gan no mazām kriptovalūtām nav obligāti jāizvairās, visticamākie kripto ir vislielākie, visizplatītākie. Tas ietver Bitcoin (BTC), ēteri (ETH), domuzīmi, litecoin (LTC), Bitcoin cash un ripple (XRP). Investori un tirgotāji daudz vairāk uzticas šīm (un citām) lielajām kriptovalūtām. Tas var jums palīdzēt, pērkot šos kriptogrāfijas ilgtermiņa spēlēm.

Šeit atrodiet uzticamus kriptovalūtu brokerus.

Viena no lielu kriptovalūtu tirdzniecības priekšrocībām ir tā, ka tās piedāvā dziļāku likviditāti. Pietiekama likviditāte palīdz izvairīties no paslīdēšanas, veicot darījumus un aizpildot pasūtījumus (ņemt peļņas un apturēt zaudējumu rīkojumus)..

Arī lielajām kriptovalūtām ir daudz mazāk iespēju “sabrukt un sadedzināt” nekā mazākām. Ir bijušas daudzas kriptovalūtas, kas nav izdzīvojušas ļoti ilgi. Ieguldījumi pavisam jaunā kriptovalūtā, kas vēl nav sevi pierādījusi, ir kā dienas veca cāļa pirkšana – augsts izaugsmes potenciāls, bet riskants.

Noteiktākas ir ieskatīties vairāk izveidojušās kriptovalūtās, ieskaitot iepriekš minētās. Ieguldītājus ar lielu riska apetīti var interesēt mazākas, mazāk zināmas kriptovalūtas. Veicot ieguldījumus šajos tirgotājos, iespējams, vēlēsities izmantot mazākas likmes nekā lielākajās kriptovalūtās.

Veidi, kā ievadīt pirkšanas un aizturēšanas kriptovalūtas darījumus

Daudzi investori vienkārši pērk kriptonauda un tur tos, līdz viņi uzskata, ka ir piemērots laiks pārdošanai. Šie ieguldītāji bieži veic nelielu tehnisko analīzi pirms darījumu uzsākšanas un dažos gadījumos var izvēlēties neizmantot stop loss rīkojumus.

Tirgotāji un investori ar tehniskās analīzes iemaņām var dot priekšroku kriptovalūtu tirdzniecībai pēc vāja vai būtiska cenu pārrēķināšanās. Citiem dalībniekiem patīk ienākt tirgū ar pretestības pārtraukumu. Tas papildina impulsa apstiprināšanas priekšrocības.

Pirkšanas un aizturēšanas padomi kriptovalūtu tirdzniecībai

  • Izmantojiet lielākus laika posmus tehniskai analīzei, piemēram, dienas, nedēļas un mēneša diagrammām.
  • Ja izmantojat stop loss, nenovietojiet to pārāk tuvu savam ierakstam.
  • Sviras ir jāsamazina līdz minimumam vai nav jāizmanto sviras. Kriptogrāfijas valūtas darījumu turēšana mēnešiem vai gadiem var būt dārga.
  • Ja iespējams, izmantojiet pullbackus, lai iegūtu labāku ieejas cenu.
  • Ja augšupejošā tendence ir nestabila un ļoti spēcīga, negaidiet dziļas retracements. Šajā gadījumā var tikt ņemti vērā gan ieraksti tirgū, gan izlaušanās ieraksti.
  • Sekojiet līdzi galvenajiem faktoriem, kas var ietekmēt jūsu tirgoto kriptovalūtu ilgtermiņa perspektīvas.

Sāciet kriptovalūtu tirdzniecību tūlīt!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector