Kriptovalūtu tirdzniecība: cenu darbība

Kriptovalūtas – kurš gan būtu domājis, ka šī dīvainā aktīvu klase tik īsā laika posmā piesaistīs tik lielu uzmanību un tik lielu ieguldījumu kapitāla daudzumu? Pēdējo pāris gadu laikā dažādu kriptovalūtu diapazonā ir ielej miljardi dolāru. Tā kā arvien vairāk investoru un spekulantu iesaistās šajā ārkārtas aktīvu klasē, populārākās kriptovalūtas turpina pēceksponenciālo pieaugumu un bieži svārstīgumu. Iespējas šajā tirgū ir milzīgas. Bet vai ir kāda tirdzniecības pieeja, kas izturējusi laika pārbaudi? Vai šī tirdzniecības pieeja dos rezultātu ar salīdzinoši jaunu aktīvu klasi, piemēram, kriptonauda?

Kriptovalūtu tirdzniecība - cenu darbība ir atslēga! 1 (vīnogulāji)

Stingras cenu rīcības stratēģijas nodrošina labu ienesīgumu dažādos tirgos.

Kriptovalūtas apsvērumi

Ierobežoti vēsturiskie dati (fundamentālie un tehniskie)

Kriptovalūtas nav bijušas pie mums ļoti ilgu laiku. Kaut arī citām aktīvu klasēm, piemēram, forex un akcijām, ir daudz vēsturisku datu (gan fundamentālu, gan tehnisku), no kuriem iegūt vērtīgu informāciju, lielākā daļa kriptovalūtu tirgus ir nezināmā teritorija. Pirmā un pamanāmākā kriptovalūta bitcoin pastāv tikai kopš 2009. gada.

Paturot to prātā, kriptovalūtu statistiskajai modelēšanai un stratēģijas pārbaudei ir maza nozīme, jo mazo datu paraugu rezultāti bieži ir maldinoši un neuzticami.

Viltīgi un nedroši pamati

Tā kā pamatprincipi rit ap jēdzieniem, kurus parasti ir grūti saprast, kriptovalūtu cenu uzvedību bieži ir grūti secināt vai paredzēt no fundamentāliem aspektiem. Vai tāpēc tirgotājiem vajadzētu stāvēt malā no šī fenomenālā tirgus tikai tāpēc, ka tā pamatus var būt grūti apgūt? Noteikti nē!

Cenu rīcības tirdzniecības spēks

Globālajos finanšu tirgos ir spēcīga “patiesība”. Tirgotāji bieži sagaida, ka dažiem fundamentāliem katalizatoriem būs īpaša ietekme uz aktīva cenu. Šīs aizspriedumi bieži tiek izjaukti, kad cena nedara neko, vai tieši pretēji gaidītajam. Informētus tirgus dalībniekus bieži vien „nosaka cenas” būtiskiem ierosinātājiem ilgi pirms tā oficiālas publiskošanas, līdz publicēšanas brīdim tas lielā mērā padara neefektīvu..

Uzziniet, kā izmantot cenu darbības un tehniskās tirdzniecības stratēģijas.

Lai gan pamatdatiem var būt nozīmīga loma aktīvu novērtēšanā, aktīva cenas darbība ir pēdējais un vissvarīgākais apsvērums, kas jāņem vērā, pieņemot tirdzniecības lēmumus. Kad viss ir ņemts vērā un viss ir ņemts vērā, cena ir pēdējais barometrs un visuzticamākais ceļvedis par to, kas patiesībā notiek ar aktīvu. Pat tad, ja pamati pārspēj cenu darbības “cerības”, pati cenu darbība ātri pielāgosies fundamentālajai izmaiņai. Aktīva cena bieži ir “priekšā” tā pamatiem.

Kriptovalūtu tirdzniecība - cenu darbība ir atslēga! 2 (barometrs)
Cenu darbība – lieliskais tirgus barometrs.

Universāla cenu uzvedība dažādās aktīvu klasēs

Tirgus psiholoģija

Kāpēc cenu darbība daudzos dažādos aktīvos un aktīvu klasēs bieži atgādina līdzīgus modeļus? Lielākā daļa tirgu parasti darbojas vienādi to cilvēku kopīgo īpašību un domāšanas procesu dēļ, kuri piedalās šajos tirgos. Laika gaitā dažādi tirgus dalībnieki uz noteiktiem tirgus apstākļiem reaģē vienādi. Tas piešķir cenu kustībām atkārtotu raksturu iesaistītās tirgus psiholoģijas dēļ.

Piedāvājuma, pieprasījuma un kopējā tirgus mehānika

Vēl viens dažādu tirgus vienveidības iemesls ir veids, kā piedāvājums un pieprasījums veido tirgus. Vienkāršs piemērs ir šāds: spēcīgās augšupejošās tendencēs trūkst pārdevēju. Lielajiem investoriem un spekulantiem, kuri tirgojas ar tendencēm, bieži ir problēmas ar lielu pirkšanas pasūtījumu izpildi par saprātīgām cenām. Līdz ar to, kad šie lielie tirgus dalībnieki saskaras ar augšupejošu tendenci, tas viņiem piedāvā iespējas piepildīt lielos pasūtījumus par salīdzinoši labām cenām. Turklāt, kad cena atgriežas, tas ir uzskatāms rādītājs, ka tirgū ienāk vairāk pārdošanas likviditātes, kas var likt “lielajiem zēniem” turpināt uzkrāt garās pozīcijas, jo tirgū ienāk lielāks šī aktīva piedāvājums. Tas un citi tirgus faktori bieži izraisa tendenci, ka cenu brīvāk tirgojamie finanšu instrumenti virzās impulsīvi, kam seko koriģējoši Elliota viļņu secības (impulsīvs, koriģējošs, impulsīvs, koriģējošs utt.). Protams, impulsīvais / korektīvais modelis ir tikai viens no daudzajiem raksturīgajiem modeļiem, ko izraisa regulāra tirgus darbība.


Kriptovalūtu tirdzniecība - cenu darbība ir atslēga! 3 (pārnesumi)
Visiem brīvi tirgojamiem aktīviem ir dažas kopīgas cenu darbības funkcijas (piedāvājums, pieprasījums, likviditāte, cilvēka psiholoģija utt.).

Pašreizējā un nākotnes līdzība (kriptogrāfija pret stabilākiem tirgiem)

Lai gan daudz vairāk ir jāsaka par to, kā tirgotāji parasti domā un rīkojas, kad runa ir par tirdzniecību, svarīgs aspekts ir tas, ka kriptonauda tirgū jau ir parādījušās tās pašas “pamata” cenu darbības īpašības, kas parasti sastopamas visos citos finanšu tirgos. Paredzams, ka kriptovalūtu tirgus turpinās veikt pasākumus, kas līdzināsies tradicionālo finanšu instrumentu cenu uzvedības dominējošajām īpašībām.

Tāpēc mēs varam tirgot kriptovalūtas ar ‘tradicionālām’ tehniskās analīzes / cenu darbības metodēm, it īpaši tāpēc, ka kriptovalūtu tirgus ierobežotie tehniskie un pamatdati tirgotājiem piedāvā maz vielas, lai veidotu kriptovalūtām specifiskas stratēģijas ar.

Izmēģiniet kriptovalūtu tirdzniecību “pirkt un turēt”

Šīs tradicionālās cenu darbības tirdzniecības metodes, protams, būs jāpielāgo atsevišķām kriptovalūtām, taču pareizu cenu darbības metožu lielais spēks apvienojumā ar piesardzīgu riska pārvaldību praktiski tiek garantēts, lai gūtu panākumus.

Noslēgumā

Cenu darbība ir ļoti atsaucīga un atklāj neticami daudz informācijas par jebkuru finanšu instrumentu. Viltīgas cenu darbības metodes un tehniskā analīze ir paredzēta, lai kriptonauda tirgū, tāpat kā jebkurā citā tirgū, darbotos labi. Pat ja nav plašu vēsturisku kriptovalūtu datu, cenu darbību tirdzniecība piedāvā lielu veiksmes varbūtību finanšu tirgu universālo īpašību dēļ.

Sāciet ar kriptovalūtu tirdzniecību šodien!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector