Kā tirgot Ethereum (Ether) – ceļvedis iesācējiem

 Ethereum (ēteris), pasaulē otra lielākā kriptonauda, ​​ir strauji augusi. Neatkarīgi no tā, vai esat veterāns tirgotājs vai esat iesācējs kapitāla tirgos, ethereum tirdzniecība piedāvā dažādas priekšrocības un iespējas. Izlasiet šo ērto ceļvedi, lai uzzinātu, kā tirgot ethereum, kā tas tika izgudrots, korelācijas un kas ietekmē tā cenu.

Lai sāktu izmantot šīs jaudīgās kriptovalūtas potenciālu, sāciet savu ethereum tirdzniecības ceļojumu jau šodien!

Kriptovalūtu izcelsme īsumā

Pirmo decentralizēto kriptovalūtu Bitcoin izveidoja anonīma persona (vai personas), izmantojot pseidonīmu Satoshi Nakamoto. 2009. gada janvārī Satoshi ieguva arī bitkoīnu “ģenēzes bloku”.

Bitcoin ir pasaulē lielākā kriptonauda, ​​un tā tirgus kapitalizācija ir ārkārtīgi paplašinājusies. Piemēram, 2019. gada 6. oktobrī tā tirgus ierobežojums bija vairāk nekā 144 miljardi dolāru.

Ethereum izgudrojums

Novatorisks jauns zēns, vārdā Vitaliks Buterins, ar savu mērķi pilnībā pārveidot internetu, izgudroja kriptogrāfijas platformu, uz kuras izstrādātāji varēja izveidot jebkura veida decentralizētu lietojumprogrammu.

Pamatīgi izprotot Bitcoin, Vitaliks ieteica, ka lietojumprogrammu izstrādei tai nepieciešama skriptu valoda. Kad viņa ierosinājums nevienu neinteresēja, viņš turpināja darbu pie jaunā, spēcīgā projekta.

2013. gadā Vitaliks publicēja balto grāmatu, kurā aprakstīta šī dinamiskā jaunā platforma, kuru viņš sauca par Ethereum. Par neticamo jauninājumu viņš tika nosaukts par 2014. gada Thiel stipendiātu un saņēma 100 000 ASV dolāru balvu.

Pēc tam jaunietis izstājās no Vaterlo universitātes, lai īstenotu savas Ethereum ambīcijas. Ar citu izstrādātāju un līdzdibinātāju palīdzību projekts ātri pārgāja uz pārspriegumu.

Ar ļoti veiksmīgu pūļa pārdošanu 2014. gada jūlijā viņi nopelnīja vairāk nekā 18 miljonus ASV dolāru, pārdodot Ether, Ethereum žetonus, kas būtībā bija projekta daļas.

Kā tirgot ēteri

Bitcoin un ēteris, pasaules lielākās virtuālās valūtas.

Ēteru izmanto arī norēķiniem par darījumiem un skaitļošanas pakalpojumiem tīklā Ethereum.


Gadu vēlāk viņu pirmais izlaidums ar nosaukumu Frontier tika palaists 2015. gada 30. jūlijā. Tagad bija pieejama jauna platforma, kurā izstrādātāji varēja izveidot savas decentralizētās lietotnes un viedos līgumus..

Ēteris ir otra lielākā kriptonauda pasaulē, un vienā posmā 2017. gadā tā tirgus kapitalizācija bija gandrīz 38 miljardi ASV dolāru, lai gan no 2019. gada oktobra tirgus ierobežojums bija 18 miljardi ASV dolāru. Šis interesantais finanšu instruments ir pieaudzis neticamā tempā!

Ēteru nedēļas diagramma – daļa no cenu darbības pēdējos 3 gados

Ethereum ir arī ļoti nestabils, tāpat kā lielākā daļa lielāko kriptovalūtu. 2017. gadā cena sāka pakāpties augstāk, un pēc tam tā gada otrajā ceturksnī sākās tā gada “zelta drudzis”. Kriptovalūtas kļuva par lielisku ieguldījumu, ko ieguldīt tajā gadā plašākai sabiedrībai, un altkoīniem bija zvaigžņu gads, Bitcoin sasniedzot gandrīz 20 000 USD. 

Tā kā 2017. gads progresēja, investori turpināja apmierināt vēlmi pēc ethereum tirdzniecības. Līdz 31. decembrim ētera cena bija pieaugusi līdz vairāk nekā 725,00 USD, sasniedzot 1370 USD. Astronomiskā gada atdeve 2017. gadā bija virs 4800%!

Kā tirgot Ethereum

Pirmais solis, lai uzzinātu, kā tirgoties ar Ethereum, ir nodrošināt kompetentas starpniecības pakalpojumus. Ir ļoti ieteicams tirgot ēteru ar uzticamiem, labi izveidotiem forex brokeriem.

Viens no šādiem brokeriem ir eToro. eToro nepiedāvā ētera sviras efektu, taču, protams, ir arī citi brokeri, kas piedāvā sviras efektu. Dažas no šīm firmām piedāvā pat 33X sviras.

Daži brokeri piedāvā dažādas ethereum tirdzniecības iespējas. Parasti iekļauti pāri ir ETH / USD (ēteris / ASV dolārs), ETH / BTC (ēteris / bitcoin), ETH / EUR (ēteris / eiro), ETH / CAD (ēteris / Kanādas dolārs) un ETH / GBP (ēteris / Lielbritānijas) mārciņa).

Ētera nepastāvības dēļ tirgotājiem nevajadzētu to tirgot ar lielu sviru. Protams, drošākais ir nulles sviras efekts. Ētera cenu masveida pieauguma dēļ “pirkt un turēt” ir bijusi lieliska stratēģija. Arī ‘iegremdēšanās pirkšana’ ir darbojusies ļoti labi, lai gan tirgotāji būtu palaiduši garām vairākas lieliskas iespējas, ja izmantotu tikai šo pieeju (vismaz ikdienas laika posmā).

* Ja vēlaties uzzināt vairāk par Bitcoin tirdzniecību, izmantojiet šo saiti uz rakstu, kas veltīts tieši: Kā tirgoties ar Bitcoin – ceļvedis iesācējiem.

Ethereum tirdzniecības pamati: kas pārvieto ētera cenu?

Tā kā ēteris joprojām ir diezgan jauna kriptonauda, ​​tā cenu lielā mērā ietekmē notikumi, kas saistīti ar tās attīstību.

Kā minēts iepriekš, ēteris ir vērtības marķieris, ko izmanto, lai apmaksātu darījumus un skaitļošanas pakalpojumus Ethereum tīklā. Līdz ar to Ethereum blokķēdes un ar to saistīto pakalpojumu paplašināšana acīmredzami ietekmēs ētera vērtību un cenu.

Patiešām svarīgs ārējs faktors, kas ietekmē ētera cenu, ir tā lielā brāļa bitkoina cena. Kad nauda ieplūst bitkoīnā, ēteris un citas kriptovalūtas parasti no tā gūst labumu. Bitcoin vērtība ir faktors, kas ietekmē raksturīgo svārstīgumu, kas saistīts ar ethereum tirdzniecību. Kad bitkoins ir pakļauts spiedienam, tiek ietekmēta visa kriptovalūtas aktīvu klase.

Šīs korelācijas iemesls ir tāpēc, ka kriptonauda, ​​tā sakot, pieder pie tā paša tirgus sektora. Pieaugot bitcoīna cenai, tirgus kopējais uzskats ir tāds, ka kriptovalūtu tirgus ir „veselīgs” un arī reāls ieguldījumu variants.

Tā kā ēteris ir otra lielākā kriptonauda, ​​nav pārsteigums, ka to stipri ietekmē bitkoina cena un noskaņojums. Izprotot, kā tirgot ethereum, jāņem vērā bitkoina ietekme uz cenu darbību.

Laiks nedaudz nopelnīt

Vai šāda veida sasniegumi jums ir nepieciešami jūsu tirdzniecības karjerā? Apmeklējiet mūsu signālu lapu šodien un izmēģiniet mūsu bezmaksas vai premium tirdzniecības signāli!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector