Zviedrijas deputāts pievienojas BTCX Bitcoin Exchange

Politiskajam domēnam un digitālās valūtas jautājumam vienmēr bija nemierīgas attiecības. Lielāko daļu laika politiķi izvēlējās ievērot līniju, kas tika parādīta galvenajos plašsaziņas līdzekļos. Tāpēc problemātiskā reputācija, ko bitkoīns savāca pirmajās dienās, kavējās pārāk ilgi, proti, ka šis bija stāsts, kas atkārtots ne tikai plašsaziņas līdzekļos, bet arī politiskās diskusijās parlamentos un citās varas vietās..

2016. gads ir gads, kad tas viss sāka mainīties līdz ar pieplūdumu Ķīniešu nauda kas meklēja drošu ostu nemierīgajos laikos, kad juaņa atkārtoti devalvējās. Kopš tā laika kriptogrāfijas valūtai ir izdevies ļoti bagātināt virkni fizisku personu un uzņēmumu, bet arī veiksmīgi izcelt nelegālu uzņēmējdarbību izmantojošu līdzekļu reputāciju.

Pārmaiņu virpulī arī daži politiskā domēna stūri to pamanīja un sāka pārvērtēt savas pozīcijas, pirmkārt, par blokķēdes jēdzienu. Nesen pārvēlētais Maltas premjerministrs ir lielisks piemērs. Mūsdienās ir plaši atzīts, ka viena un tā pati tehnoloģija drīz krasi mainīs veidu, kā dati tiek glabāti un kuriem piekļūst daudz dažādu pušu, kas darbojas šīs sistēmas ietvaros. Naudas pārskaitījumi ir tikai visredzamākais blokķēdes pielietojums, bet ne vienīgais.

Tas ir iemesls, kāpēc digitālā valūta ir pēc valstu banku pasūtījuma šodien vairs nav pīpes sapnis. Tajā pašā laikā bitkoīns, kāds tas ir šodien, tas ir, tas ir, ka tā ir pilnīgi neatkarīga, nevalstiska digitālā valūta, joprojām ir pārāk tāls tilts daudziem politiskajiem pārstāvjiem. Par laimi bitcoin kopienai zviedru deputāts Matiass Sundins noteikti nav viens no tiem.

Agrīns adoptētājs

Matiasa Sundina karjera pagāja ļoti tālu kopš viņa sākuma dienām politikā. Šeit viņš kļuva slavens kā pirmais zviedru politiķis, kurš izvēlējās pieņemt tikai Bitcoin ziedojumus. Kad viņš tika ievēlēts 2014. gadā, viņš sāka strādāt, lai savas valsts nacionālo banku pārceltu uz kursu, kas to šodien padarīja par vienu no progresīvākajām bankām attiecībā uz darbu ar jaunizveidotajiem uzņēmumiem.

Nesenās ziņas par viņu parādīja, ka viņš kļuva par Zviedrijas lielākās bitkoīnu biržas BTCX valdes priekšsēdētāju. Tas ir arī viens no vecākajiem darba biržiem visā kontinentā. Sundins, kurš ir uzņēmējs, kurš bija viens no Zviedrijas organizācijas Warp Institute līdzdibinātājiem, kurš bija apņēmies paātrināt visu veidu tehnoloģiju jauninājumus, plānoja aizņemties jaunajā amatā biržā.

Pēc viņa teiktā, bizness ir ļoti interesants un aizraujošs pat tiem, kuri nav daudz ieguldīti Bitcoin jēdzienā. Iesācējiem biržas plāns ir savākt naudu tās paplašināšanai. Tas pats process veiks apmaiņu jaunos tirgos nedaudzās Eiropas valstīs.

Daudzās valstīs bitcoin tiek izmantots pirkumiem tiešsaistē, bet arī daudzām citām lietām, piemēram, BTC azartspēlēm un piekļuvei tikai digitāliem aizdevumiem. Bet paziņojuma konteksts, šķiet, liek domāt, ka BTCX paplašināšanās neapstāsies, bet, visticamāk, turpināsies, tiklīdz būs sasniegti nepieciešamie apstākļi.

BTCX

Uzņēmums, kuru piespieda Sundin klātbūtne, šobrīd pieaug tādā tempā, kas katru mēnesi ietver aptuveni 1200 jaunus klientus. Pašlaik tā darījumu apjoms ir aptuveni 2 miljoni eiro digitālās valūtas aktīvos (pašlaik tikai bitcoin) mēnesī. Tā tika izveidota 2012. gadā, un kopš tā laika tā ir sniegusi Zviedrijas sabiedrībai lekcijas vai konsultāciju pakalpojumus, kas ļāva tai paplašināt savu biznesu arī šajā jomā..

Lai gan šie skaitļi patiesībā nav prāta uzmācīgi, tie ir vairāk nekā stabils pamats, uz kura balstīties. Izskatās, ka tieši to Sundins plāno darīt nākamajos mēnešos un gados.

Pēc viņa teiktā, telpa, kurā jāapmeklē birža, ietver ne tikai izveidoto banku darbības traucējumus. Tā vietā viņš vēlas, lai apmaiņa strādā ar viņiem dažādos jautājumos, kas ir abpusējas interesēs. Tādā veidā abas puses varēja īstenot viena otru un savas uzņēmējdarbības metodes, neuzkāpjot uz otras personas pirkstiem..

Atdošana cilvēkiem

Pēc tam, kad viņš sastapa rakstu par to, Sundins tika “pārvērsts” par bitcoin. Izlasījis, viņš ātri saprata, ka sabiedrības izpratne par bitcoīnu kā nelegālu valūtu nelegālām darbībām (tas toreiz bija izplatīts) neatstāja pārbaudi.

Tā vietā viņš saprata, ka Bitcoin tīkla potenciāls ir atgriezt spēku vienkāršiem cilvēkiem. Tas arī pilnīgi sakrita ar viņa individuālo iemeslu, lai vispirms nonāktu politikā. Bet viņš tic nevis pilnīgai vecās finanšu struktūras sagāšanai, bet abu jēdzienu apvienošanai.

Tāpēc viņa nākotnes redzējumā bankas un bitcoin apmaiņa strādā ciešāk, lai saviem lietotājiem sniegtu labākus pakalpojumus, vienlaikus veicot arī ienesīgākus pasākumus. Šis līdzsvars ir kaut kas tāds, kas daudziem cilvēkiem šķiet ļoti pievilcīgs un iepriecinošs, kad runa ir par vispārējo stabilitāti, kas turpmākajos mēnešos un gados atbalstīs Bitcoin tīklu..

Zviedru nostāja

Sundins ir skaitlis, par kuru dažās politiskajās aprindās gan ņirgājas, gan citos ļoti klausās. Bet gadi gāja, un tagad Sundinu neuzskata par briesmīgu raksturu, bet gan par cilvēku, kurš pārstāv galvenās sabiedrības intereses.

Šodien viņa loma BTCX sniedz uzņēmumam daudzus ieguvumus, kas to varētu virzīt uz lielo līgu Eiropas tirgū. Tikai šogad uzņēmums plāno uzsākt jaunu maksājumu platformu un pēc tam atbrīvot jaunu apmaiņu slepenā režīmā.

Kā paraugs, šī politisko personu un privāto uzņēmumu apvienošanās varētu nedaudz sašūpoties par iespējamiem interešu konfliktiem, kas varētu rasties. Bet, tā kā attiecīgie uzņēmumi izmanto digitālo valūtu, viņi, bez šaubām, pieliks lielas pūles, lai parādītu, ka nav jāizmanto vieta problemātiskiem darījumiem.

Tāpat ir skaidrs, ka Bitcoin kopienai noteikti ir liels draugs Matiasā Sundinā.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me