Zelts ir izturējis pretestību, S&P un Dax turas vienmērīgi

Sveiki, tirgotāji! Es ceru, ka jūs joprojām atrodaties tirgū. Tirdzniecība dažreiz var no jums izņemt daudz, it īpaši, ja esat pārmērīgi noslogots, daudz neguļat, ja mazi bērni tevi uztur naktīs, tiek galā ar stresu, risina visu veidu problēmas utt. Tirdzniecība var šķist viegls uzdevums, taču liels izaicinājums var būt garīgās un emocionālās pirkšanas un pārdošanas spriedze tirgū, kas var būt ļoti neparedzama.  

Man personīgi bija lieliska diena tirgos, taču tas nemaz nebija viegli. Daudzi darījumi neizdevās, es pieļāvu nelielu kļūdu vienā no darījumiem utt. Patiesībā bija svarīga naudas pārvaldība, laba riska un atlīdzības attiecība, tirdzniecība ar tendenci, bet galvenokārt neatlaidība. Visbeidzot veiksmīgie darījumi galu galā kompensēja zaudētājus un daudz ko citu.

Tirdzniecība ir kā bokss – jums ir jābūt pietiekami izturīgam un izturīgam, lai šad un tad izdarītu dažus metienus, un palikt cīņā, līdz iegūstat meistarību pār pretinieku.

Labi, tāpēc šodien pietiek ar tirdzniecības psiholoģiju. Apskatīsim dažus indeksus, zelta un FX pārus.

 

S&P 500 – vienmērīga noturēšanās pie visu laiku augstākajiem punktiem

S&P 500 jau dažas dienas tirgojas uz sāniem. Šis Amerikas etalonu akciju indekss sasniedza visu laiku augstāko līmeni tikai pirms dažām dienām. Apskatīsim ikdienas diagrammu:

S&P 500 dienas diagramma

Kā redzat, šis indekss ir nonācis konsolidācijas zonā, kas ilga jau pāris dienas. Šīs konsolidācijas bieži noved pie spēcīgiem izlaušanās gadījumiem, kad tie piepildās. Tomēr viņi var piesaistīt daudzus tirgotājus, izmantojot viltus izlaušanos vai “viltus”, kā daži cilvēki to sauc.

Neskatoties uz šodienas vājo noslēgumu, šī indeksa bullish veidojums joprojām darbojas. Jūs pamanīsit šī indeksa augšupejošu tendenci neatkarīgi no tā, vai skatāties nedēļas, dienas vai pat 4 stundu grafiku. Tas ir tas, ko mēs meklējam – instrumentu, kas dod mums vienādu signālu visos svarīgākajos laika periodos.

Tātad, kā mēs varam tirgot šo konsolidāciju uz S&P? Gaidot stingru ikdienas aizvēršanos ārpus šī konsolidācijas diapazona, kam seko retracement atpakaļ pie tā. Apskatiet šo diagrammu:

S&P 500 dienas diagramma

Ir svarīgi gaidīt apstiprinājumu, ka tendence ir gatava turpināt savu bullish kursu.

 

Daks – Buļļi joprojām ir spēcīgi


Dax ikdienas diagramma

Šis Vācijas akciju indekss arī šobrīd ir konsolidācijas fāzē. Šī konsolidācija ir bijusi daudz mazāk intensīva nekā S&Tomēr P 500. Arī Dax, šķiet, ir vairāk bullish nekā S&P šobrīd. Lai gan Dax nav tuvu visu laiku maksimumiem, piemēram, S&P, šķiet, ka tā veidošanās ir lecīgāka nekā S&P šajā posmā. Nākamajās dienās mēs varam meklēt pirkšanas iespējas, šobrīd mums nav pamata skatīties uz otru tirgus pusi.

 

Nikkei – klupšana zem 20-EMA

Šis Japānas akciju indekss šobrīd izskatās ļoti smags. Šodien ir ceturtā dienas pēc kārtas tuvu zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa. Šeit ir ikdienas diagramma:

Nikkei 225 ikdienas diagramma

Šeit mēs varam redzēt, ka šodienas svece nonāk pretestībā 20-EMA, no kurienes tā atkal tirgojās zemāk. Būtu bijis ideāli, ja šai svecei būtu daudz garāks augšējais dakts, lai dotu mums spēcīgāku pārdošanas signālu. Neskatoties uz to, šī noraidošā svece ir kaut kas, kas jāņem vērā. Es nebūtu pārsteigts, ja nākamās vai divu nedēļu laikā šis indekss tirgotos zemāk.

 

Zelts – bijušais atbalsts, kas sniedz jaunu pretestību.

Zelta dienas diagramma

Es rakstīju par šo tehnisko attīstību pirms dažām dienām. Vienkārši domāju, ka sniegšu jums ātru atjauninājumu. Tāpēc izskatās, ka zelts ir beidzot piedzīvojis zināmu pretestību, un tas notiek svarīgā tehniskā līmenī. Tas nenozīmē, ka mēs noteikti redzēsim vilni uzreiz zemāku, lai gan tas noteikti ir iespējams.

Es personīgi vēlētos redzēt stabilu cenu maiņas signālu uz zeltu, pirms es saīsinu šo preci. Apskatīsim, ko tirgus mums piedāvā nākamajās dienās.

 

NZD / JPY – vērsis atkal vētraina

Jūs, iespējams, domājat, kāpēc es šodien rakstu par nepilngadīgo pāri. Nu, lielākā daļa lielāko pāru šobrīd ir nedaudz nemierīgi un grūti prognozējami. No otras puses, NZD / JPY šodien ir izdarījis spēcīgu virzību savas lielākās augšupejošās tendences virzienā. Apskatiet šo ikdienas grafiku:

NZD / JPY ikdienas diagramma

Man patīk, kā šis pāris šodien ar sprādzienu izlauzās no šīs konsolidācijas zonas. Tehniski ir daudz jēgas spēlēt garo pusi šajā pārī. Tas jūs novirzītu tendences labajā pusē, kur ir vislielākā veiksmes varbūtība.

Šodienas bullish svece ir patiešām agresīva, un es sagaidu, ka nākamajās dienās to ievēros.

 

USD / CHF – vēl daži trūkumi ceļā?

USD / CHF dienas grafiks

Šis ir lielākais pāris, kas mani šobrīd uzrunā visvairāk. Lai gan tā nav vislielākā jebkad noraidošā svece, šodienas ikdienas joslā tiek norādīts uz turpmāku šī valūtas kursa kritumu. Ja nākamajās dienās mēs redzam nepārtrauktu ASV dolāra vājumu, USD / CHF varētu būt šī vājuma upuris.

Dodoties nedēļas nogalē, rīt gaidāmi daži svarīgi ekonomikas dati. Ārpus Lielbritānijas mums ir mazumtirdzniecības numuri plkst. 9:30 pēc GMT, un pulksten 13:30 pēc GMT mums ir Kanādas galvenā CPI un galvenā mazumtirdzniecības pārdošanas numuri..

Turklāt mums rīt ir divas svarīgas runas. FED priekšsēdētāja Dženeta Jellena uzstājas plkst. 01:00 pēc GMT, bet jaunais ASV prezidents Donalds Tramps plkst. 17:00 pēc GMT.

Veiksmi tirdzniecībā un lielisku nedēļas nogali!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector