Vēlēšanu pātags noķēra daudzus no tirgus nepareizās puses. Mārciņa plosās, kamēr jena slīd

Tirgus spēlētāji gaidīja Hilarijas Klintones uzvaru. Kādu pārsteigumu viņi guva, kad Donalds Tramps pārņēma vadību pēc tam, kad diezgan ilgi atpalika (balsu ziņā). Kad finanšu pasaule saprata, ka Tramps uzvarēs, tā atbildēja ar lielu riska izslēgšanas soli. Akcijas pārdeva dramatiski, lielas naudas summas ieplūda drošā patvēruma aktīvos, piemēram, Japānas jenā un zeltā. ASV dolārs ievērojami samazinājās attiecībā pret visām galvenajām valūtām, izņemot Kanādas dolāru un Austrālijas dolāru. Šie divi bija pat vājāki par dolāru, jo kā preču valūtas tie ir īpaši neaizsargāti pret riska samazināšanās tendencēm. Japānas jena, Šveices franks, Lielbritānijas mārciņa un Eiro ļoti īsā laika posmā ievērojami palielinājās attiecībā pret dolāru. Piemēram, jena tikai dažu stundu laikā ieguva vairāk nekā 400 punktus pret dolāru.

 

Tomēr ieguldītāju noskaņojums ātri pārvērtās no riska izslēgšanas līdz riskam. Šie saasinātie soļi drīz mainījās, un dažas no šīm valūtām pat zaudēja lielāku pozīciju attiecībā pret ASV dolāru nekā sākotnēji ieguva. Viena no šādām valūtām ir eiro. Apskatīsim EUR / USD:

 

EUR / USD stundas diagramma

 

Šeit jūs varat redzēt masveida eiropopu trešdien. Ir skaidrs, ka daudzi garie tirgotāji tika noķerti nepareizajā tirgus pusē. Daudzi no šiem tirgotājiem bija spiesti pamest savas pozīcijas, kad tirgus vēlāk dienas laikā strauji mainījās. Tāpēc, pieņemot tirdzniecības lēmumus, es nekad nepaļaujos tikai uz fundamentālu analīzi. Daudzas reizes tirgus vai nu pārmērīgi reaģē uz fundamentāliem katalizatoriem, vai arī to ignorē. Dažreiz notiek reakcija uz konkrētu katalizatoru, bet daudz vājāka nekā paredzēts. Vai tirgus jebkad var efektīvi noteikt cenu? Savukārt tehniskā analīze ir daudz labāks veids, kā noteikt tirgus virzību. Tas tiek atjaunināts biežāk, kas nozīmē, ka mēs varam ātri redzēt, vai tirgū ir noticis kaut kas patiešām svarīgs. Piemēram, ja kādam ir īsa pozīcija, kas darbojas uz EUR / USD, un cena pamazām virzās zemāk, ļoti lielas 5 minūšu vērstas sveces, teiksim, 60 kauliņu, parādīšanās patiešām uztrauktu tirgotāju. Tas varētu liecināt par tendences maiņu vai par to, ka ceļā varētu būt ļoti asa korekcija. Šeit ir EUR / USD ikdienas diagramma:

 

EUR / USD dienas grafiks

 

EUR / USD šobrīd šķiet ļoti negatīvs, un daudzi tirgotāji, kuri iegādājās sākotnējo atlēcienu, tika apturēti, kad tas mainījās. Šī pozīciju likvidēšana tikai palielināja impulsu straujajai izpārdošanai, kas sekoja sākotnējai atlēcienai. Pāra perspektīvas pagaidām paliek negatīvas, un, iespējams, nākamajās dienās mēs varētu saskarties ar labām iespējām to pārdot.

 

GBP / USD

 


Visu šīs nedēļas satricinājumu un nepastāvības dēļ Lielbritānijas mārciņa ir darbojusies diezgan labi. Kaut arī ASV prezidenta vēlēšanas patiešām sodīja eiro, tas faktiski palīdzēja mārciņai iegūt vēl vairāk vietas. Apskatiet šo GBP / USD ikdienas grafiku:

 

GBP / USD dienas grafiks

 

Trešdien šajā pārī bija daudz karbonādes, bet ceturtdien mārciņa pārliecinoši pārspēja dolāru. Lielbritānijas mārciņā noteikti ir daudz pamata spēka, un GBP / USD un citi mārciņu pāri noteikti tuvākajā nākotnē varētu piedāvāt izcilas tirdzniecības iespējas. GBP / USD ceturtdien bija laba diena un pieauga par aptuveni 147 punktiem.

 

USD / JPY

 

Šis pāris arī mainīja savus trešdien radītos sākotnējos zaudējumus. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / JPY stundas diagramma

 

Šonedēļ mēs patiešām esam redzējuši dažus lielus pasākumus FX tirgū! Tur, kur notiek tirgus kustība, ir jāpelna nauda, ​​un paaugstināta svārstīgums var ātrāk sasniegt jūsu mērķus.

 

Ievērojiet, kā 20-EMA (zilais slīdošais vidējais rādītājs) sāka darboties kā dinamisks atbalsts drīz pēc tam, kad cena tam bija cauri. Augšējā diagrammā apgabals ir atzīmēts ar sarkanu taisnstūri.

 

Esmu sajūsmā par visām svārstībām, un dažu nākamo dienu laikā mēs varētu saņemt dažus tirgojamus pasākumus. Varbūt, piemēram, stundas grafikā mēs varētu iegūt dažus sulīgus 20-EMA trūkumus. Vienkārši pārliecinieties, ka tirgus joprojām veido augstākos un augstākos zemākos līmeņus, ja nolemjat ienākt ilgi.

 

Visu praktisku apsvērumu dēļ rīt (piektdien) mums nav plānots publicēt svarīgus ekonomikas datus. Ploc 15:50 GMT plkst. 15:50 GMT runā Poloc kungs no BOC (Kanādas Banka), kas varētu izraisīt zināmu tirgus kustību, bet es šaubos, vai mēs redzēsim daudz no tā izrietošu rīcību.

 

Ienesīga tirdzniecība!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector