Vēl kāds jenas spēks ceļā? USD / JPY drīz varētu pārvietoties zem 100

Pagājušās nedēļas trešdienā USD / JPY uz brīdi noķēra solījumu BOJ sanāksmes un procentu likmju lēmuma aizmugurē, lai gan neizdevās panākt tendenču pretestību un dienu noslēdza krietni zem sākuma cenas. Valūtas kurss jau labu laiku dejo ap 100 līmeni, piemēram, kāds, kurš basām kājām staigā pa karstām oglēm. Cena nesen vairākas reizes ir atkāpusies no šī lielā psiholoģiskā atbalsta līmeņa, nespējot to pārvarēt. Izskatās, ka šis atbalsta līmenis lēnām, bet pārliecinoši kļūst arvien vājāks, tāpat kā senās armijas taranēja pret ienaidnieku koka pilsētas vārtiem un pamazām vājināja viņu aizsardzību. Protams, ir daudz institucionālo tirgus dalībnieku, kuri seko šim 100 līmenim un gaida, kamēr tas ļaus. Jūs varat droši zināt, ka tiks izraisīti daudzi pieturas zaudējumi, jo mēs redzējām pārliecinošu pārrāvumu šajā līmenī un it īpaši zem 98.80. Daudzi gudri tirgotāji ir iekļuvuši ilgi 100 līmenī, un, protams, viņi ir spējuši gūt peļņu no šiem darījumiem. Tiem, kuri joprojām turas pie šīm pozīcijām, iespējams, apstāšanās zaudējumi tiek ievietoti 98.00 līdz 99.00 zonā vai pat augstāk (tiem, kuriem apstāšanās vieta ir pārtraukumā). Ja šīs apstāšanās tiek aktivizētas un lielie tirgus dalībnieki pāriet uz jaunām īsām pozīcijām, tas varētu vēl vairāk ietekmēt valūtas kursu. Tas varētu būt ļoti pievilcīgs breakout darījums vai pat labs breakout atkārtots darījums. Apskatīsim ikdienas diagrammu:

 

USD / JPY dienas grafiks

 

Šeit jūs varat redzēt, kā lāči un buļļi ir cīnījušies par šo galveno līmeni. Man patīk izveidojies dilstošā trīsstūra / ķīļa veidojums, it īpaši tāpēc, ka tas ir izveidojies tik svarīgā līmenī. Tas tiek uzskatīts par turpinājuma modeli, un nepārprotami, ka buļļi šajā cīņā par teritoriju arvien mazāk atkāpjas.

 

Tirdzniecības izlaušanās var būt sarežģīta, ja nezināt, ko darāt. Es uzskatu, ka labs veids, kā spēlēt šo pāri, ja reāli notiek izlaušanās, varētu būt gaidot, kad tiks sasniegts izlaušanās līmeņa atkārtots tests. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / JPY dienas grafiks

 

Tāpēc ideja ir tirgoties ar apstiprinājumu, ka izlaušanās faktiski ir īstais darījums. Ja šāda galvenā atbalsta zona ir salauzta, tā bieži tiek mainīta par lomu un pārvēršas par pretestības zonu. Esmu pārliecināts, ka esat dzirdējuši par bijušo atbalstu, kas pārvēršas par jaunu pretestību. Pirmkārt, mēs varam gaidīt stingru ikdienas aizvēršanos zem 100 līmeņa. Tad mēs vēlamies redzēt retracementu, kas mūs atgriež līdz izlaušanās līmenim vai vismaz tuvu šim līmenim. Šajā gadījumā mēs varam izmantot 100.00 līmeni kā atskaites punktu, lai ievadītu. Tas nav domāts kā īstermiņa, dienas darījums, bet gan ilgtermiņa darījums, kura peļņas mērķa sasniegšana var ilgt vairākas dienas vai pat nedēļas. Atkarībā no svečtura veidošanas un citiem mainīgajiem lielumiem var izmantot diezgan lielu apstāšanās zudumu. Pat apstāšanās zaudējums no 200 līdz 250 kauliņiem ir pieņemams, un dažos gadījumos darbu varētu veikt arī stingrāka apstāšanās. Šeit ir jāizmanto rīcības brīvība, lai novērtētu tehnisko iestatījumu, iestājoties jaunajā tirdzniecībā. Labs mērķis būtu divkāršs jūsu zaudējuma attālums, un, ja jūs sadalāt savu pozīciju, pusi no pozīcijas var noņemt, kad tirdzniecība sasniedz divkāršu stop zaudējuma attālumu. Atlikušo pozīciju var izmantot, lai mērķētu uz daudz lielāku mērķi, atkarībā no individuālā tirgotāja tirdzniecības plāna. Protams, atlikušās pozīcijas apstāšanās zaudējumi būtu jānodrošina līdz zaudējumu līmenim, kad pirmā pozīcija nonāk mērķī vai pat ātrāk.

 

GBP / USD


 

Lai gan šis pāris ir notverts diapazonā jau dažus mēnešus, tam noteikti ir potenciāls sadalīties tālāk. Nesen mēs dzirdējām par atjaunotajām bažām par Apvienotās Karalistes finanšu perspektīvām nesenā Brexit rezultātā. Tas ir nosvēris mārciņu, un tas noteikti varētu vēl vairāk vājināt mārciņu. Apskatiet šo diagrammu:

 

 

GBP / USD dienas grafiks

 

Spēcīgā pretestības zona, kur pāris nesen izveidoja dubultdibenu, iespējams, varētu būt cieta zona, kuru lāči varētu iekarot. Es nebūtu pārsteigts, redzot atlēcienu šajā līmenī, pat ja tas bija tikai vājš labojums. Neskatoties uz to, nekas nesaka, ka šis pāris nekavējoties netiks izšauts caur šo līmeni. Pašlaik izskatās, ka valūtas kurss drīz varētu sasniegt dubultdibena līmeni, un cena šobrīd ir tikai aptuveni 173 punktu attālumā no gada zemākā līmeņa, kas tika noteikts šī gada 6. jūlijā..

 

Jaunumi un notikumi

 

Rīt mums ir ECB prezidenta Mario Dragi uzstāšanās plkst. 13.05 GMT, kā arī ECB Nowotny uzstāšanās plkst. 14.00 GMT. Dienas laikā dažādos laikos būs arī trīs FOMC locekļu uzrunas. Rīt nav nozīmīgu ekonomisko datu izlaišanas, izņemot ASV jauno māju pārdošanas numurus, kas tiek izlaisti plkst. 14:00 pēc GMT, kas, iespējams, varētu nedaudz ietekmēt valūtas tirgu.

Veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector