Visu laiku sliktākās Bitcoin cenu likmes

Ir pienācis laiks saskaitīt visu laiku lielākās Bitcoin cenu derības. Mēs tos saucam par derībām, nevis prognozēm, jo ​​būsim godīgi, ka visi Bitcoin entuziasti, kas lasa jaunākos prognožu virsrakstus, iespējams, tirgū liek naudu, derot, ka tas palielināsies vai samazināsies un būs viņiem izdevīgs darbs. Tā nav tikai Bitcoin ideja. Pajautājiet jebkuram ieguldītājam, kura zaudētā nauda ir jebkurā tirgū, un viņam būs kārdinājums pateikt, ka ieguldīšana varētu būt arī azartspēle.

Iegremdēsimies dziļāk šajās nepareizajās prognozēs?

Vislielākā Bitcoin cenu likmju kļūme

Pirmajai vietai jāiet pašam McAfee antivīrusu programmatūras dibinātājam Džonam Makafee. Atpakaļ 2017. gada jūlijā tieši pirms lielākā Bitcoin cenu burbuļa tehnoloģijas vēsturē cena pieauga strauji, Makafē bēdīgi čivināja ka, ja cena līdz 2020. gada beigām nesasniegtu 500 000 ASV dolāru, viņš ēdīs pats … vai mēs teiksim pielikumu? Sākotnēji viņš izteica šo prognozi, kad bitcoīna cena bija krietni zem 5000 USD. Lai gan pašreizējā cena pārsniedz USD 7000, izredzes ir, ka McAfee labāk gatavojas garšīgai maltītei. Fakts, ka viņš teica, ka tas bija dumjš. Tas, ka viņš dubultoja savu piedāvājumu, sakot, ka darīs to nacionālajā televīzijā, ir vienkārši traks.

Fundstrat dibinātājs paredz 25 000 USD

Tomass Lī ir ieguldījumu sabiedrības Fundstrat dibinātājs, kura pārvaldībā esošie aktīvi ir 5,1 triljoni USD. Reiz viņš līdz 2018. gada beigām prognozēja bitcoin cenu 25 000 ASV dolāru vietā. Tā vietā, lai vērojama tirgus tendence pārņemtu un nosūtītu cenu uz Mēnesi, Lāči uzvarēja un cena noslīdēja līdz 3700 ASV dolāriem, savukārt Bitcoin entuziasti noteikti priecājas, ka Lī joprojām ir tehnoloģiju attīstība, ir droši teikt, ka viņa ražošana bija tālu. Paldies dievam, izmantojot kriptovalūtas sporta grāmatu, viņš nedeva derības uz kripto īpašajiem piedāvājumiem.

Bitcoin dosies uz nulli

Džo Deiviss ir Vanguard, vienas no pazīstamākajām ieguldījumu firmām visā pasaulē, galvenais ekonomists. Tā ir firma, kas vada daudzus visaugstākā līmeņa indeksu fondus visā investīciju sektorā. Reiz viņš teica, ka Bitcoin pamatprincipiem ir nulle pamatvērtības un ka centrālās bankas būtu lielākais drauds Bitcoin. Kaut arī Bitcoin cena pēdējos mēnešos ir kritusies, tas joprojām ir divreiz vērts, nekā tas bija, kad Deiviss izdarīja savu briesmīgo likmi.

Slikta likme no derību magnāta

Spēlētāji, kuri bieži lieto BitcoinGG, droši vien zina, ka derību vietne Bodog (populārā Bovada zīmola iniciatore) pieņem Bitcoin. Viņi, iespējams, nezina, ir tas, ka Bodoga īpašnieks, miljardieris Kalvins Ajērs patiesībā netic, ka projektam bija viss. Tāpat kā citi cilvēki šajā sarakstā, domājot, ka Bitcoin kādu dienu būs 0 dolāru vērtībā, arī Ajērs uzskata, ka Bitcoin nav pamata vērtības.

Kaut arī viņš noteikti ir gudrs biznesmenis, kāds tas būtu jebkurš miljardieris, Ajēra prognoze būtu jāpieņem ar sāls graudu. Ne tāpēc, ka viņš neko nezina par Bitcoin. Viņš patiesībā zina daudz. Viņam nejauši pieder vietne coingeek.com. Bet iemesls, kāpēc viņa prognoze uzkrita uzacis, ir tāpēc, ka viņš ir liels projekta Bitcoin SV atbalstītājs. SV nozīmē Satoshi Vision. Ajērs un daudzi citi uzskata, ka Bitcoin SV un tā kodēšanas struktūra vairāk atbilst Bitcoin anonīmā dibinātāja Satoshi Nakamoto sākotnējiem nodomiem.

Ajre ir tik liels projektā, ka viņš to aktīvi reklamē savā korporatīvajā vietnē, un viņš pievienojās grupai, kas mēģināja patentēt projektu kā savu.

250 000 USD vai 10 Bitcoins

Tone Vays ir Bitcoin sociālo mediju ietekmētājs un bijušais Bear Sterns ieguldījumu vadītājs. Martā viņš uzlika likmi uz visiem spēlētājiem, kuri sola, ka Bitcoin cena līdz 2024. gadam nokritīsies zem 2000 USD. Viņš ir gatavs dot pirmajai personai, kas ņem šīs likmes otru pusi, ja viņš kļūdās. Bet, ja viņam ir taisnība, viņš vēlas 10 Bitcoins. Ņemot vērā bitkoina piedāvājuma samazināšanu uz pusi 2020. gadā un atkal uz pusi 2024. gadā, kartes ir skaidri sakrautas pret Vays.

Tur tas ir, dažas no sliktākajām Bitcoin prognozēšanas likmēm, kas notikušas pēdējā pusotra gada laikā. Neesiet pārāk grūti pret šiem puišiem, taču viņi nav vienīgie, kas izsaka neprātīgas prognozes. Pat visu laiku lielākais investors netic Bitcoin.

Vorens Bafets jau gadiem ilgi saka, ka Bitcoin nav pamata vērtības. Viņam varētu būt taisnība, un tikai laiks rādīs, kura puse ilgtermiņā uzvarēs, taču gan Bafets, gan citi šajā sarakstā minētie cilvēki, iespējams, nedzīvo pietiekami ilgi, lai to uzzinātu. Bitcoin vienmēr būs cilvēki, kas tajā ieguldīs. Ir grūti iedomāties, ka tas kādreiz būs pilnīgi nevērtīgs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me