Šveices franks vājinās vēl vairāk pret zaļo banknošu – tagad ir laiks uzkrāt USD / CHF garās pozīcijas

Ļoti īsa tirdzniecības nedēļa ar vājiem tirdzniecības apstākļiem varētu ievērojami ierobežot tirgus svārstības nākamajās dienās. Kaut arī maza tirgus likviditāte var palielināt negaidītus tirgus satricinājumus, tā normālā ietekme ir tirgu nomierināšana. Ja vien mēs nesaņemsim tādu tirgus šoku vai ļoti spēcīgas plūsmas gada beigās, pārējā nedēļas laikā mēs, iespējams, neredzētu lielu tirgus kustību.

 

Ja jums patīk dienas tirdzniecība, šādi klusi tirdzniecības apstākļi var ietekmēt jūsu rezultātus. Es joprojām atceros, cik nomākts bija pirmais decembris, ka es tirgoju forex. Toreiz tirgus bija ļoti gauss, it īpaši gada pēdējā tirdzniecības nedēļā.

 

Pirmdiena bija slēgta mazumtirdzniecības FX tirdzniecībai. Daudzi lielie finanšu centri otrdien joprojām būs slēgti. Trešdiena un ceturtdiena ir parastās tirdzniecības dienas. Piektdien Lielbritānija un Vācija tiks slēgtas agri, kas nozīmē, ka mums šonedēļ ir tikai divas pilnas tirdzniecības dienas.

 

Tātad, kā mēs varam efektīvi izmantot nedēļu, kas varētu radīt ierobežotu tirgus kustību? Nu, es domāju, ka ceļojums uz kādu tropu salu varētu būt lielisks, vai kā citādi slēpošanas brīvdienas Alpos &# 128578; Bet pagaidiet, varbūt mēs varam izmantot šo potenciāli kluso laiku, lai uzsāktu pāris ilgtermiņa darījumus. Redziet, ka ilgtermiņa pieeju cenu īstermiņa svārstības vai ar cenu diapazonu saistītas darbības lielākoties neietekmē. Tomēr ilgtermiņa pieeja var izmantot tirgus apstākļu priekšrocības šonedēļ, lai izvilktu ierakstus par lieliskām cenām pirms 2017. gada, lai atjaunotu pilnīgu tirgus likviditāti.

 

Darījums Medības USD / CHF

 

Man ļoti patīk USD / CHF iestatīšana. Šeit ir pāra ikdienas diagramma:

 

USD / CHF dienas grafiks

Pēdējās septiņas tirdzniecības dienas nav varējušas pārcelt valūtas kursu tālāk par lielo zilo sveci, no kuras tiek izvilkts vērša karogs. Šāda veida darbība iekšējā cenu gadījumā var būt brīdinājums mums, ka drīz uz kartēm var parādīties pārrāvums uz augšu. Vēl viens pozitīvs faktors šim pārim ir tas, ka šim pēdējo dienu konsolidācijas posmam patiešām ir korektīvs raksturs, un pārdevēji pat nav spējuši nospiest cenu līdz 20-EMA (20 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais). Nosauciet to, kā vēlaties, taču šis buļļa karoga modelis izskatās ļoti pievilcīgs un norāda uz turpmāku valūtas kursa pieaugumu.

 

Tātad, kā mēs varam izmantot šādu iestatījumu? Nu, ir daudz dažādu pieeju. Pirmais būtu ienākt tirgū par pašreizējo cenu (1.02665) ar stop loss zaudējumu aptuveni 200 punktos un ņemšanas peļņu 200-300 punktos. Tas nepiedāvā milzīgu riska un atlīdzības attiecību, taču tas rada lielu varbūtības iestatījumu, kas izmanto dominējošo tendenču virziena priekšrocības. Protams, jūs varat pielāgot pieturas un mērķa attālumus, lai tie atbilstu jūsu tirdzniecības stilam, un jūs pat varat sadalīt savu pozīciju mazākās pozīcijās, kuras tiek pārvaldītas atšķirīgi. Pēdējā ideja ir ļaut vienai pozīcijai ilgāk braukt ar tendenci tikai gadījumā, ja mēs saņemam ļoti lielu grūdienu augstāk. Pārējai (-ām) pozīcijai (-ām) būtu mazāki peļņas mērķi, lai vismaz iegūtu daļēju peļņu, tikai gadījumā, ja tendence mainās, un pazūd arī visi jūsu ieguvumi. Kad pirmais (-ie) darījums (-i) sasniedz mērķi, atlikušo (-os) darījumu (-us) var sasniegt līdzsvaram. Tad atlikušās pozīcijas apstāšanās zaudējumus var manuāli novilkt zem attiecīgajiem svārstību līmeņiem, līdz tirdzniecība vai nu sasniedz savu peļņas mērķi, vai arī tad, kad piekabinātais stop zaudējums tiek izņemts.

 

Vēl viena iespēja būtu pirms jaunu pozīciju ievadīšanas gaidīt, kamēr pāris izlauzīsies no augstāk redzamajā diagrammā redzētā buļļa karoga. Šajā gadījumā jūs, iespējams, vēlaties izmantot lielāku stop loss. Tam ir priekšrocība, ka tas zināmā mērā apstiprina pareizu tirgus impulsa virzienu.

 

Ekonomiskie katalizatori

 

Šī nedēļa piedāvā maz svarīgu ziņu notikumu. Otrdien plkst. 15.00 pēc GMT piedāvā ASV CB patērētāju uzticības numurus. Es negaidu, ka uz to notiks plaša tirgus reakcija, bet redzēsim, kā tas notiks.

 

Personīgi es centīšos turpināt ASV dolāra spēku. Man patīk palikt pie tendences, kas ir tirgotāja labākais draugs.

 

Es ceru, ka jūs līdz šim izbaudāt šo svētku sezonu. Es noteikti esmu, kaut arī man nepatīk visas tirdzniecības brīvdienas. Es pieņemu, ka īss pārtraukums no diagrammām tomēr nekaitēs.

Visu labu, un kā vienmēr, veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me