VAI GBP / USD gatavojas strauji palielināties, jo Brexit virzās uz citu pagarinājumu?

Terēza Meja beidzot atstāja premjerministra amatu, un viņas vietu ieņēma Boriss Džonsons (BoJo). Džonsons pirms trim gadiem bija viens no galvenajiem “Brexit” atbalstītājiem, tāpēc bija acīmredzams, ka viņš, iestājoties valdībā, virzīs “Brexit”., darījums vai nav darījuma. BoJo pēdējos pāris mēnešos to ir diezgan skaidri pateicis, un tāpēc pirmajās nedēļās pēc tam, kad viņš kļuva par premjerministru, noskaņojums attiecībā uz GBP pasliktinājās. Bet mārciņa šonedēļ izrādījās diezgan bullish, un tam ir diezgan daudz iemeslu.

Labāks tirgus noskaņojums

GBP / USD pārkāpa zem lielā atbalsta līmeņa 1.25 un pagājušajā nedēļā pat pārējo galveno atbalsta zonu 1.20. Bet noskaņojums uzlabojās pagājušās nedēļas sākumā, kad Ķīna un ASV mīkstināja to toņus kas USD lēcienu arī pagrieza. Kopš tā laika šis pāris ir pakāpies ap 500 kauliņiem. GBP guva labumu no tā kā riska valūta, savukārt USD cieta. Bet tirgus noskaņojuma uzlabošanās nav bijis galvenais šīs atcelšanas iemesls.

Brexit politika

Tam ir diezgan daudz iemeslu, un viens no galvenajiem iemesliem ir bijuši galvenie Brexit notikumi Lielbritānijā, kas palielina cerības uz vēl vienu Brexit pagarināšanu un iespējamo Brexit darījumu. Ministru prezidents Džonsons nolēma sarunāt Lielbritānijas parlamentu, un Skotijas tiesu pirmais lēmums to pieļāva. Bet Skotijas Augstākās tiesas otrais lēmums to noraidīja. Tagad Džonsons šo lietu nodos Skotijas Augstākajai tiesai. Tas padara lietas neskaidras, bet vismaz ir viens solis tuvāk citu Brexit pagarinājumu iegūšanai, līdz ar to bullish impulss GBP pāros.

Turklāt Apvienotās Karalistes parlaments nobalsoja par nelikumīgu ES paplašināšanu bez vienošanās. Likumprojektu parakstīja Anglijas karaliene, tāpēc tagad ir likums, lai neizkristu no ES. Boriss Džonsons joprojām uztur kontaktus ar ES, taču būs grūti panākt vienošanos līdz oktobra beigām, kad būs Brexit termiņš, it īpaši tāpēc, ka Lielbritānijas parlamentu drīzumā paredzēts atlaist. Tādējādi mums ir vienīgais scenārijs ar citu paplašinājumu.

Ekonomikas dati

Pēc eirozonas un pasaules ekonomikas Lielbritānijas ekonomika šogad ir ievērojami vājinājusies. Ražošana ir sarukusi vairākus mēnešus, tāpat kā būvniecības nozare, kas turpina padziļināties. Pakalpojumi, kas ir galvenā nozare, ir vājinājušies, taču tie turas tieši virs stagnācijas. 2. ceturksnī Lielbritānijas ekonomika saruka un ekonomisti prognozēja recesiju, kad mēs virzījāmies otrajā ceturksnī.

Bet jaunākie dati ir parādījuši zināmu noturību Lielbritānijas ekonomikā, neskatoties uz starptautisko satricinājumu un Brexit galvassāpēm. Pirmdien publiskotajā IKP pārskatā tajā mēnesī bija vērojams 0,3% pieaugums, tāpat kā apstrādes rūpniecības pārskatā, kur jūlijam bija paredzēts rādīt 0,3%. Preču tirdzniecības bilance, pakalpojumu indekss un rūpniecības produkcija arī pārspēja cerības, un pēdējās divas bija pozitīvas. NIESR IKP pārskats augustā parādīja 0.1% pieaugumu, savukārt jūlijs tika pārskatīts augstāk līdz 0.0% no iepriekš -0.1%.

Bet lielākais pārsteigums bija nākamajā dienā, kad tika publicēts nodarbinātības ziņojums. Bezdarba līmenis bija zemāks par 3,8%, salīdzinot ar iepriekšējiem 3,0%, bezdarbnieku pieprasījumu skaits nepārsniedza cerības un iepriekšējais skaitlis tika pārskatīts vairāk nekā par 8 000 zemāk, savukārt ienākumi atkal bija ļoti lieli, pieaugot par 4,0% 3 milj. Gadā, salīdzinot ar gaidāmajiem 3,7%. . Iepriekšējais skaitlis tika pārskatīts augstāk, līdz 3,8%. Šie ekonomiskie skaitļi tagad parāda, ka Lielbritānija varētu izvairīties no tehniskas lejupslīdes, kas ir IKP samazināšanās divos secīgos ceturkšņos.

Tehnisks

Tehniskajai ainai ir zināma nozīme arī GBP, neskatoties uz būtisku iemeslu, piemēram, Brexit politikas un ekonomikas datu, spēcīgo ietekmi. Aplūkojot nedēļas GBP / USD diagrammu, mēs varam redzēt, ka apgabals zem 1.20 bija zemākais pēc Brexit balsojuma pirms trim gadiem. Šonedēļ cena mainījās tajā pašā apgabalā. Tas nozīmē, ka lielie spēlētāji īsu brīdi nospieda cenu zem 1.20, lai spokotos uz dažām vājām pieturām un pēc tam mainītu savas pozīcijas. Bastards to dara bieži ar maziem taimiņiem. Tas nozīmē arī to, ka lielākā daļa tirgotāju mainījās uz ilgu laiku pēc tam, kad notika atbalsta zona. Cits tehniskās ainas aspekts ir fakts, ka ilgtermiņa GBP / USD pārdevējiem, kuri gāja uz leju, varētu būt īss, kas aptver viņu pozīcijas.

Iepriekšējais atbalsta apgabals atkal notika šonedēļ

Tas būtu pozitīvs faktors ilgtermiņā, taču tas jau saka savu viedokli GBP. Vai pēc tam Lielbritānijas ekonomika mainīsies? Vai ES un Lielbritānija gatavojas panākt vienošanos? Vai GBP tagad kļūs bullish? Uz šiem jautājumiem joprojām nav atbildes. Nākamo nedēļu laikā mums būs jāseko politikai un ekonomikas datiem. Tāpat mēs redzēsim, kā GBP / USD reaģēs uz 1,25 nākamajās sesijās. Ja šis līmenis turas, tad lāči joprojām būs atbildīgi, ja tas viegli salūzt, tad mēs varētu redzēt pat 1.30. Bet tas būs atkarīgs no impulsa un Brexit politikas.


 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector