Vai eSporta derības turpinās zelt, kad atgriezīsies Pro Sports?

2020. gada 11. martā sporta pasaule apstājās pēc tam, kad NBA atcēla Oklahomsitijas “Thunder” un Jūtas “Jazz” spēli, paziņojot, ka kāds “Jazz” spēlētājs saslimst ar koronavīrusu. Spēlētāji tika ievietoti karantīnā, un Thunder tika uzdots vairākas stundas neatstāt arēnu, līdz viņiem tika dota atļauja. Vēlāk tika paziņots, ka spēlētājs, kuram diagnosticēta slimība, bija neviens cits kā Džeza centrs Rūdijs Goberts.

Dažas dienas pirms Goberta parādīšanās spēlē pret Toronto Raptors, neskatoties uz slikto pašsajūtu. Preses konferencē viņš arī izjauca joku par koronavīrusu, pieskaroties visiem reportieru uzstādītajiem mikrofoniem, lai tikai pārietu uz ģērbtuvēm un pieskartos līdzcilvēku mantām, kā rezultātā saslima arī komandas biedrs Donovans Mičels..

Par NBA slēgšanu tika paziņots gandrīz uzreiz pēc tam, kad drīz sekoja visas citas galvenās sporta līgas visā pasaulē. Kaut arī sporta un visu publisko pulcēšanos slēgšana bija un joprojām ir pareizā rīcība šo COVID-19 reižu laikā, vīruss patiešām atstāja spēlmaņus bez tiešraides sporta veida, uz kuru derēt. Alternatīva iespēja ir derēt uz eSportu – šī tendence laika gaitā noteikti pieaug.

Jautājums ir par to, vai NBA plāno atsākt darbību jūlija beigās un citas sporta līgas sekos šim piemēram, vai eSporta derības turpinās uzplaukt, kad atgriezīsies profesionāļi?

Kāpēc eSporta derības ir būtiskas Bitcoin un kriptovalūtai

Pirms divdesmit gadiem ideja par profesionālu videospēļu spēlētāju, kas nopelna 100 000 ASV dolāru gadā un kuru sponsorē kāds nozīmīgs dzērienu zīmols, lai spēlētu Leģendu līgu vai Counterstrike: Global Offensive, bija tieši pretīgs.

Šodien lielajos turnīros iesaistītā naudas balva nav par ko šķaudīt, un turnīri regulāri piepilda stadionus, kas ir pilni ar videospēļu faniem, kuri uzmundrina un uzmundrina savas iecienītās komandas. Mēs runājam par 20 000 cilvēku, kas šeit iepako arēnā.

Tā kā naudas balva un skatītāju skaits kļūst arvien lielāks, ir loģiski, ka arvien vairāk cilvēku interesējas par derībām par šiem notikumiem..

Ir vairāki iemesli, kāpēc šo cilvēku interese par eSportu ir izšķiroša. Pirmais, tas atbalsta digitālo valūtu derību nozari laikā, kad nav lielu sporta veidu. Otrkārt, tas vairāk azartspēļu rada ideju par derībām uz eSportu, kad viņi meklē veidus, kā palielināt savu bankrotu. Treškārt, un pats galvenais, gan eSporta derību mērķauditorija, gan mērķauditorija tiem, kas, visticamāk, ieguldīs naudu Bitcoin un citās digitālajās valūtās, ir vienādas. Tas nozīmē, ka cilvēki, kas spēlē videospēles un ar Bitcoin, visticamāk, ir jauni pieaugušie vīrieši, kuriem ir interese par sportu un tehnoloģijām, divas lietas, ko Bitcoin sporta derības ļoti labi apvienoja.

Cik daudz tiek likts uz eSportu salīdzinājumā ar tradicionālajiem sporta veidiem?

Tiek lēsts, ka 2016. gadā eSportā tika uzlikti 5,5 miljardi ASV dolāru. Šis skaitlis ir sadalīts starp trim derību veidiem: naudas likmēm, derībām par ādu un kriptogrāfiskām derībām. Šogad šis skaitlis ir paredzams, ka tas būs 12,9 miljardi USD.

Lai to aplūkotu perspektīvā, 2011. gada azartspēļu spēlētāji tradicionālajos sporta pasākumos spēlēja vairāk nekā 368 miljardus USD. Kaut arī jauka daļa no šīs naudas bija nedaudz mazāk nekā 32 miljardi ASV dolāru no regulētām tiešsaistes azartspēlēm, pārējie 336 miljardi USD nāca no bezsaistes azartspēlēm.

Ņemot vērā to, ka kriptogrāfijas pieņemšana joprojām ir tāls ceļš, lai redzētu, kā cilvēki to katru dienu regulāri lieto katrā ķieģeļu un javas veikalā vai kazino, fakts, ka tiešsaistes azartspēles 2020. gadā ir daudz populārākas nekā 2011. gadā, ir tikai daļa no tā, kas jāredz kriptogrāfijas pasaulei, lai derības un kriptogrāfija būtu tikpat populāri kā darīšana ar skaidru naudu. Bet, protams, patiesais jautājums ir, vai eSporta likmes paliks stabilas, kad atgriezīsies sports?

Atbilde uz to, visticamāk, ir jā. Lielākā daļa nopietno kriptogrāfu spēlētāju, kas derības par tradicionālajiem sporta veidiem, dara to tāpēc, ka viņi ir tradicionālo sporta veidu cienītāji, taču ne katrs sporta spēlētājs ir videospēļu cienītājs vai vismaz nav pietiekami daudz, lai liktu uz to likmes. Tātad, lai gan daži sporta spēlmaņi noteikti baro savu vajadzību pēc derībām ar eSportu, nopietni azartspēļu spēlētāji, kuri spēlē naudu, lai nopelnītu naudu, visticamāk, videospēlēs nemet tik daudz sava kriptogrāfijas, kā atgriežoties beisbolā vai NBA. piemēram.

Tomēr skaitļi pierāda, ka gan eSporta derības, gan tradicionālās sporta likmes ir šeit, lai paliktu, neatkarīgi no tā, vai šie likmes ir izvietotas kriptovalūtā vai nē.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector