Vai Bitcoin azartspēļu vietnes kādreiz pārdos Bitcoin tieši?

Par to ziņo kriptogrāfisko ziņu tirdzniecības vietas tīmeklī Iespējams, ka PayPal gatavojas veikt kriptonauda lielā mērā. Ja tiek lēsts, ka visā pasaulē 325 miljoni aktīvu PayPal kontu ir izplatīti, jebkura maksājumu giganta oficiāla pieņemšana būtu liels solis uz priekšu Bitcoin un visām citām kriptovalūtām. Tas vēl nav oficiāls, taču nav arī noslēpums, ka PayPal nolīgst bloku ķēdes izstrādātājus, kas nozīmē, ka, izmantojot PayPal kā kriptonauda uz rampas (un lai PayPal par to iekasētu maksu, ko uzņēmums vislabāk izdara), nav izslēgts..

Tik liels solis patiešām pavērtu vārtus, ciktāl iespējas paātrinātai kriptovalūtu pieņemšanai galīgā veidā. Kā tas ietekmē Bitcoin, ciktāl tas attiecas uz azartspēļu ainu?

Protams, azartspēļu vietnes pelna naudu, piešķirot namam priekšrocības pār spēlētāju, taču tās var arī nopelnīt naudu, iekasējot maksu. Tā kā azartspēļu operatori izmanto kriptovalūtu, lai mēģinātu izvairīties no darījumiem ar trešo pušu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, PayPal, šiem operatoriem varētu būt jēga arī pārdot Bitcoin tieši.

Vai azartspēļu vietnes galu galā pievienosies PayPal un piedāvās spēlētājiem uzrādīt kriptogrāfiju, neizmantojot trešās puses tirgotāju?

Kā azartspēļu vietnes varētu tieši piedāvāt Bitcoin

Tāpat kā ar jebkuru lielu kustību, kas palielina kriptogrāfijas pieņemšanu, azartspēļu pasaulei būtu nepieciešams liels domino, lai nokristu, lai stingrākie spēlētāji to uztvertu nopietni. Tāpēc ir cerība, ka tāds galvenais azartspēļu operators kā Bovada varētu būt pirmais domino.

Bovada agrāk piederēja kanādiešu miljardierim Calvin Ayre, kurš, iespējams, ir arī Antigvas, Karību jūras reģiona valsts pilsonis, kas azartspēļu operatoriem nodrošina labvēlīgu normatīvo vidi. Ajrei ir pietiekami dziļas kabatas, lai algotu bloku ķēdes izstrādātājus un izveidotu savu biržu. Viņš ir arī pietiekami zinošs, lai popularizētu kriptovalūtu tikumus. Ajērs ir liels Bitcoin SV fans, un viņa mediju uzņēmums vada arī ievērojamu kriptonauda vietni.

Ja viņš to vēlētos, Ajrs varētu vienkārši izveidot kriptogrāfijas biržu, atrast dažus turīgus cilvēkus, kas šai biržai nodrošinātu likviditāti, un nolīgt izstrādātājus, lai to vadītu no drošības viedokļa. Tas būtu tikai dabiski, ka viņš piedāvā minēto pakalpojumu savam bijušajam uzņēmumam Bovada. Protams, Bovada vadība varētu viegli izmantot trešās puses tirgotāju pakalpojumu sniedzēju Bitcoin telpā, piemēram, BitPay vai Coinbase, lai vienkārši integrētu seifa iespējas tieši Bovada platformā. Tas būtu patiešām viegli pāreja tik lielam un tikpat populāram zīmolam kā Bovada, lai ļautu spēlētājiem iegādāties Bitcoin tieši Bovada vietnē.

Blockchain izmantošana, lai nodrošinātu Bitcoin tieši azartspēļu vietnēs

Papildus tam, ka ir jāpieņem izstrādātāji vai tieši jāpiedalās partnerībā ar kriptogrāfijas apmaiņu, mazāku azartspēļu operatoru iespēja ir vienkārši izmantot blokķēdes projektus, kas paredzēti tirgotāju pakalpojumu piedāvāšanai decentralizētā veidā ar lielu atlaidi, salīdzinot ar Visa, MasterCard vai pat PayPal.

Vienu šādu projektu sauc par Flexa. Flexa izmanto decentralizētu tīklu un nodrošinājumam draudzīgu modeli, kas maksājumus nokārto mazāk nekā vienā sekundē. Tā tīkls garantē nulles risku attiecībā uz krāpšanu un atmaksu. Tas arī ļauj lietotājiem tērēt kriptonauda, ​​kamēr šo maksājumu saņēmējs (šajā gadījumā azartspēļu operatori) varēja izvēlēties saņemt maksājumu kriptogrāfijas vai tradicionālajās nacionālajās valūtās. Tas padara efektīvu, ienesīgu un drošu kriptovalūtas pieņemšanu bez nepieciešamības algot izstrādātājus, veidot biržu vai veikt darījumus ar dārgākiem trešo pušu maksājumu nodrošinātājiem, piemēram, Paypal.

Ja tas ir tik vienkārši, kāpēc azartspēļu operatori nepārdod Bitcoin tieši?

Realitāte ir tāda, ka pat tādam lielam azartspēļu operatoram kā Bovada Bitcoin Casino, kurš jau pieņem kriptovalūtu par derībām, spēlmaņu, kuri ir izsalkuši iegādāties Bitcoin tieši no operatora, tirgus, iespējams, joprojām ir diezgan mazs. Ja PayPal patiešām apstiprina lielu pāreju uz Bitcoin pirkšanu un pārdošanu nākamā gada laikā, katram uzņēmumam, kas izmanto PayPal vai citus trešo personu maksājumu procesorus, piemēram, Visa vai MasterCard, būs jāapsver iespēja darīt to pašu.

Tiešsaistes azartspēļu nozare, kas jau izrādās draudzīga kriptogrāfijai, iespējams, būs viena no pirmajām nozarēm, kas sekos šim piemēram, kad PayPal būs pierādījis, ka iesaistīšanās šifrēšanas darījumos un tiešas uzbrauktuves piedāvāšana ir rentabla. Smieklīgākais ir tas, ka PayPal, izdarot lielu soli, galu galā varētu iemācīt cilvēkiem neizmantot PayPal un līdzīgus pakalpojumus, taču šī pati bīstamība azartspēļu pasaulē nepastāv, jo azartspēļu vietnes galu galā lielāko daļu peļņas gūst, pateicoties mājas priekšrocībām, nevis tik daudz ar maksājumiem saistīto maksu dēļ.

Meklējiet iespēju piedāvāt tiešas Bitcoin pirkšanas un pārdošanas iespējas, lai nākotnē tā būtu lieliska azartspēļu operatoru azartspēle. Tas ir tikai laika jautājums.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector