Uzticība palielina kriptogrāfijas ieguves daļu, par 100% palielinot

Kripto ieguve tikai kļuva nedaudz centralizētāka. Miljardu dolāru fondu pārvaldes sabiedrība Fidelity International dubulto savu daļu kriptogrāfijas ieguves uzņēmumā Hut 8 pēc tam, kad kalnrūpniecības uzņēmums 2020. gada 23. jūnija nakts vidū pieņēma piedāvājumu palielināt ieguldījumu sabiedrības līdzdalību ieguves darbībā līdz vairāk nekā 10%.

Šis solis vēl vairāk konsolidē kriptogrāfijas ieguvi kopumā, jo lielāko daļu procesa tagad veic ļoti maz uzņēmumu.

Ko tas nozm Bitcoin ieguves?

Ikviens var izveidot savienojumu ar Bitcoin tīklu un sākt raktuves kriptonauda. Vismaz tas notika 2009. gadā, kad sāka darboties blokķēde, un, lai atrisinātu kriptogrāfijas mīklas un saņemtu kredītu, Bitcoin maksājumos bija vajadzīga ļoti maz skaitļošanas jaudas.

Ātri uz priekšu šodien. Lai iegūtu raktuves Bitcoin, nepieciešams daudz vairāk enerģijas, tāpēc lielāko daļu Bitcoin darījumu, kas tiek validēti blokķēdē, apstiprina lielākas ieguves kompānijas, kas var nodrošināt jaucējspēku, kas nepieciešams sarežģītāku mīklu risināšanai un šo Bitcoin maksājumu saņemšanai. Tomēr neatkarīgi no kriptogrāfijas ieguves apjoma individuālie lietotāji joprojām var iepirkties. Kāpēc kalnrūpniecībai ir slikti konsolidēt veidu, kā Fidelity International lēnām?

Tas ir slikti, jo decentralizētajiem tīkliem, piemēram, Bitcoin, ir jāpanāk vienprātība par darījumu apstiprināšanu kopā, lai saglabātu visus godīgus un aizturētu ļaunprātīgus dalībniekus no blokķēdes. Ja arvien mazāk uzņēmumu ir atbildīgi par šo kriptogrāfijas ieguves platformu piederību, šī lēmumu pieņemšanas vara vairs nav daudzu rokās. Tas gulstas nedaudzo rokās. Tas ir bīstami, jo tas efektīvi rada decentralizēta un demokrātiska tīkla centralizācijas atmosfēru. Tam vajadzētu būt pieejamam visiem.

Kā šī konsolidācija var būt laba lieta?

Pašlaik ir 17 dažādi ieguves baseini atbild par lielāko daļu jaukšanas jaudas, kas tiek izmantota darījumu risināšanai Bitcoin tīklā. Fakts, ka Fidelity International pērk lielāku Hut8 kapitāldaļu, būtiski nemaina to kalnrūpniecības baseinu skaitu, kuri kontrolē tīklu. Turklāt tas liecina par lielākiem institucionāliem ieguldījumiem kriptovalūtu pasaulē, kas patiesībā nozīmē ieguldījumus Bitcoin akumulatora azartspēļu pieaugumā ilgtermiņā.

Tāpēc šī konsolidācija varētu būt laba lieta. Neatkarīgi no tā, kā Bitcoin piedāvājums laika gaitā tiek norīts, realitāte ir tāda, ka trūkums vienmēr radīs lielāku vērtību attiecīgajā tirgū. Tātad gan spēlētāji, gan investori var justies brīvi ieguldīt un sagaidīt peļņu ilgtermiņā. Tas jo īpaši attiecas uz Bitcoin cenu, kas pēdējā vai divu mēnešu laikā pašlaik virzās uz sāniem. Galvenie gājieni, kas pozitīvi ietekmē blokķēdi, joprojām notiek, taču tirgus šobrīd ir šūpoles režīmā.

Azartspēles uz Bitcoin ieguves baseiniem

Derības par Bitcoin izrakteņu ieguves baseinu ilgtermiņa panākumiem varētu būt riska vērts. Ir daudzi uzņēmumi, kas individuālajiem lietotājiem piedāvās kalnrūpniecības fondu akcijas. Lai iesaistītos, nav nepieciešams vadīt privātu investoru miljardu dolāru ieguldījumu fondā vai vairāk nekā miljonos dolāru.

Salīdzinot ar to, ka faktiski apmeklējat azartspēļu vietni un mēģināt dubultot savu naudu, derības par kalnrūpniecības baseinu, lai laika gaitā iegūtu peļņu, ir daudz drošāka azartspēle. Tas nozīmē, ka tas, iespējams, nav tik saviļņojošs kā likmju izdarīšana, un jūs negatavojat dubultot savu naudu 24 stundu laikā.

Sīkāka informācija par Fidelity International Deal

Šeit ir daži galvenie darījumi starp Fidelity International un Hut 8:

  • Fidelity International ir meitas uzņēmums, kas pieder Fidelity Investment.
  • Hut 8 darbojas kā Kanādai piederošs uzņēmums.
  • Darījums ir daļa no 8,3 miljonu ASV dolāru finansēšanas kārtas, kuru uzsāka Hut 8. Fidelity International ir atbildīga par aptuveni 75% no šī ieguldījuma.
  • Hut 8 akciju cena 2018. gada aprīlī Toronto fondu biržā tika atvērta par 3,35 ASV dolāriem, un koronavīrusa pandēmijas tirgus katastrofas sākumā 2020. gadā tā bija tikai 0,50 USD par akciju..
  • Fidelity ir iespēja iegādāties parastās akcijas par 1,80 ASV dolāriem, norādot, ka uzņēmums kriptogrāfijas ieguves jomā ir vērojams, jo 8. būdas akcijas šī rakstīšanas laikā šobrīd ir kotētas aptuveni 0,80 ASV dolāru vērtībā..
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map