USD / CAD lielākas iespējas tirgū lēnā dienā

Kad sāku rakstīt šo rakstu, USD / CAD nospiež jaunus ikdienas augstākos līmeņus un tikai aptuveni 7 punktu attālumā no viena no maniem peļņas pasūtījumiem. Es gaidīju ļoti klusu dienu valūtu tirgū, kāda tā arī bija. Par laimi bija viens vai divi izņēmumi, no kuriem USD / CAD ir viens. Kamēr pārējie galvenie pāri šodien tik tikko pārvietojās, USD / CAD līdz šim ir ieguvis aptuveni 68 punktus. Tiešām iespaidīgi šim gada laikam! Apskatiet šo ikdienas grafiku:

 

USD / CAD dienas grafiks

Šodienas cenu darbība ne tikai paņēma iepriekšējo divu ikdienas stieņu augstāko līmeni, bet ļoti svarīgs šūpoles augstums pašlaik nonāk ugunī. Valūtas kursam nepieciešami tikai 12 punkti, lai pārspētu šo svarīgo līmeni, kas iepriekš diagrammā ir atzīmēts ar sarkanu apli.

 

Jums varētu būt jautājums, kāpēc šis līmenis ir tik svarīgs. Redziet, ka tieši virs šī augstā šūpoles, iespējams, ir daudz stop loss rīkojumu. Tas ir, pārtrauciet zaudējumus tirgotājiem, kuri bija nepilnīgi. Daudzi īstermiņa tirgotāji, iespējams, jau ir slēguši savas pozīcijas, bet daži joprojām turas pie šīm pārdošanas pozīcijām, cerot uz cenu maiņu, lai atkal samazinātu cenu. Tātad, ja cena pārkāpj šo svarīgo līmeni (1,35885), daudzi tirgotāji būs spiesti veikt pirkšanas darījumus, kad tiek aktivizēti viņu stop loss rīkojumi, pievienojot papildu degvielu ugunīgai vēršu tendencei, kas jau deg ar pircējiem. Lai gan šāda pārtraukuma sekošana šajā gada laikā varētu būt ierobežota, jaunajā gadā, kad tirgus dalība būs blīvāka, noteikti varētu būt agresīva sekošana. Pirms mēs aplūkojam tirdzniecības iestatījumus, apskatīsim šī pāra nedēļas diagrammu:

 

USD / CAD nedēļas diagramma

Ir skaidrs, ka bullish tirgus dalībnieki kontrolē tirgu. Viens no maniem pasniedzējiem man reiz mācīja necīnīties ar institucionālajiem dalībniekiem, kuri ir tie, kas pārvietojas un kontrolē valūtas tirgu. Tie ir puiši, kas visā skatījumā mētājas ap miljoniem un miljardiem dolāru, it kā tās būtu mazas pārmaiņas. Jaunie tirgotāji bieži tirgojas ar lielu impulsu, kas ātri iztukšo viņu kontu. Augšējo un apakšējo daļu izvēle spēcīgās tendencēs ir ļoti bīstama. Tirdzniecība ar tendenci ir tā, kur slēpjas lielā nauda, ​​un tieši par to es runāju šajā gadījumā. Daudzas nedēļas USD / CAD ir drukājis augstākos un augstākos līmeņus – veselīgas augšupejošās tendences būtiskās īpašības. Šajā brīdī pāris ir apmēram 12 punktu attālumā, lai pārkāptu vēl vienu svarīgu šūpolu nedēļas (un ikdienas) diagrammā. Izredzes no šī pāra nopelnīt vēl vairāk, tāpēc apskatīsim, kā mēs to varam spēlēt…

 

Varu derēt, ka jūs sagaidāt varenu tehnisku tirdzniecības iestatījumu. Nu, vienkāršība bieži vien nopelna vairāk naudas nekā sarežģītība. Dienas diagramma atkal ir šāda:

 

USD / CAD dienas grafiks


Tas ir tirdzniecības iestatījums, kura spēlēšana var aizņemt dažas nedēļas. Ja jums nav pietiekami daudz pacietības, lai tik ilgi gaidītu, tas, iespējams, nav jūsu ideālā tirdzniecība. Tas, iespējams, ir vienkāršākais tirdzniecības iestatījums, ko jūs šobrīd varētu izmantot šim pārim. Es piekrītu, ka nākamajās dienās varētu būt precīzāki ieraksti un labākas iespējas, un, iespējams, es tos izskatīšu nākamajās nedēļās, taču šeit ir vienkārša iestatīšana, kas jūsu kontam varētu pievienot papildu vienu vai divus procentus nākamajās nedēļās vai pat pēc dažām dienām, ja jums paveicas. Jums tas nav jāskatās visu laiku, varbūt reizi divās dienās. Ja tirdzniecība ir ar peļņu par aptuveni 350 kauliņiem, jūs varat pārvietot pieturas zaudējumus uz līdzsvaru. Ja vēlaties to iestatīt un aizmirst, tas var arī darboties. Es tikko esmu veicis pirkuma apturēšanas pasūtījumu pie 1.35790, riskējot ar vienu procentu sava konta un mērķējot uz 1.25 procentiem. Pārtraukt zaudējumus = 400 kauliņi un ņemt peļņu = 500 kauliņi. Paskatīsimies, kā tas notiks, es jūs atjaunināšu. Atcerieties, ka šim darījumam var būt nepieciešamas nedēļas, lai sasniegtu mērķi vai apturētu zaudējumus. Atcerieties arī neriskēt ar naudu, kuru nevarat atļauties zaudēt. Valūtas tirdzniecība ir riskanta, un šī tirdzniecība (tāpat kā jebkura cita tirdzniecība) var viegli iet nepareizajā virzienā. Mēs tirgojamies varbūtībām, nevis noteiktībām. Labi, ar to pietiek, lai runātu par atrunu, pagaidām ātri apskatīsim USD / JPY:

 

USD / JPY – 2. visvairāk tirgotais valūtu pāris pasaulē

 

Tikai EUR / USD var lepoties ar lielāku likviditāti nekā USD / JPY. Dziļāka likviditāte bieži vien nodrošina lielāku konsekvenci, kad runa ir par valūtas tirdzniecības tehnisko analīzi. Pārvietojumi bieži ir mazāk nemierīgi, un stop loss izvietojums parasti var būt precīzāks nekā, piemēram, ar eksotiskiem FX pāriem vai precēm.

 

USD / JPY dienas grafiks

USD / JPY pēdējās pāris dienās ir nostiprinājies. Šī konsolidācija ir vērša karoga formā, kas ir turpinājuma paraugs. Pašlaik izskatās, ka šis varenais šī valūtas kursa kāpums vēl nav beidzies. Ja pāris drīz sasniegs jaunus dienas maksimumus, tas varētu pavērt ceļu uz 121.60 un pēc tam 123.70, kam sekos 125.00.

Tas viss šodien, kolēģi tirgotāji. Izbaudiet pēdējās 2016. gada tirdzniecības dienas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector