USD / CAD darījumi ir pakļauti svaigam pārdošanas spiedienam starp ASV dolāru pārdošanas tendencēm!

Piektdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā USD / CAD valūtu pārim neizdevās apturēt zaudējumus pirmās dienas sākumā, un tas palika nomākts, gandrīz nokrītot zem 1.3300 atzīmes vidus. Tomēr pārdošanas spiediens, kas saistīts ar USD / CAD valūtu pāri, varētu būt saistīts ar plaša ASV dolāra lāču tendenciozitāti, ko izraisīja riskantais tirgus tonis. Bez tam, ASV zemāko bezdarba prasību dati arī ietekmēja dolāru, veicinot zaudējumus valūtu pārī. Gluži pretēji, vājo / ar diapazonu saistītās jēlnaftas cenu tirdzniecības kustības varētu uzskatīt par vienu no galvenajiem faktoriem, kas palīdzēja ierobežot dziļākus zaudējumus valūtu pārī. Rakstīšanas laikā USD / CAD valūtu pāris tirgojās ar 1.3353 un konsolidējās diapazonā no 1.3341 līdz 1.3367.

Kopš dienas sākuma pasaules tirgus tirdzniecības noskaņojums mirgo zaļā krāsā, un sagaidāms, ka nedēļu tā noslēgs ar ieguvumiem. Tomēr pozitīvo tirgus noskaņojumu atbalsta optimisms attiecībā uz iespējamo vakcīnu un ļoti infekciozā koronavīrusa ārstēšanu. Šīs cerības tika vairotas pēc ziņojuma, ka Novavax Inc ir sākusi vēlīnās stadijas klīniskos izmēģinājumus ar viņu koronavīrusa vakcīnu Lielbritānijā. Eksperimentālo vakcīnu ražo uz partnerības noteikumiem ar valdības Vakcīnu darba grupu.

Turklāt riska noskaņojums tirgū vēl vairāk nostiprinājās pēc tam, kad ASV Pārstāvju palātas demokrāti izteica cerības uz stimulu paketi COVID-19 par 2,2 triljoniem USD. Tikmēr Pārstāvju palātas spīkere Nensija Pelosi un ASV finanšu ministrs Stīvens Mnučins arī deva mājienu par kavēto stimulu sarunu atsākšanu, kas bija vēl viens faktors, kas veicināja cerības uz stimulu paketi..

Rezultātā plaša mēroga ASV dolārs nespēja iegūt pozitīvu saķeri un dienā palika lācīgs. Turklāt zaudējumus zaļajā bankrotā varētu attiecināt arī uz tirgus riska toni, taču tie varētu būt saistīti arī ar ASV zemākajiem bezdarba datiem, kas veicināja bažas, ka ASV ekonomikas atlabšana neizdodas. ASV datu frontē to ASV pilsoņu skaits, kuri pēdējās nedēļas laikā pieprasīja bezdarbu, sasniedza 870 000, kas norāda uz ekonomikas atveseļošanās apstāšanos un uzsvēra Kongresa steidzamo nepieciešamību pieņemt atbalsta pasākumus. Tomēr zaudējumi ASV dolāros turēja USD / CAD valūtu pāri zem spiediena. Tikmēr līdz plkst. 21:52 pēc ĒT (plkst. 1:52 pēc GMT) ASV dolāra indekss, kas izseko dolāru salīdzinājumā ar citu valūtu grozu, bija samazinājies par 0,03% līdz 94,365.

Tomēr tirgus noskaņojumu diezgan neietekmēja pieaugošais COVID-19 lietu skaits pasaulē un Ķīnas un Amerikas cīņa. ASV un Ķīnas priekšā spriedze starp abiem ekonomikas gigantiem pieauga pēc tam, kad ASV Tieslietu departaments mudināja tiesnesi atļaut valdībai aizliegt WeChat lietotņu veikalos. Saskaņā ar jaunāko ziņojumu piektdienas sākumā ASV Tieslietu departaments vērsās pie Sanfrancisko federālā tiesneša ar lūgumu atļaut valdībai aizliegt Apple Inc un Google piedāvāt WeChat lejupielādei viņu lietotņu veikalos..

Gluži pretēji, jēlnaftas cenas nespēja saglabāt pieticīgo pieaugumu dienas sākumā, un tās pirms Eiropas sesijas sāka mirgot ar atšķirīgiem signāliem. Tomēr vājo jēlnaftas cenu cēloni varēja saistīt ar bailēm no pārprodukcijas un zemāka pieprasījuma. Turklāt Lībijas ziņas, ka tā atsāks naftas eksportu, pievienoja papildu spiedienu jēlnaftas cenām. Tādējādi jauktais noskaņojums attiecībā uz naftas cenām mēdz mazināt pieprasījumu pēc loonie, kas ir ar precēm saistīta valūta, un tas ir kļuvis par galveno faktoru, kas varētu palīdzēt ierobežot dziļākus zaudējumus valūtu pārī.

Ja dienā nav nozīmīgu datu / notikumu, tirgus tirgotāji pievērsīsies FOMC locekļa Viljamsa runai. Bez tam, ilgtermiņa preču pasūtījumi m / m būs arī galvenie faktori, lai tos skatītos. Tikmēr visas acis būs vērstas arī uz USD un koronavīrusa virsrakstu kustību, jo tiem ir galvenā loma valūtu pārī.

Ikdienas atbalsts un pretestība

S1 36.93

S2 38.41

S3 39.02

Pagrieziena punkts 39.89

R1 40,5

R2 41.38


R3 42,86

USD / CAD tiek atbalstīts virs 1.334 līmeņa, un sveču aizvēršana virs 1.3347 līmeņa var izraisīt bullish neobjektivitāti līdz 1.3450 līmenim. Paredzams, ka 50 periodi EMA un MACD saglabās preču valūtas kāpumu. Apakšējā pusē USD / CAD var atrast atbalstu 1.3240 līmenī. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector