Slavenību investori un sākotnējie monētu piedāvājumi

Cilvēku piesaistīšanas problēma ar digitālo valūtu ir tā, ar ko jācīnās katram tīklam, kurš pašlaik darbojas. Tāpat arī pirms dažiem gadiem bitkoins ļoti centās iesaistīt personas to darbībā vispirms kā kalnračus, bet drīz pēc tam kā ieguldītājus.

Mūsdienās kriptovalūtas ir plaši pazīstamas visā publiskajā telpā, taču faktisko lietotāju skaits joprojām ir salīdzinoši mazs, neskatoties uz to, ka 2017. gadā visas ekosistēmas tirgus griesti eksplodēja. Tomēr tas ir saistīts ar faktu, ka daudzi investori ir vairāku miljonu portfeļi, kas aizņem lielāko daļu tā paša tirgus ierobežojuma. Šīs personas aptver interesantu riska kapitāla investoru grupu, uzņēmējus no tehnoloģiju jomas un tradicionālos finanšu spēlētājus, piemēram, riska ieguldījumu fondu pārvaldniekus, kuri ir izjutuši iespēju ātri un ievērojami iegūt IA.

Tagad, kad arvien vairāk cilvēku ar ārkārtīgi augsta līmeņa karjeru (un pat dzīvi) sāk ienākt kriptogrāfijas arēnā, tirgus ierobežojums pieaugs. Tomēr, ko tas nozīmē atsevišķu tīklu perspektīvai, un vai tas ietekmēs nākamo paredzamo bloku ķēdes valūtas izmantošanas posmu?

Marks Kubans

Kapitāla un augstākās klases investīciju pasaule ir labi pazīstama ar Marku Kubanu. Investoram un uzņēmuma īpašniekam ir izdevies uzkrāt neticamu bagātību, tajā pašā laikā viņš pats kļuva par slavenību. Nesen viņš raksturoja līdzekļu pieplūdumu kriptonauda domēnā kā burbulis, kas var plīst jebkurā brīdī, bet tagad izskatās, ka viņš gatavojas iesaistīties ICO (sākotnējais monētu piedāvājums).

Tāpēc Kubā pievienojas citi tradicionālie investori, kuri tic idejai atbalstīt viņu kapitāla palielināšanas diskus, pārdodot savus kriptogrāfijas žetonus. Lai parādītu savu uzticības līmeni idejai, viņa uzņēmums Unikrn tuvākajā nākotnē sāks savu ICO. Šis process ir paredzēts, lai papildinātu kapitālu, ko uzņēmums ieguva, izmantojot tradicionālās investīciju kārtas.

Iepriekš daudzi piesardzīgāki investori atteicās tieši piedalīties žetonu tirdzniecībā. Tagad kubietis viņu vidū noteikti nav, jo viņš teica, ka piedalīsies faktiskajā piedāvājumā.

Unikrn stāsts

Unikrn, kas dibināts jau 2014. gadā, ir platforma, kas balstīta uz Sietlu derības uz eSportu. Šis process ir kaut kas, kas piesaistīja daudzu finanšu aprindu uzmanību, un tas ir viens no retajiem dabiskajiem punktiem vienmēr ienesīgā derību jomas paplašināšanai. Patiesībā e-sporta parādības ir tālu no publicitātes uzmanības centrā kopš 1990. gadu beigām..

Mūsdienās tas ir miljardu dolāru vērts domēns, kuram ir daudz sānu zaru, sākot no preču līdz pasākumu vadībai. Protams, uzņēmumi, piemēram, Unikrn, mēģināja iesaistīties tirgū, kur cilvēki jau aktīvi darbojas azartspēles, izmantojot bitcoin.

Līdz šim Unikrn izdevās nodrošināt ieguldījumus 10 miljonu ASV dolāru apmērā ar tādiem investoriem kā Ashton Kutcher, 500 Startups un Elisabeth Murdoch. Platformas koncepcija ir ļaut tās lietotājiem derēt par eSportu, izmantojot uzņēmuma izveidoto digitālo žetonu Unikoins, vai arī izmantot fiat naudu, ja viņi ir Lielbritānijas vai Austrālijas iedzīvotāji. Kopš tā laika uzņēmums ir pārvietojis vairāk nekā 250 miljonus unikoīnu, bet tagad uzņēmums plāno pāriet no šīm monētām uz drošāku kriptogrāfisko marķieri.

UnikoinGold

Uzņēmums plāno pāriet uz UnikoinGold monētas žetonu, kas tiks darīts pieejams lielākoties ar miljardu. Tie visi tiks kalibrēti, lai ievērotu ERC-20 ethereum standartu. Paredzams, ka pilns monētu mārketinga cikls sāksies vēlākais augustā, un pārdošanai nepieciešamā infrastruktūra ir paredzēta tā paša mēneša beigās..

Skaidrs, ka gan uzņēmums, gan pats kubietis ļoti cer uz šo procesu. Tas to varētu viegli nodrošināt ar milzīgu finansiālu pieplūdumu, ja citi ICO no pēdējiem mēnešiem ir kaut kas tāds, uz ko nāktos vērsties.

Bet tajā pašā laikā jautājums par šī procesa derīgumu kavējas virs tā. Ko nozīmē tas pats ICO, ja process nav veiksmīgs, proti, ka UnikoinGold monētas joprojām ir jāizkala un jāievieto apgrozībā? Turklāt, ja pārdošana neizdodas, cik daudz tam ir nepieciešams, lai tas neietekmētu procesu? Pašlaik ir dīvaina sajūta, ka ICO darbosies lieliski neatkarīgi no tā, kā tas patiesībā nonāk beigās.

ICO uzplaukums

Marks Kubans izteicās ļoti skaļi par digitālās valūtas uzplaukuma ideju un iespējamo avāriju, taču šķiet, ka līdzīgas situācijas potenciāls slēpjas ICO, kas šobrīd tiek izmesta apkārt. Tajā pašā laikā šim domāšanas veidam ir skaidra psiholoģiskā dimensija, ko šeit var uztvert.

Digitālo valūtu tirgus kontrolē piedāvājums un pieprasījums, kā arī bloku ķēdes vadu protokoli, kas tos regulē. Tomēr ICO noteikumus zināmā mērā nosaka uzņēmums, kas izlaiž savas monētas. Tas nepārprotami pievilinātu investorus, kuri vēlas riskēt ar naudu līdz noteiktam līmenim, bet arī panākt pēc iespējas augstāku kontroli.

Tomēr burbulis tomēr ir burbulis, un šis process var viegli beigties ar to pašu. Ja monētai tiek piedāvāts slikts piedāvājums, rezultāti nebūs katastrofāli. Bet, ja ICO sērijai ir tāds pats liktenis, problēmu potenciāls tikai palielinās un to dara dramatiskā veidā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me