Ripple – jauna kriptonauda, ​​kas parāda spēcīgu izaugsmes potenciālu

Kriptovalūtu pasauli bieži var kļūdaini uztvert kā domēnu, kurā dzīvo bitcoin un nedaudz citu digitālo valūtu, kuru priekšgalā ir lielākā tirgus maksimālā vērtība ethereum. Tas pats, vēl vairāk, attiecas uz tradicionālajiem plašsaziņas līdzekļiem un veidu, kā viņi pasniedz stāstus, kas radušies šajā jomā.

Tomēr patiesība ir tāda, ka ir desmitiem digitālo valūtu, kuras visas cenšas maksimāli paplašināt atbalstošos blokķēdes tīklus arvien lielākam lietotāju skaitam. Kamēr bitcoin tiek izmantots pakalpojumu un preču iegādei, aizdevumu saņemšanai vai pat apmeklēšanai tiešsaistes kazino un derības ar BTC, tā joprojām ir tikai lielākā vienība ļoti dažādos spēles apstākļos.

Tādēļ citas kriptovalūtas bieži mēdz palikt nepamanītas plašākai sabiedrībai vai pat nišas plašsaziņas līdzekļiem, kas ir veltīti tam pašam FinTech. Viena no ļoti daudzsološajām blokķēdēm, kas nesen lēnām paaugstina savu potenciālu, ir viļņošanās. Pateicoties nesenajām ziņām, tai ir iespēja nelielā laika posmā pakāpties uz nenotveramo trešo vietu digitālās valūtas zonā.

Tas attiecas ne tikai uz monētas cenu, bet arī uz tās pamata blokķēdes iestatīšanas vispārējo stabilitāti un lietojamību. Šie ir iemesli, kāpēc pulsācija drīz var kļūt par daudz atbilstošāku valūtu FinTech domēnā.

The Ripple’s Concept

Ripple ir kaut kas, ko sauc par RTGS, kas nozīmē reālā laika bruto norēķinu sistēmu. Tas padara pulsāciju pārskaitījumu un valūtas maiņas tīklu, ko vada ripple protokols, kas izmanto izplatītu tīklu, kas tiek izmantots visu veidu darījumu validēšanai.

Ripple tika izlaists 2012. gadā, un tā galvenā misija bija un joprojām ir nodrošināt drošu līdzekli globāliem finanšu darījumiem, kas notiek uzreiz un praktiski bez jebkādām maksām. Ripple protokolu un tā monētas, ko sauc par XRP, var izmantot jebkura veida vērtības pārsūtīšanai, sākot no fiat valūtām, precēm, kriptogrāfijas valūtām, bet arī no tādām lietām kā mobilās minūtes vai regulāru lidotāju jūdzes.

Būtībā, tāpat kā citas digitālās valūtas, tajā tiek izmantota darījumu pārbaudes sistēma koplietojamā P2P tīklā, kas pēc tam tiek izmantota, lai apmainītu jebkuru vērtību tā viegli pārvietojamās monētās. Tomēr atšķirībā no, piemēram, Bitcoin, kas cīnās ar iegūt atzinību dažādās valstīs visā pasaulē, Šķiet, ka XRP ir atradis apļveida ceļu uz vietām, kas var paātrināt tā izmantošanu un pieņemšanu.

Alibaba savienojums

Nesen sāka izplatīties baumas, ka Alibaba, Āzijas gigants tiešsaistes mazumtirdzniecības jomā, drīzumā izveidos un darbosies pulsācijas validatora mezgls. Tūlīt daudziem radās aizdomas, ka tas ir blokķēdes ienākšanas punkts Ķīnas tirgū.

Ripple darīja visu iespējamo, lai mēģinātu atbildēt uz šīm baumām, sniedzot gan apstiprinošu, gan negatīvu atbildi. Tās pārstāvji noliedza jebkādu Alibaba savienojumu, taču paziņoja, ka plāno ielauzties lielajā Ķīnas tirgū. Dabiski, ka tas īsti nevienu nepārsteidza.

Jebkurš kriptovalūtas uzņēmums vai nu aktīvi cenšas sasniegt Ķīnas tirgu, vai arī uzstāda sistēmu, kas galu galā ļaus viņiem to izdarīt. Ķīna ir liela apjoma un funkciju ziņā, izmantojot augstu digitālās klātbūtnes līmeni un arī tiešsaistes savienojamību.

Tajā pašā laikā ir arī loģiski, ka Alibaba klusē par mezgla iestatīšanu, zinot, ka tas paaugstinās atsevišķu marķieru cenu, pirms abām entītijām bija nojausma, kā likt vienam un tam pašam procesam virzīties. Kā atzīmēja daudzi novērotāji un analītiķi, šāda veida partnerība būtu ikviena interesēs, un šeit ir norādīti iemesli.

Lietas, kas jāiegūst

Ripple, kura jaunuzņēmums ir savācis gandrīz 100 miljonus ASV dolāru, lai izjauktu pašreizējo izvēli tiem pašiem finanšu darījumiem, Swift, Alibaba ir lielisks mērķis. Pieaugot Ķīnas virzībai uz globālās tirdzniecības ceļiem, pieaug arī vajadzība atrast stabilus pārrobežu maksājumu avotus, kurus neapgrūtina kapitāla kontrole, regulējums un augstās izmaksas.


Šajā brīdī Ķīnas e-komercija ir gandrīz viena piektā daļa no tās kopējās ārējās tirdzniecības, un tas prasa tikai arvien ātrākus un lētākus ceļus, pa kuriem varētu plūst valūta. Ripple ļoti iederētos, runājot par šīm prasībām, taču atrast vietu Ķīnas domēnu banku ekosistēmā būtu daudz grūtāk.

Tāpēc alianse ar kādu no nācijas interneta gigantiem būtu ātrs veids, kā iekļaut daudz mazāk iespējamo šķēršļu un regulatīvo jautājumu. Tajā pašā laikā Alibaba ir uzņēmums, kas veicina globālās ambīcijas un gandrīz negausīgu vēlmi pēc visa veida izaugsmes.

Tas pats attiecas ne tikai uz blokķēdes izmantošanu kā maksāšanas līdzekli, bet arī uz citiem tā izmantošanas veidiem milzīgā uzņēmuma iekšienē. Kā liecina daudzi iepriekšējie informācijas fragmenti, uzņēmums jau ir dziļi iesaistījies mēģinājumos noskaidrot, kā blokķēde varētu palīdzēt tai attīstīties tālāk.

Šajā ziņā uzņēmuma Ant Finance programma varētu būt ideāls īstermiņa partneris pulsācijai, ja baumas patiešām atbilst patiesībai. Kā koalīcija uzņēmumi varētu apvienot savas iespējas, lai turpinātu attīstīt Alipay, kas šobrīd dominē 5,5 triljonu ASV dolāru apmērā mobilo maksājumu jomā valstī.

Ripple izaugsme

Lai gan tas viss ir aizraujoši no izaugsmes un atsevišķu uzņēmumu attīstības ekonomiskās perspektīvas, lielākajai daļai investoru rodas jautājums, kādu ietekmi tas ietekmēs XRP cenā. Pašlaik baumas patiešām izraisīja marķiera cenas pieaugumu par 40%, ko var izskaidrot tikai kā investīciju brīdi pret vēju.

Bet, tā kā XRP pašlaik tirgo aptuveni 0,3 USD, tam ir daudz vairāk iespēju cenu pieaugumam, ja un kad Alibaba ziņas tiek apstiprinātas vai noraidītas. Šajā brīdī izskatās, ka daudzi vienkārši der uz vienu un to pašu baumu, bet viņiem nav noteiktu faktu, kas apstiprinātu šo darba hipotēzi.

Tomēr, ja darījums tiks atklāts, XRP gatavojas iet caur jumtu. Tajā pašā laikā, ja tā nav, ir acīmredzami daudz potenciālu, tāpēc tās kriptonauda patiešām varētu būt lieliska investīciju iespēja.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector