Pārsniedzot $ 2k Bitcoin cenu slieksni

Šajā brīdī viena bitcoin tirgo apmēram 1996 USD, taču neviens negaida, ka šis skaitlis saglabāsies daudz ilgāk. Vai nu cena samazināsies līdz aptuveni 1900 USD, jo tā sastopas ar pretestību un atkal pulcējas iepriekšējā stiprajā vietā, vai arī neizbēgama notiks nākamajās pāris stundās – BTC pārkāps 2 000 USD slieksni un izdosies divkāršot vērtību 2017. gadā.

Lielākajai daļai bitkoīnu kopienas virzība uz augšu būs simboliska galvenā uzvara, kas ir skaidrs pierādījums tam, ka daudzas lielas vienības tagad BTC uzskata par likumīgu alternatīvu tradicionālajām valūtām. Šī maiņa jau notika Japānā, bet notika ļoti smalki. Tas nāca bez lieliem virsrakstiem par krasām likumdošanas izmaiņām vai tamlīdzīgi, un tā vietā vienkārši izpaudās kā milzīgs līdzekļu pieplūdums kriptonauda..

Liela daļa šīs naudas ir nākusi no lielākām finanšu un biznesa struktūrām, sekojot daudzu privāto miljardieru pēdām, kuri sāka iegādāties digitālo valūtu. Līdztekus bitkoina rallijam ēteris arī ievērojami pieauga, runājot par tā cenu, kā arī citām altcoin digitālajām valūtām.

Bet lielākā uzmanība tiek pievērsta bitkoīnam kā galvenajam pretendentam uz spēcīgāko globālo digitālo valūtu nākamajā desmitgadē. Tā kā tas tuvākajā nākotnē iziet cauri 2k punktam, to, ko var sagaidīt no pārējās finanšu zonas, bet arī no visas pasaules sabiedrības kā reakciju uz šo sasniegumu?

Tirgus ierobežojums pieaugs

Neatkarīgi no cenas jebkurā brīdī, visas uz blokķēdi balstīto digitālo valūtu tirgus vērtība tikai pieaugs. Ir bijis ilgs process, kas noved pie tā, ka blakus esošie tirgi jūtas iekļuvuši šajā jomā, lēnām, bet noteikti ieguldot arvien vairāk BTC un pēdējā laikā arī ēterī.

Tagad visa tirgus vērtība, kurā ir altkoīni, zcash un jebkura cita kriptonauda, ​​pārsniedz USD 60 miljardus, kas ir iespaidīga cena. Bitcoin cena, kas pārsniedz 2000 USD, piesaistīs vēl vairāk naudas, pat ja tā ir nestabila.

Protams, tas daudziem liek apšaubīt, kas tad kļūs par to pašu digitālo valūtu. Kādā brīdī tirgū parādīsies ieguldījumi riska kapitālā bitcoin, un tas arī nozīmēs lielu pārmaiņu. Lai gan nav šaubu, ka tie vēl kādu laiku nebūs pierasti, gaidāmais periods noteikti nodrošinās plašu laukumu šīs koncepcijas pārbaudei.

Galalietotāja iegūšana paliks apšaubāma

Laikam ejot, blokķēdes kopienas uzmanība regulāri turpina un izslēdz gala lietotāju iegūšanas parādības, lai izmantotu digitālās valūtas. Sākuma posmā vissvarīgākais tika uzskatīts par procesu, kā platformā iegūt pēc iespējas vairāk parastu lietotāju neatkarīgi no tā, vai tas bija bitcoin vai kāda cita blokķēde..

Pa to laiku lielais bizness iekļuva rāmī, un nesen tas vairāk vai mazāk vienīgi ir nospiests BTC cenu līdz tā rekordu līmenim, kur tas pašlaik ir. Vēlreiz, braucot uz šiem panākumiem, daudzi centās izveidot ideju, ka bitkoīns atrodas uz plašas popularitātes robežas. Citiem vārdiem sakot, tas ir tikai laika jautājums (domājams, īss), līdz tas kļūst par sadzīves lietu.

Bet ir daudz vēsturisku faktoru, kas to iekļauj kategorijā “varētu būt”, nevis “nevienu brīdi tagad”. Problēma ir tā, ka BTC sniedz virkni priekšrocību, kuras lielākajai daļai iedzīvotāju vienkārši nav vajadzīgas vai nenovērtē. PayPal scenārija paralēle ir laba laika zvana parādība, kaut arī daudzi (visticamāk, nepareizi) to uztver kā nākotnes BTC kustības rādītāju kā regulāru maksājumu iespēju.

Problēma ir tā, ka, lai gan PayPal nodrošināja alternatīvu lēnākam un sarežģītākam bankas karšu darījumam, Bitcoin maki to nedara PayPal. Anonimitāte un tradicionālās finanšu nozares vadība nav tā, ko vairums parasto lietotāju vēlas savā dzīvē.

Ar šo faktoru nebūtu tikpat pārsteigts, ja desmit gadu laikā Bitcoin tirgus vērtība būtu daudz lielāka nekā šodien, savukārt tā lietotāju bāze joprojām bija salīdzinoši maza (ne tuvu tas, ko PayPal tagad darbojas kā savu lietotāju pulku).

Ģeopolitiskie jautājumi


Globālo politisko līderu izpratnē bitcoin ir viena no tām parādībām, kuras jūs vienkārši nevēlaties viņu spēles apstākļos. Tas ir decentralizēts, globāls un nav saistīts ar visām standarta finanšu pakalpojumu daļām. Tajā pašā laikā paranojas domāšana to uztver kā kaut ko, ko joprojām vai nu kāds kontrolē, vai kas ir atvērts šīs kontroles ievietošanai, kas ir nepatiesa, bet tomēr izplatīta politiskās elites prātā.

Tas ir iemesls, kāpēc ES vēlas noteikt likumu, kas pieprasa, lai visi digitālie maki būtu saistīti ar to īpašnieku identitāti vai kāpēc Ķīna vēršas pret savu BTC biržu. Turpmākajos gados tas nemainīsies lielajām pasaules tautām, un tā pati mentalitāte vairāk vai mazāk paliks spēkā pat tad, ja likumdevējs panāks nepārprotamo nepieciešamību atzīt bitkoinu.

Attiecībā uz visiem lobēšanas un PR centieniem bitkoinu kopienai šajā ziņā nebūs būtisku izmaiņu neatkarīgi no viņu panākumiem. Bitcoin nav tādas personas vai personas, kas varētu veikt aizmugurisku darījumu ar politisku vienību. Tas padara to par kaut ko tādu, no kura nedaudz jābaidās un kuru politiskā iestāde saprot tikai nedaudz.

Vienīgā lielā globālā politiskā organizācija, kas, šķiet, plāno jaunu kursu, ir ANO. Kā viņu nesenie WFP riska izrādes, šī organizācija vēlas gan izmantot blokķēdes sistēmu, gan izmantot pašreizējās kriptovalūtas, kas darbojas pasaulē.

Tā gandrīz noteikti ir pareizā pieeja, galvenokārt tāpēc, ka tā atzīst pasaules realitāti, kas nemainīsies vienā naktī. Lai gan valdības ir vairāk nekā gatavas eksperimentēt ar blokķēdi, tās joprojām nelabprāt uztver bitkoinu vai jebkuru citu digitālo valūtu kā likumīgus FinTech uzņēmumus. Ir pārliecība, ka pat BTC, kas ir stabils un maksā vairāk nekā 2 000 USD, drīz nemainīs šo mentalitāti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector