Preču valūtas vada paketi priekšā gaidāmajā nedēļā

Pagājušajā nedēļā Kanādas dolārs cīnījās un atguva dažus no nesenajiem zaudējumiem attiecībā pret ASV dolāru. ASV dolārs pēdējā laikā ir bijis ļoti spēcīgs, un, ja paskatās uz tā sniegumu pagājušajā nedēļā, ir diezgan iespaidīgi, ka Kanādas dolārs pret Buku spēja iegūt aptuveni 55 kauliņus. Tas nešķiet nekas nozīmīgs, taču, ja ņemat vērā dažu citu galveno valūtu zaudējumus attiecībā pret dolāru, tas noteikti ir jāņem vērā. Piemēram, eiro pagājušajā nedēļā zaudēja aptuveni 210 kauliņus pret ASV dolāru, un Japānas jena atdeva vairāk nekā 130 kauliņus. Mārciņa zaudēja aptuveni 215 kauliņus, bet Šveices franks – aptuveni 115 kauliņus.

 

Naftas cena pagājušajā nedēļā mēreni pieauga, kas, iespējams, veicināja Kanādas dolāra pieaugumu. Šonedēļ mums ir daži ļoti svarīgi notikumu riski, kas varētu pārvietot Kanādas dolāru, un, iespējams, tirgus dalībnieki jau ir sākuši cenu noteikt vēl kādam Kanādas dolāra kursam, ko varētu izraisīt šie notikumi nākamajā nedēļā. Mēs aplūkosim visus šos notikumus, bet pirms došanās turpat apskatīsim dažus USD / CAD tehniskos aspektus:

 

USD / CAD dienas grafiks

Ja rūpīgi apskatīsit šo diagrammu, pamanīsit, ka pāris pāris dienu laikā tirgojās virs 200 dienu slīdošā vidējā, taču tas nespēja iegūt saķeri virs šī ļoti svarīgā tehniskā rādītāja. Piektdien pāris atkal noslēdzās stingri zem šī kustīgā vidējā līmeņa, kā arī zem mana iecienītā īstermiņa slīdošā vidējā, 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā. Šis uzņēmums, kas atrodas zem 20-EMA, pauž domu, ka tas, iespējams, prasīs daudz buļļu pirkšanas spēku, lai īstermiņā atkal iegūtu pārsvaru. Ja jūs to paturat prātā, izskatās, ka vismazākās pretestības ceļš faktiski var būt negatīvs, ja mēs skatāmies uz nākamo nedēļu. Apskatīsim USD / CAD stundas grafiku:

 

USD / CAD stundas diagramma

Šajā īstermiņa diagrammā ir viegli redzēt lāču impulsu. Apskatīsim to pašu diagrammu, kurā ir attēlots tikai 20-EMA:

 


USD / CAD stundas diagramma

Šeit 20-EMA ir pārvērtusies pretestībā, un cena pēdējās divās tirdzniecības dienās vairākas reizes to noraidīja. Ievērojiet, kā šie pārrāvumi uz 20-EMA ir piedāvājuši lieliskas iespējas pārī pārdot. Man patīk šādi retracements, jo tie piedāvā lielu varbūtību tirdzniecības iestatījumus un tos var tirgot, izmantojot diezgan stingrus pieturas zaudējumus.

 

Trešdien BOC (Kanādas Banka) lēmumi par procentu likmēm un monetārās politikas pārskats ir plkst. 14:00 pēc GMT. Piektdien plkst. 12:30 pēc GMT mums ir Kanādas mazumtirdzniecības un PCI (patēriņa cenu indekss) numuri. Tirgus spēlētāji uzraudzīs visus šos notikumus, jo īpaši lēmumu par procentu likmēm un monetārās politikas ziņojumu. Tas varētu dot mums dažus padomus par to, cik veiksmīgi klājas Kanādas ekonomikai un kas gaidāms nākotnes procentu likmju ziņā. Paredzams, ka BOC saglabās nemainīgu procentu likmi 0,5% līmenī. Esmu pārliecināts, ka Kanādas ekonomika izjūt atvieglojumu par neseno naftas cenu pieaugumu. Atcerieties, ka Kanāda ir ļoti liela naftas ražotāja, un zemā naftas cena patiešām var kaitēt Kanādas ekonomikai. Apskatīsim naftas diagrammu:

 

ASV naftas nedēļas diagramma

 

To mēs saucam par apgrieztu galvas un plecu rakstu, kas ir apgriezts modelis. Ideja ir tāda, ka kakla līnijas pārrāvums izraisītu modeli, kas nozīmē, ka naftas cena varētu pieaugt vēl vairāk. Kanādas dolārs ir cieši saistīts ar naftas cenu, un šīs cietās preces cenas pieaugums noteikti atbalstītu Kanādas dolāru.

 

Tirgotāji, kuri ir ieinteresēti iesaistīties USD / CAD īsās pozīcijās, varētu vēlēties pagaidīt, kamēr cena vispirms veidos retracement. Aplūkojot neseno kritumu nelielā laika grafikā, piemēram, stundu diagrammā, ir skaidrs, ka šis nesenais lāču solis ir nedaudz pagarināts. Man nepatīk pārdot finanšu instrumentu, ja tā cena ir krietni zemāka par 20-EMA, tāpat kā pašlaik USD / CAD (stundas grafikā).

 

AUD / USD

 

Kanādas dolārs nebija vienīgā galvenā valūta, kas pagājušajā nedēļā palielinājās attiecībā pret ASV dolāru. Austrālijas dolāram izdevās nedēļu noslēgt ar aptuveni 14 punktu pieaugumu attiecībā pret ASV dolāru. Kā jau minēju iepriekš šajā rakstā, ASV dolārs pagājušajā nedēļā bija diezgan spēcīgs. Tātad Aussie pagājušajā nedēļā bija daudz spēcīgāks par ASV dolāru, lai gan tas bija tikai nedaudz spēcīgāks par ASV dolāru. Apskatīsim ikdienas diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

 

Šeit jūs varat redzēt, ka 200 dienu mainīgais vidējais rādītājs ir zem pašreizējās cenas, kas nozīmē, ka pāri var uzskatīt par augšupejošu tendenci. Pašlaik šo pāri nav viegli tirgot, jo tas pārvietojas uz sāniem. Neskatoties uz to, tirgotāji, kuriem patīk pozīciju tirdzniecība (ilgtermiņa tirdzniecība), nākamajās vai divās nedēļās varētu atrast dažas labas iespējas atvērt ilgus darījumus. Kopš gada sākuma ir skaista tendenču līnija, kas ļoti labi atbalsta cenu. Ja šis atbalsts saglabāsies, mēs varētu sagaidīt turpmāku šī pāra kāpumu, it īpaši, ja pamati reģionam sāk izskatīties pozitīvāki. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / CAD dienas grafiks

 

Kas man patīk šajos tehniskajos parametros, ir tas, ka 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs un zaļā tendenču līnija ir saskaņoti. Tas varētu palielināt šīs atbalsta zonas izturību.

 

Šobrīd šī pāra mazumtirdzniecības noskaņojums ir diezgan nemainīgs, kas nozīmē, ka dažu nākamo nedēļu laikā mēs, iespējams, varētu redzēt vēl kādu cenu diapazona cenu. No otras puses, valūtas tirgus var mainīties ar acu skatienu. Ir daži svarīgi notikumi, kas, iespējams, varētu pārcelt Aussie šonedēļ. Pirmais ir jaunā RBA gubernatora Filipa Lova uzruna pirmdienas vakarā plkst. 21.10 pēc GMT. Tad RBA sanāksmes protokols tiks pievērsts uzmanībai otrdienas agrā rītā pulksten 00:30. Daži citi notikumi, kas šonedēļ varētu izkustināt Aussie, ir Austrālijas nodarbinātības izmaiņas un bezdarba līmenis, kas jāpaziņo ceturtdienas rītā plkst. 00:30.

 

EUR / USD

 

EUR / USD dienas grafiks

 

Šis pāris pēdējā nedēļā ir diezgan agresīvi izpārdots. Šobrīd solis ir nedaudz pārspīlēts, tāpēc, lai arī man patīk šī pāra īsā puse, es gribētu vispirms redzēt pienācīgu atvilktni, pirms es tajā ievadu jaunas īsās pozīcijas. Jābrīdina, ka ceturtdiena eiro varētu būt ļoti nestabila. ECB (Eiropas Centrālā banka) procentu likmju lēmums ir pulksten 11:45 GMT, kā arī preses konference pulksten 12:30 GMT.

 

GBP / USD

 

GBP / USD dienas grafiks

 

Pēdējās dienās mēs esam redzējuši dažas iekšējās cenas darbības. Šobrīd mēs varam būt lāčaini pret šo pāri tikai tad, ja paskatāmies uz tehniku. Varbūt nākamajās dienās mēs varētu iegūt kaut kādu retracementu, kas varētu piedāvāt labāku līmeni, lai pārim pārdotu pāri. Pēdējo pāris dienu laikā šis pāris ir bijis ļoti nestabils, tāpēc esiet piesardzīgs, tirgojot to, vai jebkuru citu pāri, kurā iesaistīts Lielbritānijas mārciņa.

 

BOE (Anglijas Banka) pēdējā laikā ir noraizējusies par iespējamo inflācijas mērķa pārsniegšanu. Viņu bažas ir mārciņas agresīvās devalvācijas rezultāts. Šīs bažas dēļ BOE varētu būt uzmanīga, lai vēl vairāk samazinātu procentu likmi un palielinātu ekonomikas stimulēšanas pasākumus. Tas varētu būt mārciņu pozitīvs, taču ekonomiskie riski, kas ieskauj Brexit, iespējams, atsvērs tā ietekmi uz mārciņu. Līdz ar to mārciņas pamatattēls joprojām ir lācīgs, un, lai arī cena šobrīd varētu būt diezgan pārdota, valūta īstermiņā un vidējā termiņā joprojām var zaudēt lielu daļu savas vērtības.

 

Otrdien mums ir Lielbritānijas PCI numuri plkst. 08:30 GMT.

Trešdien Lielbritānijas nodarbinātības numuri tiks publicēti plkst. 08:30.

Ceturtdiena mums atved mazumtirdzniecības numurus no reģiona, kas tiek izlaists arī pulksten 08:30.

Visi šie ir svarīgi skatāmie notikumi, jo tie ļauj mums ieskatīties Lielbritānijas ekonomikas veselību.

 

Turklāt šonedēļ ir diezgan daudz FOMC locekļu runu.

Agrā pirmdienas rītā runu teiks arī BOJ gubernators Kuroda.

Lai jums lieliska tirdzniecības nedēļa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector