Preču valūtas un Japānas jena atgrūž naudu; Eiropas valūtas atpaliek

Eiropas lielākajām valūtām šodien bija vājš rādītājs attiecībā pret ASV dolāru, savukārt Austrālijas dolāram, Kanādas dolāram un Japānas jenai izdevās atgūt zināmu pozīciju pret Greenback. Naftas cenas pieaugumam noteikti bija nozīme šodienas preču valūtas stiprumā. Vai OPEC un iesaistītās valstis, kas nav OPEC dalībvalstis, varēs sadarboties, nav skaidrs, un starp šīm valstīm noteikti ir dažas būtiskas atšķirības, kas kavē vienošanos.

 

AUD / USD

 

AUD / USD šobrīd tirgojas pretestības zonā, kas, iespējams, apturēs pāra neseno virzību uz priekšu. Pastāv spēcīga tehnisko faktoru saplūšana, kas liek domāt, ka nākamo dienu laikā pārim varētu būt grūtības tirgoties augstāk. Apskatīsim ikdienas diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

 

20 dienu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs joprojām ir derīgs valūtas kursa pretestība. Pāris šodien devās uz šo eksponenciālo slīdošo vidējo rādītāju, bet pagriezās tieši pirms tā sasniegšanas. Citi faktori, kas varētu noturēt pāri, ir 200 dienu slīdošais vidējais rādītājs un bijusī atbalsta zona, kas varētu darboties kā jauna pretestība.

 

Parasti pastāv noteikta korelācija starp Austrālijas dolāru un Kanādas dolāru un naftas cenu. Šīs divas preču valūtas pret ASV dolāru bieži virzās vienā virzienā. Kad naftas cena ietekmē Kanādas dolāru, Austrālijas dolārs daudzkārt reaģē tāpat kā Kanādas dolārs. Naftas ietekme uz Austrālijas dolāru ir tikai mazāk dramatiska nekā uz Kanādas dolāru, jo Kanāda ir tik liela naftas ražotāja.

 

Ja mēs aplūkojam AUD / USD lielāku laika grafiku, šķiet, ka attēls ir arī lācīgs. Apskatiet šo nedēļas grafiku:

 

AUD / USD nedēļas grafiks

  

Ja paskatās uz divām pēdējām lāču (sarkanajām) svecēm šajā diagrammā, pamanīsit, cik tās ir impulsīvas un agresīvas. Viņi stingri iesaka domāt par turpmāku likmes samazināšanos.

 

20 nedēļu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs varētu arī piedāvāt zināmu pretestību pārim, un šobrīd šķiet, ka vismazākās pretestības ceļš virzās uz negatīvo pusi.

  

USD / CAD

 

Pirms dažām dienām es rakstīju par šī pāra lācīgo / negatīvo atšķirību, kas varētu satraukt bullish tirgus dalībniekus. Apskatiet šo diagrammu:

 

USD / CAD dienas grafiks

  

Negatīva vai lācīga novirze nozīmē, ka oscilators virzās zemāk, kamēr instrumenta cena rada jaunus augstākos līmeņus. Kad tas notiek, tas norāda uz iespēju, ka nesenais bullish solis varētu būt izsmelts un ka ceļā var būt kāda veida apvērse vai korekcija.

 

Pirmdienas tuvums zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā ir taustāms zīme par pāris vājumu. Ja pāris drīz neizdosies atgriezties virs šī kustīgā vidējā līmeņa, nākamajā vai divās nedēļās pārī varētu būt iespējama dziļāka korekcija.

 

Ja mēs skatāmies uz pamatiem, kas attiecas uz pāri, OPEC tēmai īstermiņā noteikti ir vislielākā nozīme. Trešdienas sanāksmes iznākums varētu virzīt pāru sacīkstes jebkurā virzienā un varētu ignorēt lielu tehnisko analīzi. Tādēļ ir svarīgi būt ļoti piesardzīgiem, ja nākamajās pāris dienās plānojat tirgot Kanādas dolāru. Ņemot vērā tādus lielus pasākumus kā šī OPEC sanāksme, galvenais virzītājspēks tirgū netiek vienmērīgi un efektīvi novērtēts. Tirgus dalībnieki bieži vien vienā vai otrā veidā reaģē pārmērīgi, un rezultāts ir nemierīga, neracionāla cenu darbība. Protams, pieredzējušiem un disciplinētiem tirgotājiem vienmēr ir pienācīga peļņa. Nepastāvība var būt ļoti noderīga, ja zināt, kā to izmantot.

 

Ir grūti pateikt, kāda būtu naftas ražošanas samazināšanas ietekme vidējā termiņā un ilgtermiņā. Iespējams, būtu daudz grūtību kontrolēt šādus centienus, kā arī sagādāt prieku visām iesaistītajām pusēm. Skalas otrajā pusē naftas ražotājām valstīm, kas nav iesaistītas šajā darījumā, būtu zelta iespēja palielināt savu tirgus daļu, palielinot savu ražošanu.

  

USD / JPY

  

Šis pāris atdod dažus nesenos ieguvumus. Varbūt mēs varētu iegūt dažas labas iespējas vēlreiz nopirkt šo spēcīgo vēršu skrējienu.

 

USD / JPY dienas grafiks

  

Pirms sākt jaunas garās pozīcijas šajā pārī, vispirms ir svarīgi redzēt pienācīgas pirkšanas aktivitātes. Mēs nezinām, cik tālu šī retracement iet. Šī pāra cena joprojām ir ievērojami pārspīlēta, un nākamajā vai divās nedēļās tā viegli varētu pazemināties.

 

Ekonomikas jaunumi

  

Otrdienas ligzda ir salīdzinoši viegla. Pirmais pasākums, no kura jāuzmanās, ir Kanādas Bankas prezidenta Stefana Polosa uzruna plkst. 01:00 pēc GMT. Vēlāk dienas laikā ASV trešā ceturkšņa provizoriskais IKP skaitlis tiks izlaists plkst. 13:30 pēc GMT, un ASV CB patērētāju uzticības skaitlis – pulksten 15:00 pēc GMT. Lai beigtu dienu, FOMC loceklis Pauels kungs runās plkst. 17:40 GMT.

 

Ir milzīga tirdzniecības diena!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me