Neliels jaunās nedēļas sākums ar lielām tirgus nepilnībām daudzos valūtu pāros. ASV dolārs atkal rāda dzīvības pazīmes, rīt dodoties uz ASV prezidenta vēlēšanām

Austrālijas dolāra rādītāji šodien bija ļoti labi, un pret spēcīgo ASV dolāru izdevās iegūt aptuveni 45 punktus. Arī Kanādas dolārs turējās uz vietas un pret Buku ieguva aptuveni 34 kauliņus.

 

Eiropas lielajiem uzņēmumiem tomēr nebija tik paveicies. EUR / USD par dienu zaudēja aptuveni 80 kauliņus zemāk un zaudēja aptuveni 100 kauliņus. Lielbritānijas mārciņas kāpums tika apturēts, un GBP / USD dienā zaudēja aptuveni 115 kauliņus.

 

Pat ja mēs zinātu, kāds būs rītdienas vēlēšanu iznākums, tā ietekmi uz valūtas tirgu nav viegli novērtēt. Varbūt varētu būt daudz sānveida zāģim līdzīgu cenu, ar nenozīmīgu ilgstošu efektu dienas beigās, kas zina.

Kad gaisā valda liela nenoteiktība un investori un tirgotāji ir satraukti, finanšu tirgos mēs bieži redzam neracionālas kustības. Tas padara tirdzniecību ārkārtīgi riskantu, ja nezināt, ko darāt, un jums nav pietiekami daudz paškontroles. Rookie tirgotāji bieži vajā spēcīgu cenu kāpumu un nestabilos tirgus apstākļos izmanto pārāk daudz sviras. Tagad jūs, iespējams, esat to dzirdējuši daudzas reizes iepriekš, bet tā noteikti ir patiesība – jums ir jātirgo ar lielisku tirdzniecības plānu un pēc tam pie tā jāpaliek. Neņemiet kārdinājumu veikt neplānotus, impulsīvus darījumus.

 

Apskatīsim dažus tehniskos datus par dažiem galvenajiem valūtu pāriem:

 

EUR / USD

 

Šis ir vislikvidākais valūtu pāris uz planētas. EUR / USD šodien neizdevās svarīgā lomu maiņas līmenī. Apskatiet šo diagrammu, kuru ievietoju ceturtdien (3. novembrī):

 

EUR / USD dienas grafiks (3. novembris)

 

Es pieminēju, ka varētu būt lieliska iespēja pārdot pāri diagrammā parādītajā līmenī. Es arī izmantoju RSI indikatoru, lai novērtētu pāra izsmelšanas līmeni. Šeit ir tā pati diagramma ar RSI indikatoru:

 

EUR / USD dienas grafiks (3. novembris)

 

Šis ir labs piemērs dažādu signālu saplūšanas izmantošanai, lai apstiprinātu labu tirdzniecību. Paskaties, kur mēs šodien atrodamies:

 

EUR / USD dienas grafiks

 

Šeit jūs varat redzēt, ka RSI rādītājs ir atgriezies no pārpirkšanas, un šodien pāris tirgojās agresīvi zemāk. Atšķirība starp piektdienas noslēgumu un šodienas noslēgumu ir gandrīz 100 punkti. Ja izmantotu iestatīšanu, tā varētu būt lieliska īsa tirdzniecība.

 

Ja nākamajās divās dienās mēs piedzīvosim spēcīgas cenu kustības, varētu būt dažas lieliskas iespējas nopelnīt naudu no impulsa. Man patīk tirgot 20-EMA 5 minūšu diagrammā valūtu pārī, kas impulsīvi virzās vienā virzienā. Jūs varētu jautāt, kāpēc es izmantoju tik mazu laika grafiku. Nu, kad konkrētam valūtu pārim notiek ļoti impulsīvs, vienpusējs solis, tirgotāji, kuri parasti tirgo atkāpes, piemēram, 20-EMA 4 stundu diagrammā saņems ieejas signālus tikai ilgi pēc tam, kad notikusi lielākā daļa darbības, un viņi palaidīs garām potenciāli simtiem punktu. Šeit ir piemērs retracements tirdzniecībai ar 20-EMA 5 minūšu diagrammā:

 

EUR / USD 5 minūšu diagramma

 

Ar apstāšanās zaudējumu apmēram no 10 līdz 15 kauliņiem jūs viegli varētu sasniegt mērķi no 20 līdz 30 kauliņiem – dubultojiet savu zaudējumu daudzumu. Neaizmirstiet katrā darījumā riskēt tikai ar nelielu sava konta daļu, tāpat kā pieredzējuši un profesionāli tirgotāji.

 

EUR / USD tehniskā aina šobrīd nav ļoti skaidra. Tomēr mēs varam izdarīt secinājumu, ka pāris tirgojas lielā diapazonā un ka dažu nākamo nedēļu vai pat mēnešu laikā var pietrūkt stingra virziena. Protams, mēs nevaram izslēgt svārstīguma pieauguma iespēju šajā pārī, it īpaši ar vēlēšanām ASV rīt. Es vienkārši neredzu, ka pāris izkļūst no diapazona, kurā tas ir nokļuvis pēdējās + – 426 tirdzniecības dienās, nākamajās vai divās nedēļās, lai gan tas ir pilnīgi iespējams.

 

GBP / USD

 

Šis pāris pagājušajā nedēļā ir skaisti salūzis virs 20-EMA, un, iespējams, šis slīdošais vidējais pārvērtīsies par jaunu dinamisku atbalstu pārim. Lielāka pāra aina atklāj, ka tā joprojām ir lejupejošā tendencē, tāpēc vienkārši paturiet to prātā, kad nolemjat iesaistīties garās pozīcijās. Es personīgi guvu labu peļņu šajā pārī pagājušajā nedēļā, iegādājoties impulsīvo kāpumu. Šeit ir dienas diagramma, ja pāris:

 

GBP / USD dienas grafiks

 

AUD / USD

 

Visbeidzot, apskatīsim AUD / USD:

 

AUD / USD dienas grafiks

 

Austrālijas dolāra rādītāji šodien bija ļoti labi, un tā attīstījās attiecībā pret ASV dolāru, kas pats par sevi bija diezgan spēcīgs. Lai gan es šodien netirgoju AUD / USD, man ir īsas pozīcijas EUR / AUD, kas darbojas lieliski.

 

Izskatās, ka AUD / USD izlaužas no ķīļa, kurā tas ir bijis ieslēgts tik ilgu laiku. Ņemot vērā tā lielisko sniegumu pēdējās dienās, bet it īpaši šodien, es nebūtu pārsteigts, redzot, ka šis pāris nākamajās nedēļās peld augstāk.

 

Pagaidām mani neinteresē tirgus virziena prognozēšana, taču esmu gatavs reaģēt uz visu, kas notiek. Tirgus reakcija uz tādiem notikumiem kā šīs vēlēšanas bieži ir pārmērīga reakcija, un neracionāla rīcība var izraisīt nemierīgu cenu darbību. Nākamo dienu laikā esiet piesardzīgs ar savu tirdzniecību un tirdzniecībā neizmantojiet pārāk daudz pārnesumu.

 

Visu labu, un veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me