Nedēļas prognoze, 2021. gada 1. – 5. Marts: populārākie ekonomiskie notikumi, kas skatāmi šonedēļ

Plaša mēroga ASV dolārs, visticamāk, šonedēļ beigsies strauji, strauji pieaugot ASV obligāciju ienesīgumam vienas nakts laikā. Jāatzīmē, ka valdības obligācijas un jo īpaši ASV kases ir kļuvušas par galveno tirgu visā pasaulē, pēc tam, kad tirgotāji pārcēlās uz cenu agrākā monetārajā stingrībā, nekā to norādīja Federālo rezervju sistēma un tās vienaudži. Bez tam ASV dolāra pieaugumu varētu saistīt arī ar ziņām par ASV tirdzniecības brīdinājumu Ķīnai un raķešu uzbrukumu Irānas atbalstītai kaujinieku grupai, kas turēja spiedienu uz tirgus tirdzniecības noskaņojumu un veicināja tirgus pieaugumu. ASV dolārs.

Gaidot nākamo nedēļu, apstrādes rūpniecības PMI un bezdarba līmeņa sērijas kopā ar RBA likmju paziņojumu un OPEC JMMC sanāksmēm varētu virzīt daudz virsrakstu, lai saglabātu tirgus kustību. Papildus tam tiks rūpīgi sekoti arī ASV un Ķīnas tirdzniecības virsrakstiem, ASV un Irānas virsrakstu un koronavīrusa virsrakstiem, jo ​​tiem varētu būt galvenā loma riska līmeņa noteikšanā tirgū..

Vislabākie ekonomiskie notikumi, ko skatīties šonedēļ

1) ASV ISM Manufacturing PMI – pirmdiena – 15:00 GMT:

ISM Manufacturing PMI – šos datus parasti izplata Piegādes vadības institūta (ISM) Manufacturing Index, kas parāda biznesa apstākļus ASV ražošanas nozarē. Tas ir viens no vadošajiem vispārējās ekonomiskās situācijas rādītājiem ASV. Rezultāts, kas pārsniedz 50, tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish) attiecībā uz zaļo vāku; gluži pretēji, rezultāts zem 50 tiek uzskatīts par valūtas lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 58.7

DEV: -0,64

Mīnusi: 60

DATUMS: 02.01.2021 15:00

2) UK Markit Manufacturing PMI – pirmdiena – 9:30 GMT

Markit Manufacturing PMI – šos datus publicē Chartered Institute of Purchasing & Piegādes un tirgus ekonomika. Tas mēra ekonomiskos apstākļus Lielbritānijas ražošanas nozarē. Ir vērts pieminēt, ka Apvienotās Karalistes pakalpojumu sektors to neietekmē ne pozitīvi, ne negatīvi. Tirgotāji vēlas redzēt pēc iespējas augstākus skaitļus, kas tiek uzskatīti par vērtspapīriem GBP. Tomēr jebkurš rādījums virs 50 norāda nozares paplašināšanos; gluži pretēji, rādījums zem 50 norāda uz saraušanos.

No prognozētā viedokļa sagaidāms, ka dati būs 57,3 – tas pats, kas iepriekšējais lasījums -, kas, iespējams, nedos nozīmīgu impulsu Lielbritānijas mārciņai.

Iepriekšējais izlaidums


FAKTISKĀ: 54.9

DEV: 1.92

Mīnusi: 53.2

DATUMS: 19.02.2012 09:30

3) RBA procentu likmju lēmums – otrdiena – 3:30 GMT

RBA procentu likmju lēmums – Austrālijas Rezervju banka pieņem šo lēmumu. Ja RBA ir piesātināts ar ekonomikas inflācijas perspektīvām un palielina procentu likmes, tas tiek uzskatīts par AUD valūtas kāpumu. Un otrādi, ja RBA ir dovish viedoklis par inflācijas perspektīvu un saglabā pašreizējo procentu likmi vai samazina to, AUD tiek uzskatīts par lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 0,1%

DEV: 0,00

Mīnusi: 0,1%

DATUMS: 02.02.2021 03:30

ii) RBA likmes paziņojums – kā jau minējām, lēmumus par šo procentu likmi pieņem Rezervju bankas valde un paskaidro plašsaziņas līdzekļu paziņojumā. Lēmums tiek paziņots plkst. 14.30 pēc katras valdes sēdes. To saprot kā pamata instrumentu, ko RBA valde izmanto, lai sazinātos ar investoriem par monetāro politiku. Tajā ir viņu lēmuma par procentu likmēm rezultāti un komentāri par ekonomiskajiem apstākļiem, kas ietekmēja viņu lēmumu. Bez tam tajā apspriež arī ekonomikas perspektīvas un sniedz jaunas norādes par turpmāko lēmumu iznākumu.

4) Iekšzemes kopprodukts (QoQ) – trešdiena – 0:30 GMT

Iekšzemes kopprodukts (QoQ) – šos datus parasti publicē Austrālijas Statistikas birojs. Tajā tiek pārbaudīta visu Austrālijā ražoto preču un pakalpojumu kopējā vērtība. IKP tiek uzskatīts par galveno ekonomiskās aktivitātes un veselības rādītāju. Pieaugošai tendencei ir pozitīva vai bullish ietekme uz AUD, savukārt samazināšanās tendence Austrālijas valūtā tiek uzskatīta par lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 3,3%

DEV: 1.66

Mīnusi: 2,6%

DATUMS: 12.02.2020 00:30

5) ISM Services PMI – trešdien – 15:00 GMT

ISM Services PMI – šos datus parasti izplata Piegādes vadības institūts (ISM). Tas mēra uzņēmējdarbības apstākļus ASV neražojošajā nozarē. Ir vērts atzīmēt, ka neražojošais sektors to neietekmē ne pozitīvi, ne negatīvi, salīdzinot ar IKP vai ISM Manufacturing. Rezultāts virs 50 USD tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish); gluži pretēji, skaitlis zem 50 tiek uzskatīts par zaļo muguriņu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 58.7

DEV: 1,50

Mīnusi: 56.8

DATUMS: 02.03.2021 15:00

6) OPEC JMMC sanāksmes – ceturtdiena – visu dienu

Šajās sanāksmēs piedalās pārstāvji no 13 OPEC dalībvalstīm un 11 citām ar naftu bagātajām valstīm. Šo sanāksmju mērķis ir koordinēt un vienot dalībvalstu naftas politiku un nodrošināt naftas tirgu stabilizāciju, cenšoties nodrošināt efektīvu, ekonomisku un regulāru naftas piegādi patērētājiem. Viņi apspriež vairākus jautājumus, kas skar enerģijas tirgus, un, pats galvenais, viņi vienojas par to, cik daudz naftas saražos. Kad sanāksme ir beigusies, ierēdņi parasti visu dienu runā ar reportieriem. Oficiālais paziņojums par politikas izmaiņām un mērķu sasniegšanu tiek publicēts pēc sanāksmju beigām.

7) Nodarbinātības izmaiņas ārpus saimniecībām – piektdiena – 13:30 GMT

Šos datus parasti izplata ASV Darba statistikas birojs. Tas parāda iepriekšējā mēnesī izveidoto jauno darbavietu skaitu visos ar lauksaimniecību nesaistītos uzņēmumos. Mēneša izmaiņas algu sarakstā var būt ārkārtīgi svārstīgas, jo tās ir cieši saistītas ar Centrālās bankas lēmumiem par ekonomikas politiku. Augsts rādījums USD tiek uztverts kā bullish, turpretī zemais rādījums tiek uzskatīts par lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 49 K

DEV: -0,01

Mīnusi: 50 K.

DATUMS: 02.05.2021 13:30

8) Bezdarba līmenis – piektdiena – 13:30 GMT

ASV Darba statistikas birojs publisko šos datus. Tas atspoguļo bezdarbnieku skaitu, dalītu ar kopējo civilo darbaspēku. Tas ir viens no galvenajiem ASV ekonomikas rādītājiem. Tas atspoguļo to cilvēku procentuālo daudzumu, kuri aktīvi meklē darbu un vēlas strādāt. Ja likme paaugstinās, tas liecina par ekspansijas trūkumu ASV darba tirgū. Bezdarba līmeņa pieaugums izraisa vājumu ASV ekonomikā. Zems rādītājs tiek uzskatīts par USD vēršu; gluži pretēji, ja skaitlis palielinās, tas tiek uzskatīts par USD valūtas negatīvu vai lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 6,3%

DEV: -0,80

Mīnusi: 6,7%

DATUMS: 02.05.2021 13:30

1m

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector