Nedēļas prognoze, 15.-19. Marts: šonedēļ skatāmie ekonomiskie notikumi

Plašās bāzes ASV dolārs šonedēļ beigsies bullish ceļā, jo ASV ražām izdevās apturēt savus iepriekšējos zaudējumus pēc to straujā krituma no viena gada augstākā līmeņa. Ir vērts atgādināt, ka ASV dolārs vakar kritās visā pasaulē, jo ASV Valsts kases ienesīgums samazinājās pēc nepārtraukta kāpuma kopš šī gada sākuma. No šodienas ASV Valsts kases ienesīgums bija pārstājis kristies, tāpēc tie, kuri neizmantoja iespēju nopirkt dolāru, kad ienesīgums pieauga, atkal redzēja vietu, kur to iegādāties. Salīdzinošais 10 gadu valsts kases ienesīgums dienā pēc trīs dienu krituma no viena gada augstākā līmeņa 1,6250% dienā atguvās aptuveni 1,54%..

Bez tam ASV dolāra kāpums varētu būt saistīts arī ar zemāko tirgus noskaņojumu, kas palielināja drošā tirgus pieprasījumu un veicināja dolāra pieaugumu. Gaidot nākamo nedēļu, mazumtirdzniecības un monetārās politikas paziņojumu sērija kopā ar nodarbinātības izmaiņām un PCI var radīt daudz virsrakstu, lai saglabātu tirgus kustību. Pāri okeānam tiks rūpīgi sekoti arī pļāpātājiem, kas ap ASV stimulēšanas paketi, un ģeopolitiskās spriedzes virsrakstiem, jo ​​tiem varētu būt galvenā loma riska līmeņa noteikšanā tirgū..

Vislabākie ekonomiskie notikumi, ko skatīties šonedēļ

1) CNY mazumtirdzniecība – pirmdien, pulksten 02:00 pēc GMT

Šos datus izplata Ķīnas Nacionālais statistikas birojs, kas mēra mazumtirdzniecības patēriņa preču kopējos ieņēmumus. Tas parāda kopējās patēriņa preces, kuras dažādās nozarēs pa vairākiem kanāliem piegādā mājsaimniecībām un sociālajām grupām. Tomēr mazumtirdzniecības izmaiņas tiek plaši ievērotas kā galvenais patēriņa izdevumu rādītājs. Tādējādi “Faktiskais”, kas ir lielāks par “Prognoze”, tiek uzskatīts par CNY vēršu; gluži pretēji, zemu skaitli CNY uzskata par negatīvu (vai lācīgu).

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 4,6%

DEV: -0,95

Mīnusi: 5,5%

DATUMS: 18.01.2021. 02:00

2) ASV mazumtirdzniecības apjoms (otrdien, plkst. 12:30 pēc GMT)

Šos datus izlaida ASV Tautas skaitīšanas birojs, kas mēra mazumtirdzniecības veikalu kopējos ieņēmumus. Mēneša procentuālās izmaiņas parāda šādu pārdošanas apjomu izmaiņu ātrumu. Tomēr mazumtirdzniecības izmaiņas tiek plaši ievērotas kā galvenais patēriņa izdevumu rādītājs. Tādējādi “Faktiskais”, kas ir lielāks par “Prognozi”, tiek uzskatīts par Zaļo mugurkaula vēršu; gluži pretēji, zems skaitlis tiek uzskatīts par negatīvu (vai lācīgu) attiecībā uz ASV dolāru. Iepriekšēja izlaišana

FAKTISKĀ: 5,3%

DEV: 5.82


Mīnusi: 1,1%

DATUMS: 17.02.2021 13:303) Fed procentu likmju lēmums – trešdien, 18:00 GMTi) Fed procentu likmju lēmums – valsts centrālajai bankai ir ekonomikas politikas sanāksme, kurā valdes locekļi veic dažādus pasākumus, vissvarīgākais ir procentu likme, ko tā iekasēs par aizdevumiem un avansa maksājumiem komercbankām. ASV Federālo rezervju padomes sanāksme notiek ar 5 līdz 8 nedēļu starplaiku, kurā viņi paziņo savus jaunākos lēmumus. Tādā veidā likmju paaugstināšanai ir tendence atbalstīt USD valūtu, jo to uzskata par būtiskas inflācijas pazīmi. Turpretī likmes samazināšana tiek uzskatīta par ekonomisko un inflācijas problēmu pazīmi, kas mēdz graut USD valūtu.

FAKTISKĀ: 0,25%

DEV: 0,00

Mīnusi: 0,25%

DATUMS: 01/27/2021 19: 00ii) – FOMC paziņojums – tūlīt pēc Fed likmes lēmuma FOMC izlaiž paziņojumu par monetāro politiku. Paziņojums mēdz ietekmēt USD nepastāvību un noteikt īstermiņa bullish vai bullish tendenci. Tādēļ hawkish perspektīva tiek uzskatīta par pozitīvu vai bullish USD valūtai; gluži pretēji, dovish viedoklis tiek uzskatīts par USD valūtas negatīvu vai lācīgu.

4) Austrālijas nodarbinātības izmaiņas – ceturtdien, 0:30 GMT

i) Aussie Employment Change – šos datus publicēja Austrālijas Statistikas birojs, kas mēra Austrālijā nodarbināto cilvēku skaitu. Vienkārši sakot, šī rādītāja pieaugums pozitīvi ietekmē patērētāju tēriņus, kuriem ir tendence stimulēt ekonomikas izaugsmi. Līdz ar to augstie rādītāji tiek uzskatīti par AUD valūtas bullish; otrādi, zemie skaitļi AUD valūtā tiek uzskatīti par negatīviem (vai lācīgiem).

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 29,1 K

DEV: -0,13

Mīnusi: 40 K.

DATUMS: 18.02.2021 00:30

ii) Bezdarba līmenis – šos datus izlaida Austrālijas Statistikas birojs, kas mēra bezdarbnieku skaitu, dalītu ar kopējo civilo darbaspēku. Tomēr augstie skaitļi norāda uz ekspansijas trūkumu Austrālijas darba tirgū. Tādā veidā pieaugums noved pie Aussie ekonomikas vājināšanās. Tātad skaitļa samazināšanās tiek uzskatīta par vēršu uz AUD valūtu; gluži pretēji, AUD valūtas kāpums tiek uzskatīts par negatīvu vai lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 6,4%

DEV: -0,34

Mīnusi: 6,5%

DATUMS: 18.02.2021 00:30

5) BoE procentu likmju lēmums – ceturtdien, plkst. 12:00 pēc GMT

Anglijas Banka paziņo par šo lēmumu. Ja Anglijas Banka ir piesātināta par Lielbritānijas ekonomikas inflācijas perspektīvām un paaugstina procentu likmes, tiek uzskatīts, ka GBP valūtas kurss ir vērojams. Un otrādi, ja BoE ir pretrunā ar Lielbritānijas ekonomikas inflācijas perspektīvām un saglabā pašreizējo procentu likmi vai samazina procentu likmi, to saprot kā GBP valūtas lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 0,1%

DEV: 0,00

Mīnusi: 0,1%

DATUMS: 02.04.2021 12:00

6) BOJ monetārās politikas paziņojums – piektdien, provizoriski

Šo paziņojumu izlaidusi Japānas Bankas Politikas padome. Paziņojot komitejas balsojuma rezultātus par procentu likmēm un citiem politikas pasākumiem un ekonomiskajiem apstākļiem, kas ietekmē viņu lēmumu, paziņojums sniedz daudzus ieteikumus par turpmākajām monetārās politikas izmaiņām. Tāpēc hawkish perspektīva tiek uzskatīta par pozitīvu vai bullish attiecībā uz JPY valūtu; gluži pretēji, dovish viedoklis ir JPY valūtas negatīvs vai lācīgsii) BoJ procentu likmju lēmums

Japānas Banka paziņo par šo lēmumu. Ja Japānas Banka ir piesātināta ar Japānas ekonomikas inflācijas perspektīvām un paaugstina procentu likmes, to saprot kā JPY valūtas bullish. Un otrādi, ja BoJ ir pārliecināts par Japānas ekonomikas inflācijas perspektīvām un saglabā pašreizējo procentu likmi vai samazina procentu likmi, to JPY valūtai saprot kā lācīgu.

FAKTISKĀ: -0,1%

DEV: 0,00

Mīnusi: -0,1%

DATUMS: 21.01.2021 03:00

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector