Nedēļas prognoze, 09. – 13. Novembris: Pieci galvenie šīs nedēļas ekonomiskie notikumi

Nedēļas beigās plašā ASV dolāra vērtība attiecībā pret daudzām valūtām stabilizējās, taču tirgus tirgotāji sagaida lielākus zaudējumus, jo naidīgas ASV prezidenta vēlēšanas ir mazinājušas cerības uz lielu stimulu ekonomikas atbalstam. Investori spekulē, ka nākamais prezidents būs demokrātu līderis Džo Baidens, bet, no otras puses, republikāņi, visticamāk, saglabās kontroli pār Senātu, kas demokrātiem apgrūtinās fiskālo izdevumu paketes pieņemšanu.

Gaidot nākamo nedēļu, ražošanas un pakalpojumu PMI sērija kopā ar RBNZ monetārās politikas paziņojumu un BoE gubernatora Beilija runu varētu virzīt daudz virsrakstu, lai saglabātu tirgus kustību. Tiks stingri sekots arī ģeopolitiskajai spriedzei un koronavīrusa virsrakstiem, jo ​​tiem ir galvenā loma riska līmeņa noteikšanā tirgū.

Pieci galvenie šīs nedēļas ekonomiskie notikumi

1 – Vācijas tirdzniecības bilance – pirmdiena – plkst. 12:00

Eurostat pirmdien jāatlaiž Vācijas tirdzniecības bilance. Šie nozīmīgie dati, ko oficiāli publicējusi Statistisches Bundesamt Deutschland, mēra līdzsvaru starp kopējo preču un pakalpojumu eksportu un importu. Tādējādi pozitīva vērtība parāda tirdzniecības pārpalikumu, bet negatīva vērtība norāda uz tirdzniecības deficītu. Šos datus var uzskatīt arī par vienu no galvenajiem notikumiem, kas rada zināmu svārstīgumu kopīgajā valūtā. Ja apmaiņā pret Vācijas eksportu tiek novērots stabils pieprasījums, tas pārvērtīsies par pozitīvu tirdzniecības bilances pieaugumu, un tam vajadzētu būt vērstam pret kopīgo valūtu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: EUR 15,7 B

DEV: -0,53

Mīnusi: 18,2 miljardi EUR

DATUMS: 10/08/2020 06:00

Paredzams, ka Vācijas tirdzniecības bilances dati pieaugs no 15,7B līdz 17,2B, kas var atbalstīt EUR valūtu.

Sentix ieguldītāju uzticība (novembris)

No otras puses, Sentix Investor Confidence ir ikmēneša aptauja, kas atspoguļo tirgus noskaņojumu attiecībā uz pašreizējo ekonomisko situāciju un cerībām uz nākamo semestri. Tomēr indekss, kuru parasti izlaiž Sentix GmbH, tiek iegūts no 36 dažādiem rādītājiem. Parasti lielāku skaitu Eirozonā uzskata par pozitīvu vai bullish; tāpat zemāks skaitlis EUR valūtā tiek uzskatīts par negatīvu vai lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: -8,3

DEV: 0,27


Mīnusi: -9,5

DATUMS: 2020.05.10. 08:30

Paredzams, ka Sentix investoru uzticība samazināsies no -8,3 līdz -15,0, kas mēdz graut EUR valūtu.

2) BoE gubernatora Beilija runa – pirmdien 10:35

Endrjū Beilijs ir Anglijas Bankas prezidents. Viņš stājās amatā 2020. gada 16. martā, beidzoties Marka Kernija sezonai. Pirms ievēlēšanas Beilijs strādāja par Finanšu rīcības iestādes izpilddirektoru. Ir vērts pieminēt, ka šis Lielbritānijas centrālais baņķieris bija arī Anglijas Bankas prezidenta vietnieks no 2013. gada aprīļa līdz 2016. gada jūlijam un Anglijas Bankas galvenais kasieris no 2004. gada janvāra līdz 2011. gada aprīlim. Tomēr jebkurš Endrjū Beilija dovish tonis var būt negatīvs. ietekmē valsts valūtu, jo baloži mēdz atbalstīt zemas procentu likmes un ekspansīvu monetāro politiku, jo tie zemu bezdarbības līmeni vērtē tādiem rādītājiem kā zems bezdarbs. No otras puses, vanagi ir tieši pretēji baložiem.

3) Bezdarba līmeņa dati – otrdien 12:00

SDO dati par bezdarba līmeni, ko parasti izsniedz valsts statistika, ir bezdarbnieku skaits, dalīts ar kopējo civilo darbaspēku. To uzskata par vienu no galvenajiem AK ekonomikas rādītājiem. Ja likme paaugstinās, tas norāda uz paplašināšanās trūkumu Lielbritānijas darba tirgū. Tas savukārt vājina Lielbritānijas ekonomiku. Tāpat, ja skaitlis samazinās, tas ir pozitīvs (vai bullish) attiecībā uz GBP valūtu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 4,5%

DEV: 0,97

Mīnusi: 4,3%

DATUMS: 13.10.2020. 06:00

No prognozētā viedokļa sagaidāms, ka dati par bezdarba līmeni pieaugs no 4,5 līdz 4,7%, kas mēdz graut GBP valūtu.

Prasītāja skaita maiņa

No otras puses, Nacionālās statistikas izlaidums Prasītāja maiņa atspoguļo bezdarbnieku skaitu Lielbritānijā. Tomēr šī rādītāja pieaugumam ir negatīva ietekme uz patērētāju tēriņiem, kas kavē ekonomikas izaugsmi. Augstie skaitļi tiek uzskatīti par negatīviem (vai lācīgiem) attiecībā uz Lielbritānijas mārciņu; tāpat arī zems rādījums tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish).

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 28 K

DEV: -0,16

Mīnusi: 78,8 K

DATUMS: 13.10.2020. 06:00

4) RBNZ likmju paziņojums – trešdien pulksten 18:00

RBNZ likmju pārskatā ir paskaidrojumi par lēmumiem par procentu likmēm un komentāri par ekonomiskajiem apstākļiem, kas to ietekmējuši.

RBNZ procentu likmju lēmums:

Jaunzēlandes rezerves bankai ir jāpārtrauc lēmums par RBNZ procentu likmi. Ja RBNZ ir piesātināts attiecībā uz ekonomikas inflācijas perspektīvām un paaugstina procentu likmes, tas ir pozitīvs vai bullish attiecībā uz valsts valūtu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 0,25%

DEV: 0,00

Mīnusi: 0,25%

DATUMS: 23.09.2020 02:00

Monetārās politikas paziņojums:

Jaunzēlandes Rezervju banka parasti reizi ceturksnī izdod Monetārās politikas paziņojumu (MPS). Katrā monetārās politikas paziņojumā jānorāda: kā Rezervju banka ierosina sasniegt savus mērķus, kā tā piedāvā formulēt un īstenot monetāro politiku nākamajos piecos gados; un kā monetārā politika ir īstenota kopš pēdējā monetārās politikas paziņojuma.

Patēriņa cenu indekss (MoM) – Ceturtdien 6:30 

Patēriņa cenu indeksu parasti publicē ASV Darba statistikas birojs. Tas ir cenu svārstību mērs, ko veic, salīdzinot reprezentatīvā preču un pakalpojumu iepirkumu groza mazumtirdzniecības cenas. Zaļās naudas pirktspēja inflācijas dēļ svārstās. PCI ir viens no vadošajiem rādītājiem inflācijas un pirkumu tendenču izmaiņu mērīšanai. Tādējādi augsts rādījums tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish) attiecībā uz dolāru, un zems rādījums tiek uzskatīts par negatīvu (vai bullish) USD.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 0,2%

DEV: 0,00

Mīnusi: 0,2%

DATUMS: 13.10.2020. 12:30

Paredzams, ka patēriņa cenu indekss saglabāsies nemainīgs – 0,2%.

Sākotnējās bezdarbnieka prasības

Sākotnējās bezdarbnieka prasības, kuras parasti publicē ASV Darba departaments, ir to cilvēku skaita mērītājs, kuri pirmo reizi iesniedz pieteikumus valsts bezdarba apdrošināšanai. Tomēr lielāks skaits, nekā paredzēts, norāda uz vājumu šajā tirgū, kas mēdz graut ASV ekonomikas izaugsmi. Tādējādi mazie skaitļi tiek uzskatīti par pozitīviem vai vēršamiem.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 751 K

DEV: 0,39

Mīnusi: 732 K.

DATUMS: 2020.05.11. 13:30

No prognozētā viedokļa paredzams, ka sākotnējo bezdarbnieku prasījumu skaits samazināsies no 751 000 līdz 745 000, kas var būt ASV dolāra pamatā..

5) Iekšzemes kopprodukts Piektdien 3:00 no rīta

Iekšzemes kopproduktu parasti publicē Eurostat. tas ir visu Eirozonas ražoto vai piedāvāto preču un pakalpojumu kopējās vērtības mērs. Tomēr IKP tiek uzskatīts par galveno eirozonas ekonomiskās aktivitātes un veselības rādītāju. Parasti augstais rādījums pozitīvi ietekmē kopīgo valūtu; tāpat zemais rādītājs tiek uzskatīts par EUR negatīvu vai lācīgu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 12,7%

DEV: 22.45

Mīnusi: 9,4%

DATUMS: 30.10.2020 10:00

No prognozētā viedokļa sagaidāms, ka iekšzemes kopprodukts nemainīsies – 12,7%.

Nodarbinātības izmaiņas (YoY)

Nodarbinātības izmaiņas parasti publicē Eurostat. Tas atspoguļo nodarbināto cilvēku skaita izmaiņas Eiropā. Tādējādi šī rādītāja pieaugumam ir pozitīva ietekme uz patērētāju tēriņiem, kas ir ekonomikas izaugsmes pamatā. Tāpēc augsts nolasījums tiek uzskatīts par kopīgas valūtas bullish; tāpat zemu nolasījumu EUR uzskata par negatīvu (vai lācīgu).

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: -3,1%

DEV: -0,38

Mīnusi: -2,9%

DATUMS: 09.08.2020 09:00

No prognozētā viedokļa sagaidāms, ka iekšzemes kopprodukts pieaugs no -2,9% līdz 0,7%, kas var pamatot noskaņojumu ap EUR valūtu. Veiksmi draugiem un izbaudiet savu nedēļas nogali!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector