Nedēļas perspektīvas, 16.-20. Novembris: Pieci galvenie ekonomikas notikumi, ko skatīties nākamajā nedēļā!

Visticamāk, ka plaša mēroga ASV dolārs šonedēļ beigsies lāču virzienā, jo investori joprojām priecājas par optimismu attiecībā uz potenciālu vakcīnu pret ļoti infekciozo koronavīrusu, kas tur zem spiediena drošā patvēruma ASV dolāru, vienlaikus mazinot risku aktīvu salidojums. Bez tam ievērojamais ASV obligāciju ienesīguma zaudējums un Federālo rezervju politika par zemu procentu likmju ilgāku periodu un cerības uz pasaules ekonomikas atveseļošanos pēc COVID-19 ir arī spēlējušas nozīmīgu lomu, lai grautu dolāru.

Gaidot nākamo nedēļu, Nodarbinātības pārmaiņu sērija un Bezdarba līmeņa sanāksme kopā ar RBA monetārās politikas sanāksmes un G20 sanāksmju protokoliem varētu virzīt daudz virsrakstu, lai saglabātu tirgus kustību. Tiks rūpīgi sekots arī ģeopolitiskajai spriedzei un koronavīrusa virsrakstiem, jo ​​tiem varētu būt galvenā loma riska līmeņa noteikšanā tirgū.

Pieci galvenie šīs nedēļas ekonomiskie notikumi

1. CAD apstrādes rūpniecības pārdošanas apjomi (pirmdiena – plkst. 6:30 pēc GMT)

Ražošanas pārdošanas datus parasti izplata Kanādas statistikas pārvalde, kas mēra kopējo pārdošanas apjomu Kanādā. To var uzskatīt par gaidāmo tirgus pieprasījumu. Vienkāršāk sakot, pieaugošais preču skaits, ieskaitot nepārdotos krājumus, norāda uz tirgus pieprasījuma kritumu, kas tiek uzskatīts par negatīvu vai (lācīgu) pēc CAD valūtas. Turklāt pārdošanas skaita samazināšanās arī paredz CAD lāču toni. Tāpat pieaugošais pārdošanas skaitlis tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish) attiecībā uz CAD.

Citiem vārdiem sakot, dati ir galvenais ekonomiskās veselības rādītājs. Tomēr ražotājus ļoti ātri ietekmē tirgus apstākļi. Vienlaikus izmaiņas viņu pārdošanas apjomos var būt agrīna nākotnes aktivitāšu pazīme, piemēram, tēriņi, pieņemšana darbā un ieguldījumi.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: -2%

DEV: -0,13

DATUMS: 16.11.2020 12:30

2. ASV mazumtirdzniecības apjoms (otrdiena) – otrdien plkst. 6.30 pēc GMT

Šos datus parasti izplata ASV Tautas skaitīšanas birojs, kas mēra mazumtirdzniecības veikalu kopējos ieņēmumus. Mēneša procentuālās izmaiņas parāda šādu pārdošanas apjomu izmaiņu ātrumu. Tomēr mazumtirdzniecības izmaiņas tiek plaši ievērotas kā galvenais patēriņa izdevumu rādītājs. Tādējādi, ja “Faktiskais” ir lielāks par “Prognozi”, tas tiek uzskatīts par zaļās vērtības bullish. Turpretī zemais rādītājs tiek uzskatīts par negatīvu (vai lācīgu) attiecībā uz ASV dolāru.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 1,9%

DEV: 0,25

DATUMS: 17.11.2020 12:30

Mazumtirdzniecības apraksts, izņemot Automobiļi (MoM)

Šos datus parasti izplata ASV Tautas skaitīšanas birojs. Tajā parasti tiek parādītas visas mazumtirgotāju pārdotās preces, pamatojoties uz dažāda veida un lieluma mazumtirdzniecības veikalu izlasi, izņemot automobiļu nozari. Jāatzīmē, ka mazumtirdzniecības indekss tiek uzskatīts par galveno patērētāju uzticības rādītāju. Tomēr šis ziņojums ir “avansa ziņojums”, kas var nedaudz mainīties pēc galīgo skaitļu aprēķināšanas. Tādējādi skaitļi, kas ir lielāki par prognozēto, norāda uz progresu ekonomikas izaugsmē, kas tiek uzskatīta par ASV dolāra kāpumu.

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 1,5%

DEV: 0.20

DATUMS: 16.11.2020 12:30

3. BoE Haldane runa – Monetārās politikas ziņojumu uzklausīšana – trešdiena – 14:00 GMT

Endrjū Haldane ir Anglijas Bankas galvenais ekonomists un statistikas un monetārās analīzes izpilddirektors. Bez tam Endrjū Haldane ir arī Bankas Monetārās politikas komitejas loceklis. Viņš trešdien teiks runu, lai ziņotu par inflāciju un ekonomikas perspektīvām Parlamenta Finanšu komitejā. Tomēr diskusijas, kas ilgs tikai dažas stundas, var radīt ievērojamu tirgus svārstīgumu. Tādējādi, ja diskusijas ir daudz hawk nekā gaidīts, tas tiek uzskatīts par pozitīvu vai (bullish) attiecībā uz GBP valūtu. Tāpat, ja tie ir vairāk izveicīgi nekā paredzēts, tas tiek uzskatīts par valūtas lācīgu.

Turklāt BOE MPC locekļi balso par to, kur noteikt valsts galvenās procentu likmes, savukārt viņu publiskās saistības parasti tiek izmantotas, lai sniegtu detalizētas norādes par turpmāko monetāro politiku.

 

4. Dati par Austrālijas nodarbinātības izmaiņām – ceturtdiena – plkst. 12:30 pēc GMT

Šos datus parasti izplata Austrālijas statistikas birojs, kas pārbauda nodarbināto cilvēku skaita izmaiņas Austrālijā. Šie ekonomiskie dati tiek publicēti mēneša beigās. Ja dati rāda pieaugumu, tiem ir pozitīva ietekme uz patērētāju tēriņiem, kas veicina ekonomikas izaugsmi. Tādējādi, ja “Faktiskais” ir lielāks nekā “Prognoze”, tas tiek uzskatīts par AUD valūtas bullish; otrādi, zemāki skaitļi tiek uzskatīti par negatīviem (vai lācīgiem) AUD valūtai.

 

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: -29,5 K

DEV: 0,06

DATUMS: 19.11.2020 00:30

Dati par Austrālijas bezdarba līmeni:

Šos datus parasti izplata Austrālijas Statistikas birojs, kas mēra bezdarbnieku skaitu, dalītu ar kopējo civilo darbaspēku. Tomēr bezdarbnieku skaits ir galvenais signāls par kopējo ekonomisko stāvokli, jo patērētāju izdevumi ir ārkārtīgi korelēti ar darba tirgus apstākļiem. Tādējādi likmes pieaugums norāda uz ekspansijas trūkumu Austrālijas darba tirgū. Rezultātā, ja faktiskais ir mazāks par prognozi, tas tiek uzskatīts par pozitīvu (vai bullish) attiecībā uz Aussie valūtu. Un otrādi, augsti rādītāji Austrālijas dolāram tiek uzskatīti par negatīviem (vai lācīgiem).

 

Iepriekšējais izlaidums

FAKTISKĀ: 6,9%

DEV: -0,25

DATUMS: 19.11.2020 00:30

5. G20 sanāksme – piektdiena 

G20 sanāksmē pulcējas centrālo banku vadītāji un finanšu ministri no sistemātiski nozīmīgām rūpnieciski attīstītajām un jaunietekmes valstīm, cenšoties apspriest galvenos jautājumus, kas ietekmē pasaules ekonomiku. Tirgotājiem vajadzētu rūpīgi sekot šim notikumam, kas tirgos ienes jaunu dimensiju. G20 valstis, visticamāk, apspriedīs COVID-19 virzīto ietekmi uz ekonomiskajām grupām un iespējamos veidus, kā cīnīties un pārvarēt ekonomikas lejupslīdi. Sekosim šiem notikumiem, lai uzzinātu vairāk par forex tirgus tendencēm. Veiksmi un lielisku nedēļas nogali!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me