Likumdevēji Austrālijā pēta iespēju atpazīt Bitcoin

Vismazākais planētas kontinents un tā likumdevēji pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti nozīmīgi blokķēdes attīstības stadijā. Nedaudz negaidīti pārējo pasauli sasniedza ziņas, kas liecināja, ka tie paši likumdevēji cenšas panākt BTC pilnīgu atzīšanu par oficiālu valūtu visos Austrālijas štatos.

Šādu notikumu pavērsienu ir atzinīgi novērtējuši daudzi izstrādātāji un investori, kas strādā ar bitcoin, taču tajā pašā laikā citi ir skeptiski. Galu galā līdzīgas ziņas ir parādījušās diezgan ilgu laiku, un biežāk tās ir pierādījušās vai nu pilnīgi nepatiesas, vai arī nepareizas ziņas par faktisko likumdošanas vai normatīvo aktu attīstību.

Tomēr, būdama viena no lielākajām attīstītajām pasaules valstīm un tās plašākā reģiona vadītāja, juridiskas atzīšanas iegūšana Austrālijā būtu milzīga Bitcoin uzvara. Šeit ir ziņu analīze un tas, ko tas varētu nozīmēt gan valstij, gan kriptovalūtai, kas varētu sasniegt pilnīgu juridisko statusu.

Plaša koalīcija

Šo attīstību atklāja Austrālijas nacionālais ziņu avots Sydney Morning Herald. Saskaņā ar to gan kreiso, gan centrālo partiju pārstāvji ir uzsākuši kolektīvu iniciatīvu, kuras mērķis ir nodrošināt bitkoinu ar pilnīgu juridisku atzīšanu, neatšķiroties no jebkuras citas Austrālijā izmantotās valūtas. Šī pati iniciatīva ir daļa no vēl lielāka aicinājuma Austrālijas valdībai koncentrēt vairāk resursu uz blokķēdes lietošanu un palīdzēt tās evaņģēlistiem ar lielāku atbalstu.

Senators Sems Dastyari un senatore Džeina Hume, kas pieder Liberālajai partijai un Darba partijai, ir iniciatīvas vadītāji. Viņu argumenti koncentrējas uz to, ka Austrālija ir daudz proaktīvāka, kad tiek izmantota kriptonauda, ​​bet arī viss blokshēmas tehnoloģiju lauks. Tāpēc pāris ir izveidojis grupu ar nosaukumu Blockchain parlamentārie draugi. Pēc viņu domām, viņu mērķis ir uzlabot digitālās valūtas un blokķēdes jautājumu vispārējo stāvokli.

Šīs partnerības nav nekas jauns, un tās var atrast praktiski gandrīz visās attīstītajās valstīs nepietiekami attīstīta tauta uz planētas. Tomēr šīs pašas iniciatīvas iekšienē ir priekšlikums, kas piesaistījis pārējās pasaules uzmanību

Austrālijas Centrālā banka

Priekšlikuma iekšpusē ir Blockchain parlamenta draugu tiešs aicinājums valsts centrālajai bankai sākt savu kriptovalūtu. Protams, tas ir kaut kas redzams arī citās pasaules daļās, piemēram, Norvēģija, bet Austrālijas ietekme tās apkārtnē ir daudz lielāka.

Senatori uzskata, ka tas varētu būt patiesi revolucionārs solis visām Austrālijas finanšu iestādēm, ieskaitot Rezervju banku, un redz viņu kā politisko veicinātāju lomu tam pašam solim..

Tajā pašā laikā Rezervju banka jau iepriekš 2017. gadā atklāja, ka tā izveidoja iekšēju grupu, kuras uzdevums bija izpētīt tehnoloģiju un tās potenciālu. Tādēļ ir droši pieņemt, ka abas entītijas ir kaut kādā saziņas formā, kas piešķir iniciatīvai pat papildu nozīmi.

Protams, banka joprojām ir tālu no visiem piemērojamiem risinājumiem iekšēji uzbūvētai digitālajai valūtai, taču ar politisku atbalstu jebkuru projektu varētu ievietot augstākā ātrumā. Turklāt tas pats politiskais atbalsts varētu pārliecināt bankas vadību, ka valdība neveiks 180 grādu pagriezienu un neatstās tos, kā arī visas iespējamās izmaksas, kas varētu būt palielinājušās līdz šim brīdim..

Austrālija kā digitālās valūtas līderis

Daudzos aspektos Austrālija ir ideāla kandidāte valstij, kas iekļūs digitālās valūtas domēnā ar pilnu likumdošanas atbalstu. Lai gan daudziem šis jēdziens varētu šķist pilnīgi loģisks, realitāte to nav panākusi – šodien Japāna, iespējams, ir valsts, kas juridiskajā jomā ir visvairāk progresējusi ar savu bitkoina atpazīšanu, kas notika dažus mēnešus atpakaļ.

Tomēr tieši (salīdzinoši runājot) netālu esošajai Austrālijai ir daudz dažādu īpašību, kas ļauj tai būt gandrīz ideālam kandidātam visās valsts mēroga digitālās valūtas iniciatīvās. Pirmkārt, tāpat kā daudzas citas rietumu valstis, daudzi Austrālijas pilsoņi to izmanto BTC spēlēt azartspēles tiešsaistē, iegādāties preces un pakalpojumus un veikt citas darbības ar savu digitālo valūtu.

Tātad ir skaidra potenciālo lietotāju bāze, kuri jau labi pārzina digitālās valūtas darījumus un procedūras. Papildus tam valstij ir interesanta ģeopolitiskā pozīcija un vietējā kārtība. Austrālija nav liela iedzīvotāju skaita ziņā, kas nozīmē, ka tā varētu daudz efektīvāk pārbaudīt savu jauno digitālo valūtu un ļaut arī izmantot bitkoinu kā atzītu kriptonauda.

Pat neparedzētu problēmu gadījumā tas būtu vairāk nekā aprīkots, lai tās atrisinātu vai pat apturētu testēšanu, neciešot pārāk daudz zaudējumu. Tas pats attiecas uz tās iedzīvotājiem, kas testēšanas gadījumā būtu daudz vieglāk, ja runa ir par visu veidu apdrošināšanu.

Bet tajā pašā laikā Austrālija ir G20 un daudzu citu politisko un finanšu sistēmu locekle, iekļaujot to vienā grupā ar jebkuru citu attīstīto valsti ziemeļu puslodē. Tādā veidā jebkura nākotnes digitālā valūta tiktu aktivizēta valstī, kas jau strādā ar daudzām citām attīstītajām valstīm. Informācija, kas saņemta visos izmēģinājumos, varētu būt nenovērtējama jebkurai nākotnes iniciatīvai gan vietējā, gan ārzemēs.

Šķēršļi Blockchain parlamentārajiem draugiem

Lai gan viņu redzējums ir skaidrs, patiesais ceļš tā realizēšanai nav tik daudz. Daži Austrālijas parlamenta locekļi, tostarp no partijām, kas ir iesaistītas Blockchain parlamentāro draugu iniciatīvā, neatbalsta kriptonauda paplašināšanas procesu.

Daži no viņiem pat nesen ir aicinājuši vēl stingrāk kontrolēt un uzraudzīt BTC izmantošanu Austrālijā. Tāpēc Blockchain locekļu parlamentārajiem draugiem vispirms būs grūts ceļš, kurā viņiem jāpārliecina savi politiskie vienaudži, ka gan blokķēdes, gan digitālās valūtas ir vērtīga iespēja viņu valstij.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me