Lielākās problēmas, ar kurām jāsastopas ar Bitcoin azartspēlēm 2021. gadā

Tas ir pilnīgi traki, kas šobrīd notiek Bitcoin un kriptovalūtu tirgos, un arī spēlētājiem tas ir jāmīl. Tas pats attiecas uz Bitcoin azartspēļu vietnēm, kas gūst labumu no visa šī hoopla. Ar azartspēļu operatoriem, kas gūst peļņas roku virs dūres, viņiem tagad ir kapitāls, lai risinātu dažus no Bitcoin azartspēļu aktuālākajiem izaicinājumiem, virzoties uz 2021. gadu. Šajā amatā mēs centīsimies uzsvērt šīs problēmas un apspriest, ko azartspēļu operatori var darīt, lai dodiet spēlētājiem kā jūs labāku pieredzi klientiem un labāku iespēju aiziet prom no uzvarētāja.

Piekļuves palielināšana mobilajām spēlēm ar Bitcoin

Statistikas vietne Statista.com lēš, ka šodien viedtālrunis pieder vairāk nekā 3,5 miljardiem cilvēku. Padomājiet par to sekundi. Tiek lēsts, ka uz planētas šobrīd ir 7,5 miljardi cilvēku, un gandrīz pusei no viņiem ir viedtālrunis. No visiem šiem lietotājiem tā ir lēsts, ka 2,2 miljardi cilvēku izmantot viedtālruni, lai iesaistītos mobilajās spēlēs.

Varat derēt, ka diezgan liels skaits šo lietotāju, īpaši jauni vīrieši, varētu būt gatavi izmest derības, izmantojot lietotni, kas tieši savienota ar viņu tālruni. Tas ir pārsteidzoša iespēja Bitcoin azartspēļu vietnēm. Problēma ir tā, ka lielākajai daļai Bitcoin azartspēļu vietņu, pat tām, kuras ir bijušas agrīnā Bitcoin revolūcijas sākumā, ne vienmēr ir saistoša mobilo lietotņu pieredze, ko piedāvāt saviem klientiem.

Tagad tas, protams, nenozīmē, ka spēlētāji, kuri neizmanto mobilo lietotni, neiet uz datoru, lai veiktu Bitcoin likmes, izmantojot vecās labās modes tīmekļa pārlūkprogrammu. Bet tomēr šeit ir liela iespēja Bitcoin azartspēļu operatoriem nākt klajā un vēl vairāk atvieglot iekļūšanu spēlē. Izaicinājums ir tāds, ka vienā vietā ir jābūt uz rampām, kas tieši savienotas ar lietotnēm un operatoriem, lai likmju izdarīšana būtu tikpat vienkārša kā noklikšķināšana uz īkšķa izvēlētajā Bitcoin azartspēļu lietotnē..

Šī ideja, visticamāk, joprojām ir gadu vai divus, lai patiešām satvertu Bitcoin azartspēļu sektoru.

Regulatīvi mainīgā regulatīvā vide

Mēģinājums tikt galā ar regulatoriem ir tas, kas gadu desmitiem ilgi ir nomocījis gan kriptonauda, ​​gan azartspēles. Labā ziņa ir tā, ka regulatori progresē, pieņemot azartspēles (it īpaši Amerikā) un izprotot kriptonauda, ​​un tas, kā ļaut investoriem piekļūt tām, patiesībā ir laba lieta pasaules ekonomikas nākotnei.

Tas nozīmē, ka nav viena veida, kā vispārpieiet kriptovalūtām vai azartspēlēm. Nav tā, ka pastāv globāla komisija, kas paredzēta abu virzībai uz priekšu.

Tas nozīmē, ka Bitcoin azartspēļu operatori tiek atstāti pašu resursu ziņā, lai saprastu, kur un kā veikt uzņēmējdarbību. Kur daļa ir vieglākā daļa. Lielākā daļa azartspēļu vietņu ir licencētas tādās salās kā Gibraltārs, Kirasao, Malta, Kaimanu salas vai, piemēram, Lielbritānija. Azartspēļu īpašumiem, kas jau veic uzņēmējdarbību šajās vietās, Bitcoin pieņemšana drīzāk ir izpratne par tehnoloģiju un to, kā to integrēt, izmantojot makus, nevis jautājums par regulējumu.

Tomēr nevienā valstī nav vienādas pieejas azartspēlēm vai kriptovalūtai. Ja plānojat atvērt Bitcoin azartspēļu vietni, jums ir jābūt gatavam saprast birokrātiju, lai jūs varētu saprast, kā tajā orientēties..

Tiešo un netiešo spēļu konkurentu eksplozīvais pieaugums

Spēlētāji reizēm var vai nevar izmest kādu kriptogrāfiju e-sporta vai virtuālās realitātes sacensībās. Bet patiesība ir tāda, ka, pat ja jūs nederat derības par e-sportu, Bitcoin azartspēļu vietnes joprojām cer, ka izvēlēsieties azartspēles, nevis tērēt naudu konsolēm un spēlēm. Apelācija, ka iespējams nopelnīt pilnu slodzi kā profesionālu videospēļu spēlētāju, katru gadu kļūst par realitāti arvien vairāk spēlētāju. Virtuālā realitāte piedāvā atšķirīgu dinamiku, ar kuru azartspēļu nozare, iespējams, vēl nav gatava konkurēt.

Apakšējā līnija ir tā, vai jūs spēlējat naudu iztikai vai tikai izklaidei, nozare kopumā vienmēr konkurē par jūsu izklaides dolāriem. Ja jūs iztērējat šos dolārus virtuālās realitātes vai videospēlēm, jūs, iespējams, tērējat mazāk azartspēļu vietnēm.

Tas nozīmē, ka 2021. gads Bitcoin azartspēļu operatoriem paver arī daudz iespēju turpināt nostiprināties kā izklaides dzīves pamatprincipiem. Nozare gadu gaitā ir strauji attīstījusies un turpinās to darīt arī turpmāk. Cerams, ka jūs esat vēstures labajā pusē, turpinot savu Bitcoin azartspēļu ceļojumu.

Lai peļņa turpina būt jūsu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me