Lielbritānijas mārciņa šobrīd nav pārāk liela

Sveiki, kolēģi tirgotāji! Es ceru, ka jūs visi līdz šim piedzīvojat ienesīgu nedēļu.  

 

FX tirgus nedēļu uzsāka ar blīkšķi. Tas jo īpaši attiecas uz GBP / USD, kas visas dienas laikā mainījās zemāk un arī tirgojās zemāk. Pašreizējā cena ir aptuveni 118 punkti zem piektdienas noslēguma.

 

GBP / USD dienas grafiks

Nav noslēpums, ka mārciņa šobrīd ir viena no vājākajām galvenajām valūtām. Šodien es spēlēju mārciņu īsajā pusē, no kuras lielākā daļa darījumu notika dienas laikā. Pārdevu GBP / USD, GBP / CHF, GBP / JPY, GBP / CAD un nopirku EUR / GBP. Es joprojām turos divās pozīcijās, bet pārējie jau ir sasnieguši savus mērķus. Tirdzniecība ne vienmēr ir tik vienkārša, taču, kad nāk nauda, ​​mums jāizmanto iespēja.

 

Tātad mēs zinām, ka mārciņa šobrīd sit. Šis vājums, visticamāk, turpināsies aptuveni nākamās nedēļas laikā, pat ja mēs saskaramies ar kaut kādu retracementu. Protams, ASV dolārs šobrīd nav obligāti labākā valūta tirdzniecībai pret mārciņu. Austrālijas dolārs šodien bija ievērojami spēcīgāks par ASV dolāru. Daudzas citas valūtas šodien, ieskaitot eiro un Japānas jenu, pret Buku tirgojās arī augstāk.

 

Apskatīsim GBP / USD 4 stundu diagrammu:

 

GBP / USD 4 stundu diagramma

Šis kritums patiešām ir bijis agresīvs. Paskatieties uz šīs pēdas apakšējās apakšējās daļas aso leņķi. Man nepatīk dzenāt instrumenta cenu, kad tas jau ir pārdots vai pārpirkts. Parasti labāk ir gaidīt, piemēram, retracementu līdz 20 eksponenciālajam slīdošajam vidējam rādītājam. Varat arī izmantot lomu maiņas vai svārstību līmeņus, lai meklētu labus pārdošanas līmeņus.


 

Lomu maiņas līmeņa piemērs ir tad, kad valūtas kurss izlaužas cauri kādreizējai atbalsta zonai, pēc kuras šī pati zona pārvēršas par pretestības zonu.

 

Iepriekš redzamajā diagrammā jūs varat redzēt, ka sarkanais aplis norāda apgabalu, kurā mēs varētu atrast labas iespējas GBP / USD pārdošanai.

 

USD / CAD – kur paliks šis Crazy Pair?

 

USD / CAD dienas grafiks

Kā jau minēju iepriekšējā rakstā, man ir viltīgas aizdomas, ka šis pāris drīz var tikt pieķerts kaut kādā svārstīgā uzvedībā. Pēdējās trīs dienas sveces liecina par mīksta atbalsta parādīšanos. Ļaujiet man nedaudz tuvināt šo diagrammu, lai jūs varētu apskatīt šīs sveces sīkāk:

 

USD / CAD dienas grafiks

Kā redzat, visām trim šīm svecēm ir dakts uz leju, kas mums norāda, ka bija daži pircēji, kas aizstāv šo zonu. Es šo konkrēto atbalsta zonu šajā diagrammā saucu par “mīksto atbalsta zonu”, jo šīs sveces ir salīdzinoši mazas, un, iespējams, šī nav vispiemērotākā iestatīšana, ko izmantot gariem ierakstiem. Tomēr mēs varētu to atskaņot pareizi, ja mēs gaidām pareizu ieejas signālu, piemēram, pēdējās sveces dienas pārtraukumu vai kaut ko tamlīdzīgu.

 

Iespējams, nākamajās dienās pāris šajā jomā izveidos stabilu atbalsta pamatu, kas varētu stiprināt lēcienu un piedāvāt drošāku vidi potenciālajiem pircējiem tirdzniecībai.

 

AUD / USD – Austrālijas dolārs NEDRĪKST

 

Austrālijas dolārs pēdējās dienās ir bijis grūts pretinieks. Tas man atgādina ķirzakas, kas apdzīvo upi, kur es uzturos (Pretorijā, Dienvidāfrikā). Dažreiz apkārtnes lielie suņi mēģina nomedīt šos skarbos puišus, lai beigās tiktu piekauti.

 

Apskatīsim pāra ikdienas diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

Izlasot manu iepriekšējo rakstu, jūs varētu atcerēties, ka es brīdināju pārāk agri neiekļauties šajā pārī. Mēs vēl neesam saskārušies ar pareizu pārdošanas signālu, taču, iespējams, nākamajās dienās tas varētu parādīties.

 

Es gribētu redzēt, ka ikdienas diagrammā parādās kaut kas līdzīgs garam dakts augšā, vai varbūt lācīgs pārņemts josla.

 

Šķiet, ka tirgus, iespējams, neizrāda lielu cieņu pret šo konkrēto lomu maiņas līmeni un, iespējams, tuvāko dienu laikā kartēs var būt dziļāka, nekā gaidīts, korekcija. Pieļauju, ka tas var būt atkarīgs arī no Austrālijas mazumtirdzniecības numura, kas tiks izlaists pēc dažām stundām plkst. 00:30 GMT (otrdien). Tas var kaut ko izkustināt Aussie, tāpēc uzmanieties no riskiem (un iespējamās atlīdzības) šeit.

Nopelniet visu iespējamo naudu, lai veicas puišu tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector