Kraken BTC birža sāk pieņemt Fiat finansējumu starp nozares nenoteiktību

Ikvienam, kurš nodarbojas ar digitālo valūtu tirdzniecību un apmaiņas biznesu, šiem laikiem ir jājūtas patiešām dīvaini. No vienas puses, BTC vērtība ir spēcīga attiecībā uz tradicionālajām valūtām. Tāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas izveidot savus digitālos maciņus un iegādāties bitcoin, lai viņi varētu saņemt preces un pakalpojumus tiešsaistē., spēlēt BTC pokeru un citas spēles, un būtībā ar to dari visu, ko vēlas.

No otras puses, BTC biržas ir vai nu valdības uzraudzībā, vai arī tās var būt pašnoteikšanās noteikumi, kas tieši ietekmē klientus. Šī tendence ir īpaši izteikta Ķīnā, kur nesenais valdības lēmums faktiski pārtrauca vietējo BTC tirdzniecību. Tāpēc laikiem ir jājūtas nedrošiem, ja ne kas cits.

Bet pat šāda veida apstākļos digitālā valūtas maiņa nolēma paplašināt sākotnējo piedāvājumu, pievienojot atbalstu pārskaitījumiem par ASV dolāriem, bet arī daudz vairāk valdības emitētu tradicionālo valūtu. Attiecīgā apmaiņa notiek Krakenā, un papildu informācija joprojām tiek rādīta, taču galvenie punkti liecina, ka tas būs liels notikums BTC kopienā.

Pakalpojuma jaunināšana

E-pastā, kuru uzņēmums nosūtīja saviem klientiem, ir izklāstīts viņu lēmuma apjoms. Būtībā birža pievienoja atbalstu pārskaitījumiem un depozītiem, kas ietver USD, Euro un Lielbritānijas mārciņas.

Sanfrancisko jaunuzņēmumam, kas darbojas mazāk nekā 7 gadus, šis pakalpojumu atjauninājums tiks sākts praktiski nekavējoties, kā arī fakts, ka atteikšanās iespēja sāks darboties 24. aprīlī. Citiem vārdiem sakot, viņu ieviestās funkcijas darbojas un darbojas praktiski no pirmā brīža, kas nav mazs sasniegums apmaiņai.

Līdz ar to Krakenas birža pilnībā integrēsies globālajās finanšu sistēmās, kurās tiek izmantotas šīs valūtas. Turklāt, izmantojot savus pakalpojumus, ikvienam, kam ir digitālās valūtas, piemēram, bitcoin, varētu būt vienots mehānisms, kas savus līdzekļus var novirzīt digitālā formātā vai no tā.

Daudziem digitālās valūtas un kriptovalūtas pasaulē, kas nav izstrādātāji, šī ir viena no ilgtermiņa ambīcijām. Tagad izskatās, ka Kraken katram lietotājam sniedz precīzu informāciju.

Dīvains laiks

Daudziem analītiķiem rodas jautājums, kāpēc Krakenas birža izvēlējās šo brīdi, lai ieviestu šīs svarīgās izmaiņas viņu piedāvājumā. Nesen Bitfinex, lielākā valūtas maiņas birža pasaulē, runājot par USD apjomu, paziņoja, ka tā nespēj pieņemt ienākošos pārskaitījumus, jo tai ir banku problēmas.

Šis uzņēmums, kas atrodas Lielbritānijas Virdžīnu salās, arī iepriekš bija iesaistīts tiesas lietā, kas saistīta ar pārskaitījumiem USD, kas no Bitfinex bija izejoši saviem klientiem. Tomēr birža savu prasību atsauca tikai vienu nedēļu vēlāk, kas daudziem liecināja par to, ka viņu likumīgie pārstāvji to uztvēra kā kaut ko tādu, ko viņi nevar viegli uzvarēt.

Bet tas, kas tik daudzus tirgotājus patiešām satrauc, ir fakts, ka Bitfinex nesniedza sīkāku informāciju vai specifikācijas par šīm banku problēmām. Tagad, kad pārskaitījumi ir apstājušies, daudzi atceras Mt. Gox sabrukums un jautājums, vai tuvākajā nākotnē šī pati alternatīva varētu nonākt arī Bitcoin tirgos.

Tajā pašā paziņojumā Bitfinex norādīja, ka viņi strādā ar bankām, lai meklētu risinājumu, taču tas daudziem cilvēkiem nedeva pārliecību. Tā vietā tagad visas acis ir vērstas uz apmaiņu un to, kas varētu rasties kā šīs krīzes atrisinājums.

Ķīnas biržas ekosistēma

Papildu faktors, kas Krakena soli padara tik drosmīgu, ir fakts, ka Ķīnas apmaiņa joprojām atrodas normatīvajā šķīstītavā, kur viņu statuss nav skaidrs. Uzņēmumi un liela daļa to dzīvo līdzekļu ir pakļauti tam, ko var raksturot tikai kā bloķēšanu. Aiz tās valsts centrālā banka, Ķīnas Tautas banka, cenšas panākt vienošanos ar apmaiņu par uzraudzības un pārredzamības faktoriem, kas tiks ieviesti.


Bitcoin kopienā ir raksturīga sajūta, ka biržas zaudēs šo cīņu un ka vienīgais jautājums ir par to, cik slikti PBoC izlems virzīt savus regulatorus tirdzniecības aktivitātēs. Kad tas notiks, viļņošanās efekts atspoguļosies globālajā bitcoin kopienā.

Tas varētu radīt vēl vairāk viļņu, ja tas notiek netālu no liela monetāra notikuma Ķīnā, piemēram, devalvāciju sērijas, kas notika 2015. gadā. Šis kombinētais efekts varētu lielā mērā satricināt Bitcoin tīklu, un neviens nevarēja droši pateikt, kas būt gala rezultātiem, neņemot vērā minējumus, ka tie nebūs pozitīvi.

Tāpēc ir virkne dažādu balsu, kas norāda, ka darījumi bitcoin apmaiņas domēnā izslīd no normas. Šī novirze varētu viegli izlaboties, taču pašlaik tā, šķiet, slīd tālāk.

Pamatregulas problēma

Ir liela sajūta, ka visi šie jautājumi ir saistīti ar bitcoin apmaiņas regulēšanas problēmu. Tāpat kā bieži tirdzniecības darījumos, jebkuras negaidītas izmaiņas tiek pieņemtas, apvienojot bailes, paniku un oportūnistisku domāšanu. Ja atsevišķām valdībām nav noteiktas reglamentējošas pieejas, uguns tikai papildina degvielu.

Lai gan pašlaik ir virkne dažādu veidu tirdzniecības tirgu, sākot ar Forex un līdz pat centu krājumiem uz visiem tiem attiecas viens vai otrs regulējuma veids. Tad šie noteikumi tiek piesaistīti nedaudz vienotai globālai sistēmai. Lai gan sistēmas nebūt nav ideālas, tās tomēr nodrošina zināmu pārliecību.

Tagad tiem, kas atrodas Bitcoin ekosistēmā, ir situācija, kad Kraken, viena birža, paplašina savus pakalpojumus, bet vēl viena lielā slēdz tos noslēpumainu iemeslu dēļ. Tajā pašā laikā BTC cena, kas saistīta ar citām tradicionālajām valūtām, turpina pieaugt. Šāda veida vidē nav brīnums, ka Bitcoin īpašnieki un tirgotāji ir noraizējušies – acīmredzot, kaut kas notiek, un tas reti ir noderīgs jebkuras sistēmas, tostarp šīs kriptonauda, ​​iestatīšanai..

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector