Kāpēc vairāk spēlmaņu izvēlas Tron, nevis Ethereum

2019. gada pētījums analītikas firma Dapp Review parādīja pasaulei, ka Tron tīklā darbība norisinājās 1,6 miljardu ASV dolāru dēļ, pateicoties 432 000 lietotājiem ar maka adresi, kas savā starpā apmainās ar vērtību. Vēl jo vairāk ir fakts, ka 64% no visām Tron tīklā tajā laikā esošajām decentralizētajām lietojumprogrammām pastāv tikai azartspēļu atvieglošanai. Dažas spēles ir tik vienkāršas, ka ļauj lietotājiem likt likmes uz digitālajām suņu sacīkstēm. Citas ir saistītas ar daudzām citām funkcijām, sižetiem un spēles elementiem, un sola 100 reizes lielāku azartspēļu sākotnējo derību.

Neatkarīgi no spēles veida, šķiet, ka arvien vairāk spēlētāju izvēlas izmantot Tron tīklu, izmantojot Ethereum un citus altcoin, kas baro viņu azartspēļu vēlmes.

Kā citi Altcoins sakrājas

Lai arī Ethereum ir otra vērtīgākā blokķēde pasaulē pēc tirgus kapitalizācijas, azartspēļu spēlētāji no tās sāka attālināties 2018. gada beigās augsto darījumu maksu dēļ. Tāpēc gandrīz visu 2019. gadu Ethereum atpalika gan no Tron, gan no EOS attiecībā uz darījumu apjomu, kas caur tīklu tika saistīts ar azartspēlēm specifiskām decentralizētām lietojumprogrammām, bija ļoti maz. Pagājušā gada pirmajā ceturksnī Ethereum blokķēdes laikā tika veikti tikai 4 miljoni USD ikdienas apjomā, kas saistīti ar likmēm.

Salīdziniet to ar EOS blokķēdi, kas dēvēta par trešās paaudzes blokķēdi, kas domāta mērogojamības un darījumu ātruma problēmu uzlabošanai, kas skar citas blokķēdes, viss par zemākām izmaksām. EOS katru dienu saražoja gandrīz 15 miljonus ASV dolāru, kas saistīti ar azartspēļu darījumiem, kas ir gandrīz četras reizes vairāk nekā apstrādāja Ethereum blokķēde, tomēr joprojām krietni atpalika no $ 102 miljoniem, kas gāja caur Tron tīklu.

Tehniskā iemesla dēļ Trons iegūst tvaiku

Trons lepojas ar to, ka ir ātrs, taču augstākā līmeņa blokķēdes izveide ir ne tikai darījumu ātrums un maksa par darījumiem. Tas ir par to, lai ideja par decentralizētu lietojumprogrammu veidošanu jūsu blokķēdē būtu ienesīgāka nekā tas būtu citos blokķēdēs. Tron fonds jau Tron tīkla attīstības sākumā atzina iespēju.

Fonds nolēma padarīt to patiešām vilinošu, lai panāktu Ethereum izstrādātāju pārslēgšanos uz Tron tīklu. Viņi uzsāka paātrinātāja programmu izstrādātājiem, kas viņus pieradināja pie Tron niansēm un visiem parādīja, cik izdevīgi nākotnē varētu būt tīkla izveide. Daudzi nolēma pārslēgties, un tagad Tron tīkla labākās decentralizētās azartspēļu lietojumprogrammas regulāri ienes miljoniem dolāru dienā darījumu apjomā..

Darījumu apjoma palielināšana ir liels darījums jebkuram bezpeļņas fondam, kas atbalsta tīklu, jo privāto ieguldītāju acīs tas pierāda, ka blokķēdes burtiskā vērtība vai lietošanas gadījums ir pilnīgi derīgs.

Arvien vairāk spēlmaņu izmanto Tron, jo spēles ir drošas, tās dod spēlētājiem godīgas iespējas uzvarēt, un galu galā tīkls lieliski strādā, lai apkalpotu izstrādātājus..

Vai Ethereum 2.0 jaunināšana būs pietiekama, lai iegūtu vietu numur viens?

Ethereum tīkls ir paredzēts, ka jaunināšana tiks pabeigta kaut kad šī gada jūlijā. Augšpusē ir tas, ka jauninājums ieviesīs likmes jēdzienu. Ikviens, kam ir ievērojams daudzums ETH žetonu, var likt monētas atpakaļ tīklā, lai palīdzētu to nodrošināt apmaiņā pret dividendēm. Personām, kuras izvēlas likt monētas, noteikti būs jāsver risks pret atlīdzību, lemjot par dalību vai nepiedalīšanos. Apmaiņā pret riska uzņemšanos, kas saistīts ar ETH žetonu piederēšanu, un apņemšanos pārvaldīt tīklu, investori nopelnīs dividendes un atdevi, kas tiek izmaksāta ETH žetonos..

Tādā veidā jauninājums noteikti nāk par labu lietotājiem. Tas nozīmē, ka stabila platforma ne vienmēr garantē, ka izstrādātāji, kas šobrīd strādā Tron tīklā, nolems pārslēgties atpakaļ un atgriezt Ethereum darījumu apjomu, kas saistīts ar viņu spēļu idejām. Ja Ethereum vēlas izaicināt Tronu tieši azartspēļu apjoma ziņā, spēlēm jābūt daudz atalgojošākām spēlētājiem, vairākām šīm spēlēm ir jāpastāv un galu galā arvien vairāk izstrādātājiem jāsāk izvēlēties atgriezties pie Ethereum.

Neatkarīgi no tā, vai visas šīs lietas patiešām notiek, ir jāgaida. Tomēr ir skaidrs, ka tik ilgi, kamēr azartspēles kalpo kā dzīvotspējīgs decentralizēto tehnoloģiju izmantošanas gadījums, karš starp blokķēdes tīkliem turpinās karstoties, un tas galu galā ir labs spēlmaņiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector