Kāpēc Bitcoin cena ir rallijusi krietni pirms pasākuma samazināšanas

Bitcoin cenas pēkšņi pārsniedz galveno atbalsta līmeni pie 10 000 ASV dolāru atzīmes. Tas ir bijis diezgan augošs kriptonauda, ​​un tas ir izdevīgs ne tikai Bitcoin. Kopš digitālo valūtu darbības sākuma 2008. gadā, Bitcoin cenai ejot, tāpat kā tūkstošiem citu šodien tirgū pieejamo kriptovalūtu projektu cenas.

Tas liek uzdot jautājumu. Kāpēc Bitcoin cena tik daudz pirms pasākuma uz pusi samazinājās?

Lai atbildētu uz šo jautājumu, gan investoriem, gan spēlmaņiem vispirms jāzina, kas ir notikums uz pusi. Kad tas būs skaidrs, Bitcoin cenas un konteksta noteikšana būs daudz vienkāršāka. Tas nozīmē, ka ir svarīgi apsvērt arī plašāku ekonomikas stāvokli, Amerikas politiku un koronavīrusu kā iemeslus, kāpēc arī cena var pieaugt.

Vai tirgus manipulācijas varētu būt faktors?

Kopš pagājušā gada 18. decembra Bitcoin cena salīdzinājumā ar Amerikas dolāru ir pieaugusi par 68%. Iemesls tam ir atkarīgs no tā, kurai domu skolai investori vēlas uzticēties. Viens no izcilākajiem vaļiem (pazīstams arī kā lielie investori nozarē), kurš saucas Joe007, uzskata, ka cenu sūknis galvenokārt ir tirgus manipulāciju rezultāts. Paturot prātā, ka kriptovalūtu nozare salīdzinājumā ar tradicionālo finanšu tirgu un citām lielajām nozarēm joprojām ir ļoti maza, viņam var būt punkts.

Ir arī iespējams, ka Bitcoin uz pusi samazināšanas pasākumam ir kāds sakars ar to. Tiek lēsts, ka Bitcoin daudzums, kas izlaists vienā iegūtajā blokā, kaut kad šī gada maijā atkal samazināsies uz pusi. Tas nozīmē, ka visām grafikas kartēm un iekārtām, ko izmanto bloku risināšanai, būs jāstrādā divreiz vairāk, lai iegūtu vairāk Bitcoin.

Teorētiski tas nozīmē, ka pēc maija tirgū būs daudz zemāks Bitcoin piedāvājums un tādējādi cena pieaugs. Bet patiesībā tas, kas notiek daudz reižu, ir tas, ka tie, kas zina, tirgojas ar lielu naudu, paaugstina cenu krietni pirms notikuma (aka arī tagad) notikuma, lai pēc tam ātri redzētu cenu kritumu. Tas notika ar Bitcoin cena pagātnē, un tas ir noticis arī ar citām monētām, kas piedzīvo uz pusi mazākus notikumus, piemēram Piemēram, Litecoin.

Vēl viens iemesls, kāpēc daži investori ir skeptiski, ir fakts, ka pagājušajā gadā Bitcoin cena pieauga no aptuveni 3000 USD līdz pat 12 000. Stāsta morāle ir tāda, ka Bitcoin sēž nedaudz virs USD 10 000, daudzi cilvēki domā, ka uz pusi samazinātais pasākums jau ir iekļauts monētas cenās. Neatkarīgi no tā, vai tā ir patiesība, mums būs jāgaida ilgtermiņā.

Citi iespējamie iemesli Bitcoin cenu rallijam

CNN lēš, ka vairāk nekā 1000 cilvēku kontinentālajā Ķīnā ir aizgājuši mūžībā sakarā ar koronavīrusa izplatīšanos, kam pasaulē ir daudz, baidoties no potenciālas pandēmijas, kas izies no kontroles. Ņemot vērā to, ka brīvprātīgie neuzticas valdībai un tic indivīda brīvībai, ir loģiski, ka daudziem stingrākajiem kriptogrāfijas investoriem varētu patikt ideja saglabāt savas finanses atsevišķi no centralizētām organizācijām, kuras, iespējams, zaudē kontroli pār strauji izplatīto slimība.

Pārskatos tiek lēsts viņu gandrīz 38 000 dažādu koronavīrusa gadījumu, un šķiet, ka katrā pasaules malā ir vismaz daži cilvēki, kas atrodas karantīnā, mēģinot pārvarēt slimību.

Diskusiju ieskauj Donalds Tramps

Investoriem nepatīk politiski nemieri. Kaut arī šajos laikos viņi parasti izvelk naudu no tirgus, kriptonauda tirgū dažos bija Bitcoin, kas faktiski var būt veids, kā saglabāt aktīvus visu strīdu laikā, kas saistīti ar Donaldu Trampu un gaidāmajām prezidenta vēlēšanām vēlāk šogad.

Tramps ne tikai ir veiksmīgi izvairījies no impīčmenta, bet arī pārvēlēs viņu kā visu laiku vispretrunīgāk vērtēto Amerikas prezidentu. Pievienojiet to ASV / Ķīnas tirdzniecības karam, kas visu 2019. gadu piemeklēja ziņu ciklu, un fakts, ka koronavīruss palēnina uzņēmējdarbību visā Āzijā, un tagad tas varētu būt tikpat piemērots laiks, lai ieguldītu kriptonauda..

Neatkarīgi no tā, kāpēc Bitcoin cena šobrīd pumpējas, Bitcoiners būtu ieteicams veltiet laiku, kad viņi izlemj, kad tirgū ieliet vairāk naudas. Puse uz pusi ir tikpat iespējams noved pie īstermiņa avārijas, kas aizbaidīs investorus, kā arī ilgtermiņa ieguvumiem. Spēlē garo spēli.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector