Kāpēc Bitcoin Cash pieaug

Kopš cenu zemākā atrašanas decembrī, Bitcoin Cash ir virs 110%. Tikai dažas nedēļas pēc šī zemākā cenu sasniegšanas pats Bitcoin Jesus Roger Ver sniedza interviju ar Forbes.com. Intervijā viņš paredz, ka Bitcoin Cash tirgus kapitalizācijas ziņā galu galā apsteigs Bitcoin. Izpētīsim mazliet vairāk par Bitcoin Cash, kāpēc tas paceļas uz augšu un ar kādiem izaicinājumiem projekts saskaras.

Bitcoin Cash top 5

Šīs rakstīšanas laikā Bitcoin Cash tirgus kapitalizācija ir gandrīz 6,8 miljardi USD. Tagad tā ir ceturtā dzīvotspējīgākā kriptovalūta pasaulē. Šobrīd apgrozībā ir vairāk nekā 18,2 miljoni BCH monētu, tāpēc katras monētas vērtība ir gandrīz USD 400 USD. Pēdējā laikā Bitcoin Cash ir mainījies ar Bitcoin SV. Abi projekti ir sākotnējā Bitcoin koda dakša (jeb variācija). Pēdējā projekta atbalstītāji apgalvo, ka BSV darbojas līmenī, kas ir tuvāk Bitcoin radītāja Satoshi Nakamoto sākotnējai misijai un redzējumam..

Kā jau iepriekš minēts BTCGG, azartspēļu vietnes Bodog.com dibinātājs Kalvins Ajērs ir liels Bitcoin SV kā vienīgā patiesā Bitcoin, kam vajadzētu valdīt pār pasauli, ventilators. Tomēr Rodžers Vers (Bitcoin.com izpilddirektors) saka, ka Bitcoin Cash valdīs virs viņiem visiem.

Iemesls Rodžers Ver tic BCH

Kad viņš nesenajā Forbes intervijā jautāja, kā Bitcoin Cash kalpo pasaulei, Ver saka Bitcoin Cash ļauj personām sūtīt un saņemt naudu jebkurā summā, jebkur un gandrīz bez maksas. Nav nepieciešama valdības kontrole vai atļauja. Viņš mēdza teikt to pašu par Bitcoin kā vienu no projekta agrākajiem lietotājiem, taču viņš uzskata, ka Bitcoin vairs nav karalis.

Vera nostāja daļēji balstās uz faktu, ka viņš ir daudz finansiāli ieguldījis Bitcoin Cash. Protams, viņš vēlas, lai projekts izdotos. Dienas beigās viņš ir riska kapitālists, kurš vēlas turpināt pelnīt naudu. Bet ir vēl viens iemesls, kāpēc Ver tic Bitcoin Cash pār Bitcoin un visiem citiem altkoīniem. Tas ir tas, ka BCH bloku ķēde var atvieglot lētākus darījumus ar lielāku apjomu nekā Bitcoin tīkls. Ver uzskata, ka galu galā arvien vairāk cilvēku ieradīsies BCH, saprotot šo faktu.

Citi iemesli Bitcoin Cash plaukst

Bitcoin Cash pasaulē ir trīs citas lielas tendences, kas ietekmē tās pašreizējo cenu pieaugumu. Viens no tiem ir būtisks darījums, lai Bitcoin.com Bitcoin Cash Wall būtu iepriekš instalēts visos HTC tālruņos. Otra lielā attīstība ir fakts, ka Bitcoin Cash ir vienīgais tīkls, kas anonīmi var izmaksāt investīciju dividendes investoriem blokķēdē. Sākotnējais Bitcoin tīkls to nevar izdarīt. Šī attīstība ilgtermiņā ir liela, jo tā atzinīgi vērtē institucionālos ieguldījumus.

Lai gan abas šīs atklāsmes ir pozitīvas, patiesībā ir viena potenciāli negatīva attīstība, kas īstermiņā faktiski varētu palielināt Bitcoin Cash monētu cenu.

Bitcoin naudas ieguves nodoklis

Cienījamu izstrādātāju grupa izvirza ideju par 6% nodokļa iekasēšanu no Bitcoin Cash kalnrūpniecības peļņas kā veidu, kā iegūt pamata ienākumus izstrādātājiem. Problēma ar to, kā norāda Ver un citi oponenti, ir tāda, ka nav oficiālas struktūras vai politikas kopuma, kā šie līdzekļi būtu jāsavāc vai jāsadala. Sākotnējā dokumentā, kurā sīki izklāstīts ierosinātais nodoklis, ieteicams izmantot vecās skolas ķīniešu filozofiju, kas pazīstama kā debašu nediskriminācijas teorija, kuru sākotnēji izvirzīja labi pazīstama komunistu partija Dengsjao Pinga. The filozofija uzskata, ka jo vairāk laika cilvēki pavada strīdos, jo mazāk laika viņiem jādara lietas. Ideja ir virzīt lietas uz priekšu un nepiedāvāt iespēju debatēm.

Daudzi kriptogrāfijas teroristi iebilst pret filozofiju, sakot, ka komunistu pieeja sabojā visu valūtu likšanu blokķēdē. Dot cilvēkiem brīvību.

Tātad, kāpēc šāds strīds faktiski paaugstinātu Bitcoin Cash cenu? Tā kā balsojums par šo jautājumu notiks maija vidū, un grupas, kurām nepatīk ideja par kalnrūpniecības nodokli Bitcoin Cash tīklā, draud izveidot vēl vienu Bitcoin koda dakšu. Ja notiek dakša, BCH īpašnieki varētu turēties pie savām monētām un pieprasīt monētas jebkuram no jauna izveidotam projektam. Īsāk sakot, investori uzvarētu divas reizes.

Vai Bitcoin Cash kādreiz tiešām pārsniegs Bitcoin vērtību? Tikai laiks rādīs. Bet daudzi investori liek derības Rodžeram Veram un citiem BCH evaņģēlistiem, kuri to virzīs uz augšu.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector