Kāpēc azartspēļu operatori, kas pārņem Bitcoin, plaukst?

Bitcoin azartspēļu vietnes sāk redzēt labākus rezultātus salīdzinājumā ar operatoriem, kuri to nedara. Tam ir vairāki iemesli, un šajā ziņojumā mēs tos visus izpētīsim. Raugoties no putna lidojuma, šai pieaugošajai tendencei ir svarīgi, ka tas drīzumā palēnināsies. Ja kas, tas virzīsies arvien ātrāk. Bitcoin ne tikai ir absolūta juggernaut, runājot par to, ka tas ir vērtības krājums un uzlabo jūsu ilgtermiņa ieguldījumu vērtību, bet arī traucē veidu, kā maksājumu pakalpojumu sniedzēji veic uzņēmējdarbību, un liek viņiem darīt lielākas un labākas lietas, lai konkurētu.

Dienas beigās, kad uzņēmumiem ir jākonkurē savā starpā, lai nopelnītu jūsu dolārus par azartspēlēm, tas ir izdevīgi jums. Tā kā azartspēļu legalizācija turpina paplašināties visā Amerikas Savienotajās Valstīs un pārējā pasaulē, Bitcoin turpina pieaugt un arvien vairāk uzņēmumu vienā vai otrā veidā iegulda kriptonauda, ​​tie, kas kļūst par agrīniem lietotājiem, apsteigs tos ka nav.

Bitcoin nogatavināšana stabilizēs azartspēļu biznesu

Nekļūdieties par to, ka Bitcoin nestabilitāte padara to par perfektu azartspēli gan spēlmaņiem, gan investoriem. Tomēr ilgtermiņā mums visiem vajadzētu vēlēties, lai cena būtu stabilāka nekā tā ir. Valdības visā pasaulē turpina izdrukāt arvien vairāk naudas, cenšoties nodrošināt ekonomiku ar stimulēšanas paketēm, kas atturēs planētu no recesijas. Tas nozīmē, ka valdības atbalstīto valūtu vērtība ir samazinājusies satraucošā ātrumā.

Visa šī tendence stabilizēs Bitcoin. Lai arī spēlmaņiem un investoriem patīk savvaļas brauciens, lai mēģinātu nopelnīt daudz naudas, un azartspēļu operatori to upurē, lēna un vienmērīga uzvara uzvar uzņēmējdarbības veidošanā. Tas ir tas, ko azartspēļu operatori dara dienas beigās. Viņi veido biznesu. Tāpēc publiski tirgotie uzņēmumi visur cenšas iegūt naudu kriptonauda tirgū. Viņi to uzskata par veidu, kā turpināt veidot savu biznesu, kamēr kriptovalūtas nobriest kā aktīvu klase. Kad azartspēļu operators ir apņēmies veidot labāku biznesu, tas nozīmē, ka viņi sniedz jums labāku klientu apkalpošanu, labākus izredzes un labākas reklāmas.

Jebkurā gadījumā visas valūtas kļūst digitālas

Libāna gatavojas sākt savas centrālās bankas digitālā valūta. Arī tā nav pirmā valsts, kas pie tā strādā. Krievija to dara, un Ķīna nesen kā testu atdeva 1 miljonu dolāru digitālajā valūtā.

Par centrālo banku digitālajām valūtām ir šāda lieta: tās visas kontrolē valdības. Šīs valdības spēj cenzēt un / vai diktēt to, kas notiek un kas nenotiek ar viņu valūtām. Viņi var pārraudzīt visu, ko jūs darāt, ieviest Ziniet savu klientu prasības un iekasēt nodokļus tāpat kā vienmēr.

Labās ziņas par šīm valūtām ir tās, ka tās vēl vairāk izjauks robežu starp decentralizētām kriptovalūtām un centralizētām digitālajām valūtām, kas attiecas uz valdības kontroli. Kad digitālās valūtas kļūs par ikdienas realitāti, veselai azartspēļu paaudzei būs vieglāk pāriet no tām, kuras atbalsta centrālās bankas, uz tām, kuras nav.

Kad tas notiks, kriptovalūtu vērtība ne tikai strauji pieaugs, ideja par azartspēlēm ar kriptovalūtu, kas nav saistīta ar banku, kļūs par normu. Tas nozīmē, ka jebkuram kazino operatoram, kurš šobrīd neievēro kriptovalūtas tendenci, nebūs citas izvēles kā to darīt vēlāk. Lieta ir tā, ka azartspēļu operatori, kuri iekļūst agri, visvairāk gūs labumu no adopcijas viļņa, jo viņi to noķēra sākumā.

Kopumā Bitcoin azartspēļu operatori iegūst vietu tradicionālajos azartspēļu zīmolos tā paša iemesla dēļ, ka plašāks kriptogrāfijas finanšu tirgus sasniedz tradicionālo finanšu tirgu. Notiek globāla apsardzes maiņa, un viss notiek digitāli un elektroniski. Mēs to esam pieredzējuši, izmantojot citas tehnoloģijas, piemēram, mobilos tālruņus un automašīnas. Nauda ir nākamā robeža. Azartspēļu operatori, kuri tagad neiegūst Bitcoin, maksās cenu vēlāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector