Ko Trampa / Baidena prezidentūra nozīmē Bitcoin [BTC] cenām?

reklāma Phemex

Nekas labāks par pandēmiju nav vienojis pasaules iedzīvotājus. Kad mēs cīnāmies kopā ar otro koronavīrusa vilni kopā ar jauniem bloķēšanas gadījumiem, Bitcoin ir izdevies pacelties augstāk līdz līmenim, kas nav redzams pāris gadu laikā. Vēl viens svarīgs notikums ir tieši ap stūri, un neatkarīgi no tā, kurš šogad uzvarēs ASV vēlēšanās, daudzi atbalstītāji uzskata, ka Bitcoin ir skaidrs uzvarētājs.

Trampa vai Baidena mīkla ir izraisījusi nenoteiktību. Tradicionālie finanšu tirgi nav liels nenoteiktības cienītājs. Tomēr šķiet, ka Bitcoin to neuztrauc tik ļoti.

Kā gaidāmās ASV vēlēšanas ietekmēs Bitcoin [BTC] cenas?

Prezidents Donalds Tramps nav liels Bitcoin fans. Viņa nostāja bija diezgan acīmredzama, kad viņš teica bēdīgi slavenos vārdus, ka “Bitcoin pamatā ir zems gaiss”. Viņa domu maiņa, šķiet, ir maz ticama viņa otrajā sasaukumā.

Atšķirībā no Trampa lielākoties brīvroku pieejas, viss varētu būt pavisam savādāks, ja uzvarēs pašreizējais viceprezidents Džo Baidens. Neaizmirstiet, ka viņš bija iesaistīts bēdīgi slavenajā čivināt hackā, kas krāpnieciski piedāvāja 30 minūšu laikā dubultot jebkuru norādītajā kontā nosūtīto Bitcoin summu. Bet viņa tvīts zemāk uzreiz pēc uzlaušanas noteikti daudziem uzcēla uzacis. Tas notiek kā vienīgais Bidena ar Bitcoin saistītais tvīts.

Viņa kabineta izvēle arī runāja daudz. Pašreizējā ASV senatore un bijusī Kalifornijas ģenerālprokurore Kamala Harisa, iespējams, nav publiski pieminējusi savu nostāju attiecībā uz Bitcoin, tomēr viņas komandai ir kripto draudzīga seja – Ryan Montoya, bijušais Sakramento Kings CTO.

Man nav Bitcoin, un es nekad nelūgšu jums to nosūtīt.

Bet, ja vēlaties piesaistīt Donaldu Trampu par viena termiņa prezidentu, to varat izdarīt šeit: https://t.co/8XtBjuU5fX

– Džo Baidens (@JoeBiden) 2020. gada 16. jūlijs

Tas varētu būt miljons dolāru jautājums par to, ko jebkurš no tiem nozīmē Bitcoin. Lai gan uz to nav skaidras atbildes, izņemot spekulācijas, var droši apgalvot, ka Bitcoin lietas ir tikko sākušās, un tam ir tāls ceļš ejams. Neatkarīgi no tā, kurš uzvar, Bitcoin neapstājas.

Nekorelēta daba

2020. gads ir bijis mežonīgs. Ir COVID, pasaules ekonomika ir ieņēmusi nodevu, globālie rādītāji nav izpildīti, tad gaidāmas vienas no pasaules ietekmīgākajām un attīstītākajām valstīm vēlēšanas. Neskatoties uz to, ka tik liels ģeopolitisks notikums kā šis tradicionāli rada neizpratni tirgū, tomēr tas varētu būt laiks, kad Bitcoin beidzot pārvēršas par nekorelētu aktīvu.


Pēdējo pāris mēnešu laikā Bitcoin ir samazinājis tirgus nenoteiktību. Vai tas būtu BitMEX gadījums, KuCoin uzlaušana vai DeFi mānija, pasaulē lielākā kriptovalūta ir lēnām, bet vienmērīgi pieaugusi tuvāk kārotajam 14 000 USD līmenim. Vēsturiski runājot, Bitcoin un pārējo kriptovalūtu tirgu ir virzījuši FUD un FOMO. Un tāpēc nozare ieguva slavu par pārmērīgu nestabilitāti. Bet šogad tā nebija. Kosmoss ir parādījis nopietnu noturību pret negatīvo ziņu iespaidu. Institucionālie milži, kas dodas uz kosmosu, ir bijis viens no lielākajiem faktoriem.

Iespēja, ka nākamajās dienās Bitcoin kļūs arvien neatkarīgāks, bija kaut kas, ko arī apgalvoja OKEx jaunākais ziņojums, kurā tika apgalvots,

“Oktobrī viena mēneša korelācija starp Bitcoin un S&P 500 svārstījās plaši, mēneša vidū sasniedzot 57%, pēc tam strauji samazinoties līdz 6%, pēc tam atgūstoties līdz 33%, kā norādīts no šķībuma datiem. Raugoties nākotnē, pēc gaidāmajām ASV vēlēšanām Bitcoin var būt lielākas iespējas attālināties no makro notikumiem un kļūt neatkarīgākiem. ”

Bitcoin ir izgājis divas ASV vēlēšanas – tieši 2012. un 2016. gadā. Tas nebija sen, tomēr kopš tā laika aktīvu klase kopumā ir gājusi garu ceļu, un secinājumu izdarīšana, pamatojoties uz diviem iepriekšējiem notikumiem, var nebūt gudrs. Tomēr vēsturiski novembris BTC parasti ir spēcīgs mēnesis, jo kopš 2013. gada tajā tika reģistrēti pieci pieaugumi un divi zaudējumi ar vidējo atdevi 10,97%..

Avots: OKEx

Institucionālais atbalsts

Vai Bitcoin atdarinās USD? Pastāv izredzes, ka Bitcoin pāris ļoti labi atdarina ASV dolāru, neskatoties uz to, ka tie arvien mazāk ir saistīti ar makro tirgiem. Institucionālie milži ir kļuvuši par jaunākajiem HODL Bitcoin dalībniekiem. Starp daudziem milžiem MicroStrategy un Square ir divi visizcilākie uzņēmumi, kas ir atklājuši Bitcoin uzkrāšanos. Institucionālie investori ir izvēlējušies palielināt savus Bitcoin piešķīrumus neatkarīgi no īstermiņa BTC vērtības krituma. Paralēli likumībai Bitcoin ir ieguvis arī tradicionālos nozares ekspertus, kas varētu mazināt tirgus mežonīgās svārstības.

Lai sekotu līdzi DeFi atjauninājumiem reāllaikā, skatiet mūsu DeFi ziņu plūsmu Šeit.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector