Kas ir nepastāvīgāks: Bitcoin vai jūsu derību stratēģija?

Ir azartspēles, un tad ir nopietnas azartspēles. Uzticamie Bitcoin azartspēļu rokasgrāmatas sekotāji mēs jūs brīdinām. Ja jūs nodarbojaties ar Bitcoin un nodarbojaties ar azartspēlēm, pastāv iespēja, ka jūs tieksme riskēt ir ļoti dzīvs un vesels. Galu galā jūs izmantojat iespēju spēlēt galda spēles un sporta likmes, kā arī izmantojat iespēju izmantot Bitcoin un citas digitālās valūtas. Kriptovalūtu cena debesīs var svārstīties no 30 līdz 40% DIENĀ, nedomājot par nedēļu vai mēnesi.

Kas, jūsuprāt, tomēr ir nepastāvīgāks, jūsu ieguldījumi kriptovalūtā vai derību stratēģija?

Izredzes ir, lai atbildētu uz šo jautājumu, jums ir jāiesaistās personīgās pārdomās un jābūt godīgam pret sevi par to, kā jūs veicat savus likmes un kā jūs izlemjat, kurās kriptovalūtās ieguldīt. Šajā amatā aplūkosiet dažas lietas, kuras jums vajadzētu domāt par to, kā noteikt, kāda veida svārstības jūs varat apstrādāt, un vai tas, ko jūs pašlaik darāt, šajā nodaļā mazliet pārāk daudz šūpojas.

Kas padara stabilu investīciju stratēģiju?

Investoram iesācējam neatkarīgi no tā, vai ieguldīšanas instruments ir akcijas, obligācijas, kopfonds vai Bitcoin, dolāru vidējā aprēķināšana darbojas labi. Jūs apņematies ieguldīt noteiktu summu katru nedēļu, katru mēnesi vai pat katru gadu, un jūs pieturaties pie šīs summas neatkarīgi no tā, ko tirgus dara attiecīgajā brīdī.

No otras puses, progresīvāki investori varētu pavadīt laiku, cenšoties noskaidrot, vai tuvāko stundu laikā tirgus iet uz augšu un uz leju, un mēģināt izmantot svārstības. Šīs dienas tirdzniecība. Nopietnu naudu pelna tikai dienas tirgotāju galvenā procentile. Lielākajai daļai cilvēku stratēģija neizdodas.

Dienas beigās tas, kas padara stabilu ieguldījumu stratēģiju, ir atkarīgs no personīgās izvēles. Vidusmēra cilvēks neatkarīgi no tā, cik daudz viņš zina par kriptonauda vai citām aktīvu klasēm, vislabāk iegulda diversificētā portfelī, kas skar dažādas klases un iegulda jūsu bagātību dažādās nozarēs un dažāda veida ieguldījumos.

Kas padara labu derību stratēģiju?

Laba derību stratēģija ļauj jums palielināt bankrotu vēlamajā tempā, neriskējot riskēt pilnībā izputēt. Daļa no izvairīšanās no došanās izjauca to, ka viņš spēja patiešām labi izspēlēt izredzes pie galdiem, vai arī saprata sporta derības, lai konsekventi izvēlētos uzvarētājus. Ja jūs to nevarat izdarīt, neviena bankrota pārvaldības stratēģija jūs neglābs.

Lielākā daļa asprātīgo sporta spēlētāju uz vienu spēli sader ne vairāk kā 5% no savas naudas summas, un šie 5% spēles reti kad notiek, jo labākie spēlmaņi zina, ka šāda veida derības jums jāveic tikai tad, ja esat pārliecināts par dotais rezultāts ir ļoti augsts. Ideālākais veids, kā derēt, ir derēt 1 līdz 2% no jūsu īpašumiem jebkurā brīdī.

Vēl viena stratēģija ir likt savu naudas summu, pamatojoties uz vienībām. Vienība ir vienkārši līdzvērtīgs derību mērs, kuru varat ērti izkārtot notikumus atkal un atkal. Ja jūs jūtaties ērti, vienlaicīgi spēlējot 10 USD vērtībā Bitcoin, jūs derat uz šo 10 USD un palielināt 10 USD pieaugumu tikai tad, ja esat pārliecināts par likmi..

Visu svārstīgākā derību stratēģija no visiem

Martingale sistēma ir neapšaubāmi visstraujākā derību stratēģija no visām. Tā apgalvo, ka, ja jūs zaudējat likmi par notikumu, kas izmaksā tuvu pāra koeficientam, jūs vienkārši dubultojat savu derību par nākamo likmi. Jūs turpiniet dubultot savu derību, līdz jūs uzvarējat, un pēc tam atkal sāciet procesu ar mazāku likmi. No vienas puses, šī stratēģija var būt patiešām ātrs veids, kā palielināt savu bankrotu. No otras puses, nav nepieciešams ļoti daudz zaudējumu pēc kārtas, lai jūsu likmes lielums pieaugtu eksponenciāli, un pieņemsim, ka lielākajai daļai cilvēku nav neierobežota naudas summa, ar kuru spēlēt.

Tātad, kas ir vairāk nepastāvīgs?

Tā kā spēlmaņi un Bitcoin entuziasti, ja visi būtu godīgi pret sevi, ilgtermiņā, visticamāk, mūsu azartspēļu stratēģija ne vienmēr mūs padara bagātīgus, kas nozīmē, ka vidusmēra cilvēka naudas pārvaldība ir daudz nepastāvīgāka nekā kriptogrāfijas tirgus. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad uzskatāt, ka Bitcoin vērtība 2017. gada beigās bija tuvu USD 20 000 USD, tā vairs nav tik zemu kā 3100 USD pagājušajā martā un tagad atkal atlec ap USD 11 000. Ikviens, kurš ilgstoši darbojas pirms 2017. gada, tagad smejas līdz pat bankai, bet tikai tad, ja viņiem ir drosme visu laiku palikt spēlē. Tas patiesībā ir tas, kas uzvarēt ilgtermiņā.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector