Kā uzzināt, ka varat uzticēties Bitcoin azartspēļu vietnei

Mūsdienās Bitcoin azartspēļu vietnes parādās pa kreisi, pa labi un centrā. Bet, ņemot vērā tik daudz iespēju, kas šodien ir pieejamas tirgū, paliek viens jautājums: Kā kāds zina, ka var uzticēties Bitcoin azartspēļu vietnei?

Šī atbilde var rasties tikai tad, ja veicat pats savu rūpību. Tas ir veselais saprāts. Bet kāds joprojām slapjš kājas kriptonauda telpā, nolemj ķepuroties, izdarot dažus likmes ar savu izvēlēto monētu, iespējams, nezina, kā veterinārārstēt vietni par likumību.

Šeit ir daži norādījumi, kā to visu noskaidrot.

Tradicionālās azartspēļu vietnes tiek pārvietotas uz kriptogrāfiju

Ir divu veidu kriptogrāfisko azartspēļu vietnes: tikai kriptogrāfijas vietnes, kas paredzētas tiem, kas patiešām labi zina kriptogrāfiju un nemaz nepiedāvā fiat spēļu iespējas, un tradicionālās sporta grāmatas, piemēram, Bodog un 5Dimes, kuras gadu desmitiem ir pieņēmušas fiat likmes un nesen ienācu Bitcoin pasaulē.

Bodogs regulāri sponsorē lielākus sporta pasākumus un, iespējams, ir vispazīstamākais un uzticamākais zīmols visās tiešsaistes azartspēlēs, taču ir daudz citu labi izveidotu ofšora iespēju tagad pieņem kriptogrāfiju.

Pāreja uz derību vietnēm, kas paredzētas tikai kriptogrāfijai: kuras ir drošas?

Cloudbet.com, 1xBit.com un Betcoin.ag ir tikai dažas no tikai šifrēšanas derību vietnēm, kas pārstāv visaugstāko krējumu. Betcoin.ag ir spēcīga klātbūtne pasaules populārākajā Bitcoin forumā Bitcointalk.org. Vietne ir ieguvusi leģendārā statusu, kas nozīmē, ka tā ir bijusi foruma sastāvdaļa ļoti ilgu laiku un izveidojusi vispārēju labu reputāciju kopienā..

1xBit pašlaik reklamējas Anglijas premjerlīgas futbola spēļu laikā, kas ir ļoti dārgs darbs. Vietne to var izdarīt, jo tai ir spēcīga lietotāju bāze. 1xBit ir spēcīgs zīmols ar lieliem budžetiem. Ir vairākkārt pierādīts, ka pret klientiem izturas ar cieņu un nodrošināja viņiem lieliskas spēļu iespējas.

CloudBet ir arī droša izmantošanas iespēja. Viņi pieņem tikai Bitcoin un Bitcoin Cash, taču izņemšana tiek pabeigta patiešām ātri.

Vai Bitcoin azartspēļu vietne ir patiešām godīga?

Pārliecinoši godīgas derību vietnes nodrošina, ka spēlmaņiem ir vislabākās iespējamās izredzes uz uzvaru, un pats galvenais, viņi gūst pārliecību, ka nekas netiek viltots. Pārliecinoši godīgās spēlēs tiek izmantoti SHA-2 algoritmi, lai nodrošinātu absolūtu taisnīgumu visiem spēlētājiem. Pats labākais ir tas, ka visi kauliņu ripas vai jebkura cita gadījuma iznākumi tiek publiskoti visiem redzēšanai. Privātuma nodrošināšanai atsevišķu spēlētāju lietotājvārdi parasti tiek noklusēti uz pusi. Tomēr visi spēlētāji var redzēt, cik daudz monētas tika liktas, kāds bija individuālā pasākuma iznākums un vai derību rezultātā tika izcīnīta uzvara vai zaudējums. Crypto-Games.net ir viena azartspēļu vietne, kas piedāvā ruleti, kauliņus, BlackJack un citas spēles, kur katra notikuma rezultāts ir skaidri parādīts. Viņi lieliski strādā, lai būtu pierādāmi godīgi.

Vai derību likmes ir līdzīgas?

Vai izredzes uzvarēt šajās vietnēs ir vienādas vai atšķirīgas? Ja tā, viņi, iespējams, ir likumīgs konkurents tirgū. Jebkura vietne, kas piedāvā negodīgas izredzes, iespējams, sava iemesla dēļ nav tik konkurētspējīga spēlmaņu biznesam. Iepirkšanās pēc labākajiem koeficientiem ir īpaši svarīga stratēģija sporta likmju gadījumā. Vislabākās Bitcoin sporta derību vietnes piedāvā līdzīgus koeficientus.

Izlasiet atsauksmes, lai uzzinātu, kam kura vietne pieder


Lasīt atsauksmes tikai Bitcoin spēļu vietnēs un atrast uzņēmumus, kuriem tās pieder, tikpat vienkārši kā meklēt Googlē. Azartspēļu vietnes piedāvā lielas komisijas maksu saistītajiem uzņēmumiem, kuri reklamē viņu zīmolu, un saistītie uzņēmumi reklamē savus labākos piedāvājumus ar atsauksmēm. Lasiet dažādas, lasiet klientu komentārus, reģistrējieties dažās dažādās vietnēs bez maksas un mazliet pakavējieties. Nav arī vajadzīgs daudz, lai meklētu uzņēmumus, kuriem pieder šīs vietnes. Daudzas Bitcoin azartspēļu vietnes pieder tikai dažiem uzņēmumiem, un lielie uzņēmumi, visticamāk, klientiem sniegs patīkamu pieredzi. Viņiem ir daudz braukšanas ar Bitcoin.

Kā vienmēr, esiet uzmanīgs

Vienmēr ir svarīgi atcerēties, ka vajadzētu spēlēt tikai ar to, ko viņi var atļauties zaudēt. Atcerieties, ka Bitcoin gadījumā zaudēšana var nozīmēt, ka jūsu izvēlētā azartspēļu vietne tiek uzlauzta. Bitcoin arī nepiedāvā klientu atbalsta līniju, lai saņemtu palīdzību, jo tā nevienam nepieder.

Atcerieties spēlēt azartspēles un lietot Bitcoin atbildīgi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map