Kā kriptonauda varētu uz visiem laikiem mainīt tiešsaistes pokera spēli

Pirmā Bitcoin pokera spēle ieraksts notika 2010. gada martā. Tas ir 14 mēnešus pēc Bitcoin blokķēdes palaišanas 2009. gada janvārī.

Kas ir traks, ir tā, ka pirmā pokera spēle, kurā tika nopirkta 50 BTC dalības maksa, šodien būtu lielāka par USD 550 000. Šīs spēles uzvarētājs aizgāja prom ar 1000 bitkoiniem jeb vairāk nekā 11 miljoniem USD pēc šodienas vērtējuma.

Tomēr svarīga nozīme nav tam, kāda bija pirkšanas vērtība salīdzinājumā ar šodienu. Tas ir fakts, ka azartspēles pirmo reizi tika ieviestas kā kriptonauda. Tam ir jēga, jo Bitcoin galu galā ir vienkārši norēķinu vienība, tāpat kā pokera žetonu vākšana. Spēlētāji, kuru rīcībā ir visvairāk vienību, var saglabāt vislielāko sviras efektu, un tas, kurš spēles beigās nonāk pie visām vienībām, iegūst naudas (vai šajā gadījumā bezskaidras naudas) balvu.

Pirmā Bitcoin pokera spēle radās vecā forumā

Pirms bija CoinDesk, CoinTelegraph vai pat Bitcoin Azartspēļu ceļvedis, bija BitcoinTalk.org, tiešsaistes kopienas forums gan nerdiem, gan revolucionāriem, kuriem bija nepieciešama vieta, kur uzdot jautājumus, saņemt atbildes un galu galā būt kopienas daļai, ka šodien mēs atsaukties uz kriptonauda kopienu.

Pirmais BitcoinTalk lietotājs, kurš jebkad ir apspriedis Bitcoin draudzīgas pokera spēles vadīšanu, patiesībā ir pazīstams ar kaut ko citu. “BitcoinFX” ir pazīstams ar to, ka izveidoja pirmo uzbrauktuvi, kur parasto valdības atbalstīto naudu varēja apmainīt pret Bitcoin. Starp citu, šī apmaiņa netika veikta iedomātā tirdzniecības platformā. Tie tika veikti stingri pa e-pastu. Iedomājieties to uz brīdi. Tagad pastāv vesela nozare, kurā kriptovalūtu uzņēmumi visā pasaulē piedāvā investoriem iespēju tirgot vietējo valūtu par Bitcoin. Viss sākās tikai ar e-pastiem!

Kāpēc pirkšana bija milzīga 50 BTC

Iedomājieties, ka šodien pokera spēlē jūs izmetīsit USD 500 000 vērtībā. Ja jūs to izdarījāt un darījāt to publiski zināmu, jūs, iespējams, kļūsiet par slavenību savā reģionā, jo esat uzņēmis tik lielu azartu, izmantojot valūtu, kuru lielākā daļa cilvēku joprojām pilnībā nesaprot, pat ja pieaug adopcija. 2010. gadā 50 BTC nebija vērts kaut kur tuvu 500 000 USD.

Bet iemesls, kāpēc šīs pirmās pokera spēles dalības maksa bija noteikta 50 BTC, ir tāpēc, ka monētu bāzes atlīdzība par veiksmīgu Bitcoin ieguvi tajā laikā bija 50 BTC. Šī summa šodien izklausās iespaidīgi, taču toreiz tā bija nevērtīga. Ne tikai tāpēc, ka viena Bitcoin neapstrādātā tirgus vērtība tajā laikā bija tikai USD 0,003 USD (tas nozīmē, ka 50 BTC bija tikai 15 centu vērtībā). Tas ir arī tāpēc, ka šāds BTC daudzums bija pieejams ikvienam, kam bija personālais dators.

Paturiet prātā, ka, lai gan jaunu bitkoinu ieguvei mūsdienās ir vajadzīga liela skaitļošanas jauda un daudz brīvas vietas noliktavas iekšienē, 2010. gadā viss vidējais nepieciešamais Bitcoin pokera spēlētājs bija klēpjdators un interneta savienojums.

Pokers un Bitcoin burtiski iet roku rokā

Pirmās reģistrētās pokera spēles, kurās piedalījās Bitcoin, redzēja dalībnieku aiziešanu ar attiecīgi 325 BTC un 600 BTC. Bet šīs spēles paveica daudz vairāk, nekā ievietoja mazliet vairāk digitālās valūtas Bitcoin makā. Viņi uz visiem laikiem apprecējās ar azartspēlēm un Bitcoin. Ne tikai pierādot, ka azartspēles varētu būt reāls decentralizētas valūtas izmantošanas gadījums, bet arī tāpēc, ka dibinātājam pašam acīmredzot bija lieta pokeram.

Pokers ir iekļauts Bitcoin kodā

Jūs lasījāt pareizi! Satoshi Nakamoto, Bitcoin noslēpumainā autora autors, Bitcoin sākotnējā kodā faktiski ietvēra atsauces uz pokeru. Nav gluži nejaušība, ka agrīnie pokera spēlētāji runāja par pokeram draudzīga klienta izveidošanu, kurš varētu pieņemt dalības maksas, neizmantojot e-pastus.

Daudziem investoriem (ieskaitot gan kriptovalūtu atbalstītājus, gan nelabvēlīgos faktorus), banku darbība Bitcoin vienmēr būs bijusi azartspēle. Tad ir jēga, ka Satoshi nepārprotami bija ambīcijas atvieglot azartspēļu spēlēšanu ar Bitcoin neuzticamā veidā.


Neatkarīgi no tā, vai vidējais kriptogrāfijas entuziasts to zina vai nē. Bet pasaulē pirmais Bitcoin pokera turnīrs ir sākums neapšaubāmi visvērtīgākajam un acīmredzamākajam kriptovalūtu izmantošanas gadījumam. Azartspēles.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector