Kā kriptonauda palielina e-sportu jaunās virsotnēs

E-sports un kriptonauda. Abu nākotni varētu sasaistīt kopā. Viņi darbojas tāpat kā zemesriekstu sviests un želeja starp diviem maizes gabaliņiem. Padomā par to. Bērniem patīk zemesriekstu sviests un želeja. Tā darīt pieaugušajiem. Tā ir klasiskā sviestmaize, kas nekad nenoveco, it īpaši, ja jums nav nekā cita, ko ēst. Video spēles ir klasisks izklaides veids, kas ļauj jauniešiem pavadīt laiku. Bērniem tas patīk, un atkal, tāpat kā pieaugušajiem.

Kaut arī bērniem, iespējams, nav tādas pašas afinitātes pret Bitcoin un kriptonauda kā videospēlēm zemesriekstu sviestā un želejā, digitālā nauda var būt tikai nākamais cilvēks. E-sporta entuziastiem noteikti vajadzētu cerēt, ka tas tā ir. Kaut arī Bitcoin un tamlīdzīgi var nebūt tieši vērsti uz maziem bērniem, kriptonauda noteikti pieskaras iekšējam geekam mums visiem. Tas pats geeks, kurš domā, ka video spēles ir foršas.

Cik forši ir e-sports un kriptogrāfija?

Vairāk nekā 100 miljoni cilvēku pieskaņojās skatīties pasaules leģendu līgas čempionātu Dienvidkorejā pagājušais gads. Komanda, kas uzvarēja, paņēma viņam milzīgu naudas balvu 2,4 miljonu ASV dolāru apmērā. Pati e-sporta spēļu nozare ik gadu pieaug par aptuveni 33%, šajā nozarē šobrīd ir vairāk nekā miljards USD. Tas varētu šķist lielas pārmaiņas, bet pirms 15 gadiem neviens par to nerunāja vai vismaz ne pārāk daudz cilvēku.

Tāpat kā tiešraides spēles, kā arī līgas un turnīri, kas izmaksā visu šo naudu šiem videospēļu geekiem, arī kriptonauda bagātina cilvēkus pēdējos 10 vai 12 gados. 2017. gada beigās Bitcoin vērtība pieauga līdz vairāk nekā 25 000 USD par monētu. Domāt, ka tad, kad projekts pirmo reizi tika uzsākts 2008. gadā, pateicoties pseidononīmā autora Satoshi Nakamoto rakstītajam rakstam, Bitcoin varētu būt tikai par santīmiem, un tagad projekta vērtība ir gandrīz 170 miljardi USD, ir absolūti prātā.

Ātri virzās uz priekšu līdz mūsdienām, un visas pasaules kriptovalūtas tagad kopumā ir vairāk nekā 255 miljardi USD. Ceturtā daļa no triljonu ASV dolāru vērtējuma nozarei, kurai ir tikai 12 gadu. Ja e-sports un kriptonauda nepierāda, ka datoru geeks vada pasauli, nekas cits to nedarīs.

Tātad, kā e-sporta nākotne balstās uz kriptonauda pleca?

E-Sports plus Crypto Equals Innovation

Tā kā gan e-sporta, gan kriptovalūtas projekti ir vērsti galvenokārt uz vienu un to pašu auditoriju, ir tikai jēga, ka abu apvienošana būtu debesīs veidota spēle. E-sporta komandu veidošanas platforma ar nosaukumu DreamTeam tikko noslēdza finansējumu 5 miljonu ASV dolāru apmērā, lai uzsāktu savu blokķēdes projektu. Tehnoloģiju pasaulē ir tāds teiciens: ja kāds vēlas uzzināt, kāda ir nākamā lieliskā tehnoloģija, viņam vajadzētu paskatīties uz noziedzniekiem. Noziedznieki vienmēr ir soli priekšā. Lielākā daļa cilvēku e-sporta sportistus nesauktu par noziedzniekiem, taču viņi noteikti ir viena no pirmajām cilvēku grupām, kas izmanto jaunās tehnoloģijas. Viņi seko nākotnei un novērtē nākamo.

Fakts ir tāds, ka tikai pirms 10 vai 15 gadiem ne pārāk daudzi uzņēmumi ziņoja par lielu naudu e-sportā. Pat tagad, izmantojot blokķēdes vai viedās līgumu platformas, lai rūpētos par tādām lietām kā spēlētāju sponsorēšana, algas un turnīru laimesti, tas ir ne tikai rentablāks no administratīvā viedokļa, bet arī uzņēmējdarbības veids, ko e-sporta spēlētāji var viegli pieņemt, visi jo viņi nebaidās no tehnoloģijas un saprot, kā to jau izmantot. Tikai pēc to grupu rakstura, ar kurām viņi asociējas, un pēc kultūras, kurā e-sporta spēles viņus iemieso.

Satura veidotāji var arī iekasēt naudu

Cilvēki, kas to lasa, var būt dzirdējuši par PewDiePie. Viņš ir viena no lielākajām zvaigznēm internetā, un viņa YouTube kanāls pelna viņiem miljoniem dolāru gadā. Viņš straumē un komentē pats savu videospēļu spēli jautrā un izklaidējošā veidā. Ietekmētājs nesen nonāca virsrakstos, kad viņš pievienojās platformai ar nosaukumu Dlive, kas ļauj cilvēkiem iekasēt naudu par viņu saturu, pieņemot Bitcoin un Ether. Tā kā vairāk no šiem projektiem tirgū e-sporta spēlētāji, kuri var vai nevar spēlēt konkurētspējīgi, var nopelnīt savu saturu, ja vien viņi var iegūt acs ābolus.

Var droši teikt gan ar kriptovalūtu pieaugumu, gan ar e-sporta spēlēm, mazas uz priekšu domājošu cilvēku kopienas faktiski kontrolē pasaules nākotni, kā mēs to zinām vienā nozarē vienlaikus. Ilgtermiņā tas nozīmē mazāk laika, kas pavadīts, uztraucoties par to, ka centrālajām varas iestādēm ir kontrole, un vairāk laika – garšīgu zemesriekstu sviesta un želejas sviestmaižu ēšana, pat ja tā ir tikai metafora savas bagātības un radošuma kontrolei un tam nav nekāda sakara ar faktiskajām sviestmaizēm..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector