Kā Bitcoin regulējuma palielināšana ietekmēs tiešsaistes azartspēļu nākotni

Valdības visā pasaulē sacenšas, lai regulētu kriptovalūtas un izstrādātu savas digitālās valūtas, kuras atbalsta centrālās bankas. Gadiem ilgi ideja, ka ienākumu nodokļa izsalkušie regulatori vēlas padarīt kriptovalūtas nelegālas vai iemest cilvēkus cietumā, zināmā mērā ir bijis tumšs mākonis, kas lidinājis virs pat viscerīgāko kriptovalūtu entuziastu galvām. Tagad, kad Bitcoin tiek uzskatīts par institucionālu ieguldījumu un vērtības krājumu, nevis ikdienas darījumu aizstājēju, valdībām nav citas izvēles kā izstrādāt noteikumus, kas joprojām attiecas uz digitālo aktīvu izmantošanu kā ieguldījumus.

Tomēr attiecības starp kriptovalūtām kā investīcijām un kriptovalūtām kā draudiem valdību gāšanai ir nelielas.

Pārsteidzoši, ka Bitcoin regulēšanas draudi un veids, kā kriptogrāfijas valūtas apmaiņa to pārdod ar klientiem faktiski varētu palīdzēt azartspēlēm cik tas ir, tas ierobežotu vēlmi izmantot apmaiņu. Iedziļināsimies, kāpēc tas tā ir.

ASV sekretārs cer ieviest jaunu regulējumu par kriptogrāfiju

Stīvens Minhins ir ASV sekretārs. Viņš ierosina jaunus noteikumus, lai korporācijas, kas veic uzņēmējdarbību ar kriptovalūtām, ne tikai ievērotu Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas un “Zini savu klientu” politikas, bet arī veic darījumus tikai ar citiem uzņēmumiem, kas ievēro šīs pašas politikas..

Šāda līmeņa regulējums ir paredzēts, lai nelikumīgos uzņēmumus nomāktu no darbības un aizsargātu patērētājus. Tas nav obligāti paredzēts kriptovalūtu kā aktīvu klases atdzišanai.

Tas nenozīmē, ka dažiem galvenajiem ietekmētājiem kriptovalūtu pasaulē nepatīk tas, kas nāk pa cauruļvadu. Braiens Ārmstrongs ir Coinbase.com, vienas no lielākajām un visvairāk izmantotajām kriptovalūtu biržām pasaulē, izpilddirektors. Ārmstrongs uzskata, ka jaunie noteikumi varētu kavēt kriptovalūtu ekonomikas izaugsmi. Viņš tvītoja kā tāds nesen pēc tam, kad tika paziņots, ka Coinbase būs jāierobežo maržas tirdzniecība savā platformā.

Kā piedāvātie noteikumi varētu palīdzēt Bitcoin azartspēlēm

Daudzas no pasaules aizraujošākajām, ienesīgākajām un uzticamākajām Bitcoin azartspēļu vietnēm darbojas ārpus mazām ārzonas valstīm ar labvēlīgiem Bitcoin, nodokļu un uzņēmējdarbības noteikumiem. Zinot to, jūs domājat, ka šie uzņēmumi ir pilnīgi imūni pret visu, kas notiek ar noteikumiem. Bet patiesība ir tāda, ka, visticamāk, lielākā daļa Bitcoin azartspēļu vietņu, kas darbojas vismaz dažus gadus un ir izveidojušas zināmu ticamību Bitcoin azartspēļu arēnā, iespējams, atzinīgi vērtē regulējumu.

Jā, regulējums var nozīmēt, ka Bitcoin kazino ir jāievēro vairāk noteikumu, lai pievilinātu amerikāņu klientus, taču ir svarīgi arī ņemt vērā, ka pat lielākā daļa Bitcoin azartspēļu operatoru, kas plaukst ārzonās, zaudē lielu tirgus daļu, jo viņi ir jāierobežo to azartspēļu platformu izmantošana, lai tās attiektos tikai uz valstīm, kurās nav Amerikas Savienoto Valstu.

Patiesība ir tāda, ka azartspēles ir konkurētspējīga nozare, un Bitcoin draudzīgas vietnes vienmēr pretendē uz jūsu izklaides dolāriem, tās darbojas arī unikālā burbulī, kas rada unikālas problēmas biznesa cilvēkiem, kuri vēlas gūt peļņu šajā nozarē. Tas nozīmē, ka Bitcoin azartspēļu operatoriem ir pievienots stimuls strādāt kopā un pārliecināties, ka viņi ievēro regulatorus. Galu galā darot tikai to, ka ir ne tikai potenciāls atvērt azartspēļu operatorus amerikāņu klientiem, bet arī parāda amerikāņu spēlmaņiem un spēlmaņiem visā pasaulē, ka Bitcoin draudzīgas vietnes ir likumīgas un drošas lietošanā.

Uzticēšanās tiešsaistes azartspēlēm ir milzīga, it īpaši, ja jūsu bizness ir kriptonauda.

Bitcoin azartspēļu nākotne ir gaiša neatkarīgi no tā

Nevienam nepatīk sajūta, ka kāds skatās pār viņu plecu. Lielākā daļa spēlmaņu, iespējams, vēlas, lai jautrība un satraukums, ko viņi piedzīvo tiešsaistē, arī turpmāk būtu privāts darbs. Tas ir saprotams. Patiesība ir tāda, ka azartspēļu ar Bitcoin nākotne ir gaiša neatkarīgi no tā, ko dara regulatori. Ja regulatori rīkosies tā, ka cilvēkiem, kuri nedzīvo salā, ir grūti spēlēt azartspēles, kriptovalūtu vērtība joprojām pieaugs, un to, kas jau ar tām azartspēles spēlē, joprojām to darīs.

Ja notiks pretējais un atvērsies aizbīdņi, operatoriem priekšā būs iespēju pasaule. Tādējādi Bitcoin azartspēļu nākotne ir gaiša neatkarīgi no tā, ko regulatori mēģina darīt.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector