Jēlnaftas bullish aizspriedumi turpinās – palielināts degvielas pieprasījums spēlē

Pirmdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā, WTI jēlnaftai izdevās pagarināt agrā dienas pieauguma sēriju & joprojām bija solīts aptuveni virs USD 66.00, galvenokārt optimisma dēļ attiecībā uz ASV palīdzības paketi COVID-19, kas veicināja cerības uz degvielas pieprasījuma atjaunošanos un veicināja straujo pieaugumu. ASV COVID-19 palīdzības paketes cerības tika aktivizētas pēc tam, kad prezidents Džo Baidens piektdien parakstīja likumā par 1.9 triljonu ASV dolāru stimulu paketi. Tajā pašā laikā augošais optimisms attiecībā uz galveno ražotāju produkcijas samazināšanu spēlēja arī galveno lomu naftas cenu atbalstīšanā.

Turklāt pieaugums ieguva papildu pieaugumu pēc labākiem, nekā gaidīts, Ķīnas mazumtirdzniecības un rūpnieciskās ražošanas rādītāju publiskošanas, kas palīdzēja līdzsvarot negaidītu bezdarba līmeņa pieaugumu un pievīla pamatlīdzekļu ieguldījumu datus. Bez tam, jēlnaftas neobjektivitāti attiecībā uz jēlnaftas cenām var attiecināt arī uz jaunākajiem ziņojumiem, kas liecina, ka AstraZeneca izaicināja asins sarecēšanas izsaukumus, jo tika izmantota COVID-19 vakcīna. Rezultātā optimistiskajam tirgus noskaņojumam ir bijusi nozīmīga loma augstākas ienesīguma jēlnaftas cenu atbalstīšanā. Dažādās nodaļās plašā ASV dolāra vērtība, ko atbalstīja optimistiski ASV dati, tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas ierobežoja jēlnaftas augšupvērsto impulsu, jo naftas cena ir apgriezti saistīta ar ASV dolāra cenu . Jēlnaftas cenas ietekmēja arī dolāru spēks, plāns kalendārs un ķīniešu un amerikāņu cīņa. WTI tirgo 66.00 un konsolidējas diapazonā no 65.59 līdz 66.41.

Tirgus tirdzniecības noskaņojums kopš dienas sākuma mirgo zaļā krāsā, jo Ķīnas mazumtirdzniecības un rūpnieciskās ražošanas rādītāju, kas ir labāki nekā gaidīts, izlaišana, kas liecina par ievērojamu pasaules 2. lielākās ekonomikas atveseļošanos, sniedza atbalstu tirgus tirdzniecības noskaņojumam, lai saglabātu cenu . Datu frontē Ķīnas janvāra-februāra mazumtirdzniecības apgrozījums bija 33,8% salīdzinājumā ar gaidāmajiem + 32,0% un iepriekšējiem – 4,6%, rūpnieciskās ražošanas YOY ​​rādītājs bija gaidāms + 35,1% un + 30,0% un iepriekšējais + 7,3%. . Tikmēr pamatlīdzekļu ieguldījumu YoY nemainījās – 35.0% salīdzinājumā ar gaidāmajiem + 40.0% un iepriekšējiem + 2.9%.

Bez tam, vērtspapīru tendence ap akciju tirgu varētu būt saistīta arī ar cerībām uz lielāku fiskālu atvieglojumu un pļāpāšanu, ka Tokija nemeklē vīrusa izraisītas ārkārtas situācijas pagarināšanu. Tādā veidā pozitīvajai noskaņai ap tirgus noskaņojumu bija liela nozīme, atbalstot jēlnaftas cenas ar augstāku ienesīgumu. Neskatoties uz riskanto noskaņojumu, plaša līmeņa ASV dolārs pagarināja savu iepriekšējās sesijas uzvaru sēriju un šajā dienā veica vēl dažus piedāvājumus, iespējams, pateicoties piektdien publicētajiem optimistiskajiem ASV datiem, kas atklāja, ka ražotāju cenu indekss (PPI) pieauga Februārī salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 0,5%, salīdzinot ar prognozju pieaugumu par 0,5%. Salīdzinot ar prognozēto 2,7%, tas salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 2,8%. Galvenais PPI salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 0.2% un gada griezumā – par 2.5%. Tas tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas ir ASV dolāra pamatā.

Tikmēr pieaugošās tirgus likmes par ātrāku ASV ekonomikas atveseļošanos pēc pandēmijas sniedz papildu atbalstu ASV dolāram. Tomēr ASV dolāra pieaugums tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas saglabāja vāku jebkādiem papildu naftas cenu pieaugumiem, jo ​​naftas cena ir apgriezti saistīta ar ASV dolāra cenu. ASV dolārs pret jenu pakāpās par 0.1% līdz 109.125 jenām, dreifējot tuvu augstākajam kopš 2020. gada jūnija.

Bez tam, jēlnaftas neobjektivitāti attiecībā uz jēlnaftas cenām var attiecināt arī uz ziņojumiem, kas liecina, ka Saūda Arābija, kas ir pasaules lielākais naftas eksportētājs, ziņo, ka aprīļa laikā iepildītās jēlnaftas piegāde vismaz četriem Ziemeļāzijas pircējiem ir samazināta līdz pat 15% . Turpretī Indijas rafinētājiem tika izpildītas normālas mēneša prasības. Tikmēr Naftas eksportētājvalstu organizācija un tās sabiedrotie (OPEC +) arī saglabā stingru vāku krājumiem, kas turpina palīdzēt jēlnaftas cenām pieaugt 2021. gadā. Tirgotāji turpinās koncentrēties uz plašāku tirgus riska noskaņojumu un USD cenu dinamiku, kas var sniegt dažas tirdzniecības iespējas nākotnē.

Jēlnaftas bullish aizspriedumi turpinās - palielināts degvielas pieprasījums spēlēIkdienas atbalsts un pretestība

S1 64.12

S2 64,93

S3 65.26

Pagrieziena punkts 65.74

R1 66.07

R2 66.55

R3 67,36WTI jēlnafta tirgo ar vēršu tendenci 66,14 apgabalā tehniskajā frontē, iegūstot tūlītēju atbalstu 63,30 līmenī. Augšējā pusē pretestība paliek pie atzīmes 68.07. Bullish crossover ar 68.07 līmeni var novest WTI cenu uz nākamo mērķa apgabalu 71.60 līmeni šodien. MACD un RSI atbalsta bullish tendences, turpretī EMA 20. un 50. periodā atbalsta neitrālu aizspriedumus. Apsvērsim šodien vēršanos pret bullish virs 65.75. Veiksmi!


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector