Jēlnafta palielina bullish aizspriedumus starp vājāku dolāru – visas acis uz NFP skaitļiem!

Piektdienas Āzijas tirdzniecības sesijas laikā, WTI Jēlnafta spēja pagarināt savu uzvaru sēriju iepriekšējā dienā, sasniedzot 14 mēnešu maksimumu, kas bija krietni virs 64.00 USD vidējā līmeņa, galvenokārt pēc tam, kad Naftas eksportētājvalstu organizācija un tās sabiedrotie (OPEC +) paziņoja par savu piekrišanu naftas nepaaugstināt. aprīlī, jo tie gaida būtiskāku pieprasījuma atjaunošanos pēc koronavīrusa pandēmijas. Tikmēr ASV prezidenta Džo Baidena 1,9 triljonu ASV dolāru COVID-19 palīdzības rēķins un ziņas par koronavīrusa vakcīnu arī palīdzēja jēlnaftas cenām palikt solītā.

Iemesls vērojamajai neobjektivitātei attiecībā uz jēlnaftas cenām varētu būt saistīts arī ar pieprasījuma atjaunošanās pazīmēm, īpaši Āzijā. Citā lappusē COVID-19 varianta gadījumu skaits Jaunzēlandē ir mudinājis varas iestādes paplašināt ierobežojošus pasākumus, piemēram, bloķēšanu, un tas ir kļuvis par kritisku faktoru, kas ir saglabājis vāku visiem papildu jēlnaftas ieguvumiem. cenas. Bez tam, ASV dolāra plašais stiprums tika uzskatīts arī par vienu no galvenajiem faktoriem, kas ierobežo jebkuru jēlnaftas augšupvērsto impulsu, jo naftas cenas parasti samazinās, kad ASV dolārs palielinās, jo spēcīgāka dolāru sadārdzina naftu buļļiem ar citām valūtām. Raksta tapšanas laikā WTI jēlnaftas tirdzniecība bija 64.34 un konsolidējās robežās no 63.83 līdz 64.53..

Kā jau minēts, naftas eksportētājvalstu organizācija un tās sabiedrotie (OPEC +) ir nolēmuši nepaaugstināt naftas piedāvājumu aprīlī, jo viņi gaida spēcīgāku pieprasījuma atjaunošanos pēc koronavīrusa izraisītā krituma. Tikmēr viens no lielākajiem naftas eksportētājiem Saūda Arābija arī solīja saglabāt brīvprātīgo ražošanas samazinājumu par 1 miljonu barelu dienā, Saūda Arābijas enerģētikas ministram princim Abdulazizam bin Salmanam turpinot mudināt būt piesardzīgiem. Viņš paskaidroja, ka kļūdīšanās piesardzības labā būtu labāka nekā slikti savlaicīgs piedāvājuma pieaugums.

Tomēr tirgus tirdzniecības noskaņojums neizdevās apturēt iepriekšējās dienas lāču sniegumu, un dienā tas palika skābs pat pēc stabilā progresa attiecībā uz ASV prezidenta Džo Baidena 1,9 triljonu ASV dolāru COVID-19 palīdzības likumprojektu Senātā. Ir vērts atgādināt, ka ASV prezidents Džo Baidens teica, ka Amerikas Savienotajām Valstīm līdz maija beigām ASV katram pieaugušajam būs pietiekami daudz vakcīnu. Pa to laiku optimisms par ļoti infekciozā koronavīrusa potenciālu vakcīnu / ārstēšanu nesniedza nozīmīgu atbalstu tirgus noskaņojumam.

Bez tam, jēlnaftas neobjektivitāti ap jēlnaftas cenām var attiecināt arī uz pieprasījuma atjaunošanās pazīmēm, īpaši Āzijā. Saskaņā ar jaunāko ziņojumu Dragon Nation ziņoja, ka benzīna un dīzeļdegvielas patēriņš 2021. gadā turpina pieaugt virs COVID-19 līmeņa. Rūpnīcas darbība atgriezās ātrāk, nekā paredzēts, un infrastruktūras veidošanas programma tika stimulēta arī tūlīt pēc februāra Mēness Jaunā gada svētki. Tas savukārt tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas pamatoja jēlnaftas cenas.

USD frontē plaša mēroga ASV dolāram izdevās pagarināt iepriekšējās dienas uzvaru sēriju, dienā pieņemot vēl dažus piedāvājumus, riskanta tirgus noskaņojuma vidū, kas palielināja drošā patvēruma pieprasījumu tirgū un veicināja līdz ieguvumiem zaļajā vārtā. Bez tam ASV dolāra kāpums vēl vairāk nostiprinājās pēc tam, kad Federālo rezervju priekšsēdētājs Džeroms Pauels sacīja, ka pagājušajā nedēļā Valsts kasēs notikušā lielā pārdošana bija nozīmīga un ka tā piesaistīja viņa uzmanību, taču tā nebija “nekārtīga” vai, iespējams, paaugstināt ilgtermiņa likmes tik augstu, ka Fed varētu nākties iejaukties daudz spēcīgāk. Viņš atkārtoja apņemšanos uzturēt ļoti vieglu monetāro politiku, līdz ASV ekonomika ir “ļoti tālu ceļā uz atveseļošanos”. Tomēr ASV dolāra kāpums tika uzskatīts par vienu no galvenajiem faktoriem, kas saglabāja vāku jebkuram papildu jēlnaftas cenu pieaugumam, jo ​​naftas cena ir apgriezti saistīta ar ASV dolāra cenu. Āzijas sesijas sākumā dolāra indekss nedaudz mainījās – 91.660, pēc tam, kad tas bija pieaudzis par 0.7%.

Virzoties uz priekšu, tirgus tirgotāji turpinās skatīties uz ASV ārpus lauksaimniecības nodarbinātības izmaiņām, kā arī bezdarba līmeni, kuru paredzēts atbrīvot vēlāk dienā. Tikmēr tiks cieši novērota arī pļāpāšana, kas saistīta ar ASV stimulu likumprojektu. Veiksmi!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector