Jaunas Asus ražotās GPU vienības tiks iespējotas kalnrūpniecībā

Kriptovalūtu domēns, vismaz lielākajai daļai plašā sabiedrībā un pat daudziem no izstrādātāju, investoru un tirgotāju rindām, galvenokārt ir programmatūras uzņēmums. Tas nozīmē, ka viņus interesē digitālās lietojumprogrammas, kuras var izmantot saistībā ar bitcoin, ethereum vai kādu citu digitālās valūtas bloku ķēdes tīklu. Visiem šiem cilvēkiem aizmugurējā aparatūra, kas ļauj veseliem tīkliem, nav tik svarīga. Lai gan ir droši pieņemt, ka neviens no tiem nezina par faktu, ka tas pastāv, interese par kalnrūpniecības aparatūru, ko nesniedz kalnrači, visos kontos visos tīklos ir minimāls.

Bet nesen milzīgs datoru aparatūras uzņēmums sniedza interesantu paziņojumu saistībā ar šo pašu tēmu, nomācot daudzus digitālās valūtas domēnā. Attiecīgais uzņēmums, ja Taivānas Asus un to jaunās grafiskās apstrādes vienības, kuras tiks pārdotas ar tādu funkciju kopumu, kas padara tās ļoti efektīvas jaukšanas procesā, citādi dēvētas par monētu ieguvi.

Asus Mining sērija

Šīs ziņas parādījās, kad uzņēmums atklāja savas Mining P106 un Mining RX 470 grafiskās kartes. Abi šie materiāli tika īpaši izstrādāti, lai apstrādātu gan ieguves procesa siltumu, gan enerģiju. Tā kā jaukšanas aprēķini ir ārkārtīgi intensīvi, kalnrūpniecības platformām, kuras parasti izgatavo no GPU vienībām, jābūt ļoti izturīgām un arī koncentrētām uz galveno uzdevumu. Praktiski bez lietotāja saskarnes vai citiem parastā datora elementiem platformas tiek ievietotas tiešsaistē, un šeit viņi ir viņu uzdevumi, izmantojot sava tīkla koda fragmentus.

Tajā pašā laikā ir interesanti atzīmēt, ka Asus šīs grafiskās kartes neiegādāja par nākotnes kalnrūpniecības platformu elementiem. Tomēr cilvēkiem nebija ilgi jāapsver, galvenokārt pēc produktu un to specifikāciju prezentācijas, ka tie tika izveidoti, koncentrējoties uz ieguves ethereum. Lielākais tīkls, kas atbalsta digitālo valūtu, kas ir bitcoīns, ir pārsniedzis individuālās ieguves līmeni.

Pašreizējā posmā bitcoin raktuvēs tiek izmantotas tā sauktās ASIC jeb lietojumprogrammas integrētās shēmas. BTC ir plaši izplatīta un izmantota jebko no tiešsaistes pokers lai Bitcoin izmantotu ieguldījumiem. Tāpēc tīkla uzturēšanai izmantotās mīnas ir milzīgas kalnrūpniecības platformu sistēmas, kas atrodas gaismas gadu attālumā no jebkuras mājas ieguves darbības.

Bet tagad izskatās, ka Asus piedāvā interesantu piedāvājumu ikvienam, kurš nodarbojas ar digitālajām valūtām, bet ne īpaši ar bitcoin. Ar ethereum ieguves potenciālu Asus skaidri uzskata, ka, ēdot šajā tirgū, ir jāgūst peļņa.

Ethereum ieguve

Asus zīmolē savas grafiskās kartes kā ierīces, kas ir konstruētas monētu ieguves nolūkā, tāpēc tās spēj nodrošināt maksimālu jaukšanas līmeni, kamēr tās darbojas ar minimālām izmaksām. Līdz ar to ir skaidrs, ka Asus dara visu, izņemot to, ka savas kartes sauc par kalnrūpniecības elementiem.

Ziņas nāk, kad globālais grafisko karšu trūkums skar lielāko daļu pasaules reģionu. Hobiju ieguvēji ir ziņojuši, ka daudzos vietējos veikalos šo produktu ir maz, savukārt gigantiski tiešsaistes mazumtirgotāji, piemēram, eBay vai Amazon, arī izsmeļ savus krājumus.

Dažiem no tiem ir visas raksturīgās iezīmes GPU Rush, kas notika 2014. gadā. Šajā periodā altkoīnus, piemēram, litekoīnu un dogekoinu, sāka iegūt arvien lielāks cilvēku skaits, izpērkot visus pieejamos grafisko karšu krājumus. Šoreiz izskatās, ka ēteris ir izvēlēta monēta daudziem jaunajiem kalnračiem.

Bet visi tie, kas nolemj iekļūt šajā domēnā, saskarsies ar pieaugošu problēmu saistībā ar jauno darbību. Kaut arī grafiskās kartes, piemēram, šīs, kuras ir laidusi klajā Asus, varētu būt efektīvākas, jaukšanas grūtības pastāvīgi pieaug, kā to nosaka pamata tīkla protokols.

Attiecībā uz ethereum šī tendence liecina par trīskāršu grūtības pakāpi, kas radās laika posmā no šī gada aprīļa beigām līdz jūnija beigām. Ilgtermiņā tās pašas grūtības turpinās pieaugt, un ir tikai laika jautājums, kad tīklam būs jāpārslēdzas uz līdzīgu iestatījumu kā tie, kurus BTC kalnrači izmanto ilgu laiku.

Ieguldījumi Ethereum?

2017. gada jūnija mēnesis bija laika periods, kad daudzi uzskatīja, ka notiks tā sauktā flippening, kurā ethereum pārņem no bitcoin kā līdera pozīciju, kad runa ir par tirgus ierobežojumu. Tomēr pēdējo dienu laikā nekas no sākuma nebija noticis, jo ETH sāka slīdēt cenā.


Tagad tas svārstās ap 250 ASV dolāriem, un pazīmes par tīkla atkopšanu īsā laikā labākajā gadījumā ir apšaubāmas. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tika pārdots tik daudz ETH, ir fakts, ka vairāki ICO sāka atņemt līdzekļus, investori, kuri cer sasniegt lielāku peļņu īsākā laika posmā.

Bet ikvienam, kurš vēlas sākt ETH ieguvi, jābūt gatavam sevi izmantot ilgtermiņa ieguldījumam. Ja nē, viņiem ir jābūt lieliem tirdzniecības instinktiem, lai piesaistītu pastāvīgu peļņas plūsmu. Tāda pati problēma nepastāv, ja runa ir par ilgtermiņa ethereum ieguldījumiem, un tā nemainīsies, samazinoties vienam vai pat vairākiem cenu pasaules tirgos.

Tīkla latentais stiprums

Neskatoties uz kritumu, daudzi eksperti ir vēlreiz uzsvēruši savu viedokli, ka šī digitālā valūta paliks ļoti aktuāla, bet arī nākotnē radīs lielu izrāvienu. Kad tas notiks, tiks gūta liela peļņa, it īpaši, ja runa ir par kalnračiem, kuri ir saglabājuši savas monētas.

Flippening varētu nenotikt tik intensīvā formā, kā norāda nosaukums – patlaban viedā nauda saka, ka tā notiks, bet neviens nevar precīzi pateikt, kad. Bet vienprātība ir tāda, ka ethereum tīkls iegūs vērtību un tirgus pozīcijas. Tāpēc ikvienam, kurš ir sācis ETH ieguvi, būtu labi paturēt savas monētas un gaidīt nenoliedzami gaidāmo cenu pieaugumu.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector