Japānas Bankas procentu likme paliek nemainīga, taču uzmanīgi klausieties BOJ teikto!

Par cik es šodien vienkārši gribēju rakstīt par AUD / USD, es domāju, ka ir nepieciešams rakstīt arī par Japānas jenu. Rīt notiekošā BOJ sanāksme ir saistīta ar lielu spriedzi. Tomēr tas nav saistīts ar pašu BOJ procentu likmju lēmumu, bet gan par to, vai BOJ pieņems vairāk hawkish izredzes uz salas valsts ekonomiku. Kopš novembrī notikušajām ASV prezidenta vēlēšanām Japānas ekonomika, kuru vada eksports, ir guvusi milzīgu labumu no vājākas jenas. Daudz vājāka jena nozīmē, ka Japānas eksportētāji iegūst daudz lielāku vērtību eksportētajām precēm. Kad eksportētāji nopelna vairāk naudas, tas filtrē visu Japānas ekonomiku, lai stimulētu izaugsmi. Šis izaugsmes veids ir tieši tas, kas Japānai nepieciešams, lai novērstu ilgstošu īpaši zemu inflāciju. Pārejam uz diagrammām …

 

USD / JPY dienas grafiks

Pēdējo pāris nedēļu laikā bija patīkami pārdot jenas. Tomēr šodien jena atguva zināmu pozīciju pret daudzām dažādām valūtām. Varbūt tas ir rezultāts peļņai, kad pāris stundu laikā mēs pieņemam lēmumu par BOJ likmi.

 

Es personīgi šodien netirgoju jenas pārus, jo man nepatīk tirgoties pret šo tendenci. Man nepatīk sevi nostādīt neizdevīgākā situācijā. Man jāsaka, ja jūs šodien spēlētu jenu uz dienas pamata, jūs, iespējams, būtu nopelnījis nedaudz naudas, ja to nopirktu. Ir viegli būt ekspertam pēc skatīšanās, vai ne! Ļaujiet man jums parādīt šķipsnu retracementu, kuru es uzzīmēju pirms kāda laika:

 

USD / JPY nedēļas grafiks

Es precīzi neatceros, kad izveidoju šo diagrammu, bet tas bija kaut kur pēdējo 2–4 nedēļu laikā. Es zinu, ka šodienas lejupslīde neko nepierāda, bet varbūt šī pretestības zona, ko uzzīmēju šajā diagrammā, varētu iezīmēt USD / JPY retracement sākumu. Es domāju, ka BOJ rītdienas sanāksme varētu izrādīties noteicošais faktors šajā sakarā.

 

Pirms dažām minūtēm es redzēju kaut ko interesantu. Apskatiet šo 5 minūšu diagrammu:

 

USD / JPY 5 minūšu diagramma

Ja kādreiz esat domājis, kā izskatās impulsīvs pirkums, šeit ir labs piemērs. Šeit mēs redzam divas ļoti lielas bullish sveces, kas pārņēma cenu diapazonu vairākām citām svecēm. Šķiet, it kā daži no lielajiem zēniem būtu iepriekš sevi pozicionējuši kādai darbībai garajā pusē. Šīs divas sveces pārklāja vairāk nekā 50 sēklas. Ir skaidrs, ka tirgus nav pārliecināts, ko gaidīt no BOJ rīt. Šodien mēs redzējām gan impulsīvu pārdošanu, gan pirkšanu, taču pārdevēji, protams, pārspēja pircējus. Viena lieta ir droša, tomēr USD / JPY šobrīd ir ārkārtīgi pārpirktā līmenī. Tas nenozīmē, ka mēs tūlīt piedzīvosim korekciju, taču ir piesardzīgi šajā posmā iegādāties piesardzīgi, pērkot šo pāri. Rīt redzēsim BOJ teikto. Personīgi es nevēlos mēģināt paredzēt notikuma iznākumu, bet noteikti būšu gatavs uz to reaģēt. USD / JPY ir tendence ilgstoši virzīties vienā virzienā, tāpēc, tirgojot šo pāri, paturiet to prātā. Lai ko jūs darītu, nemēģiniet izbalināt impulsīvas kustības. Daudz drošāk ir tirgoties ar viņiem nekā pret viņiem.

 

AUD / USD

 

AUD / USD ir bijis tikai ideāls pāris, ko pārdot pēdējo pāris dienu laikā. Tas šodien mainījās līdz svaigam dienas zemākajam līmenim, kas lāčiem (kuru es esmu viens) ir ļoti iepriecinoši. Šeit ir stundas diagramma:

 

AUD / USD stundas diagramma

Tas ir diezgan spēcīgs pārdošanas impulss! Vienkārši piesardzības vārds – šķiet, ka ikdienas laika posmā pāris sasniedz diezgan pārdotu līmeni. Apskatiet šo diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

Ja turaties pie šī pāra īsajām pozīcijām, varētu būt prātīgi samazināt savu pozīciju (aizvērt daļu pozīcijas) vai izsekot pieturvietām, lai bloķētu kādu ieguvumu. Rīt no rīta agri mums ir RBA (Austrālijas rezerves banka) sanāksmes protokols. Tas, iespējams, varētu radīt zināmas svārstības, tāpēc sekojiet tam.

 

EUR / USD

 

EUR / USD dienas grafiks

Pagājušajā nedēļā es rakstīju par EUR / USD izspēles-atkārtotas spēles tirdzniecību. Kopš tā laika ir bijušas divas iespējas veikt īsus ierakstus starp šīm melnajām un oranžajām horizontālajām līnijām. Ja jūs būtu šeit ienācis, jūsu pozīcija jau būtu guvusi peļņu par 60 punktiem. Ja palaidāt garām iespēju, ja paveiksies, iespējams, tiks veikts vēl viens šī līmeņa atkārtots tests. Šī pāra izredzes noteikti ir ļoti lācīgas, un nākamajās dienās es meklēju īsās puses iespējas.

 

ASV dolārs joprojām saglabā bullish veidošanos. Parasti jebkuram ilgam ASV dolāra riska darījumam ir daudz iespēju, vienkārši esiet piesardzīgs, tirgojot USD / JPY nākamajā vai divās dienās.

Palieciet veikls, un veicas tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me