Itālijas tautas nobalsošana nespēj noturēt vienoto valūtu – EUR / USD izvirza bullish Engulfing Bar

Pirmdienas Āzijas sesijas laikā eiro kurss strauji kritās Itālijas konstitucionālā referenduma un svētdien notikušās eiro atbalstošā premjerministra Matteo Renci sakāves rezultātā. Šis pārdošanas spiediens drīz mazinājās, un, investoriem samazinot referenduma rezultātu, EUR / USD drīz atguva visus zaudējumus un dienu noslēdza ar iespaidīgu vēršu sveci. Šeit ir EUR / USD ikdienas diagramma:

 

EUR / USD dienas grafiks

  

Pirmdienas agresīvā bullish svece noteikti ir spēļu maiņa. Šis uzņēmums, kas atrodas tuvu virs 20-EMA, ir pirmais daudzu nedēļu laikā. Pirmdien es netirgoju eiro, bet es būtu vēlējies redzēt lāču tendences turpināšanos, it īpaši ar piektdienas sarkano doji sveci tieši zem 20 dienu eksponenciālā slīdošā vidējā līmeņa. Valūtas tirdzniecība ir saistīta ar pielāgošanos tirgus apstākļiem, un šobrīd mēs nevaram ignorēt šo spēcīgo EUR / USD kāpumu. Lielāka šī pāra aina noteikti ir lācīga, un dažādi riski, kas apdraud Eirozonu, noteikti nav mazinājušies. Varbūt Itālija nevarētu viegli izstāties no Eiropas Savienības, bet Nīderlande un, iespējams, dažas citas valstis varētu.

  

Swing tirdzniecība EUR / USD šobrīd nešķiet pārāk pievilcīga. Šobrīd ieņemt īsu pozīciju varētu būt ļoti riskanti, it īpaši, ja mēs ņemam vērā milzīgo šīs augšupejas spēku pirmdien. Šī pāra iegāde arī varētu būt problemātiska, jo tā cīnītos ar dominējošo lejupslīdi. Skalperi un dienas tirgotāji, iespējams, varētu gūt nelielu peļņu no dienas iekšējās pirkšanas iestatījumiem otrdien, taču tas nav ideāls iestatījums ilgiem darījumiem. Veicot dienas darījumus lielākas tendences virzienā, izredzes ir jūsu labā un palielinās jūsu iespējas gūt nelielu peļņu.

 

USD / CAD

 

USD / CAD pēdējās dienās ir agresīvi samazinājies. Ļoti spēcīgā naftas cena izraisīja labu cenu Kanādas dolārā, kas kopā ar vāju ASV dolāru veicināja šo straujo kritumu. Ilgtermiņa perspektīva joprojām ir vērojama, taču šobrīd mazākajos laika periodos dominē spēcīga pārdošana. Apskatiet šo 4 stundu diagrammu:

 

USD / CAD 4 stundu diagramma

  

Šeit jūs varat redzēt, ka valūtas kurss jau ir pavadījis daudz laika zem 20-EMA. Tas ir brīdinājums bullish tirgus dalībniekiem pagaidām palikt malā. Lāčiem jābūt arī piesardzīgiem, jo ​​cena nedēļas diagrammā tuvojas kanāla atbalstam, kas varētu būt lielo zēnu solis ar jaunu pirkšanas apetīti. Apskatiet šo nedēļas grafiku:

 


USD / CAD nedēļas diagramma

  

Pašlaik 20 nedēļu eksponenciālais slīdošais vidējais rādītājs joprojām ir atbalsts. Zemākajos laika periodos šī korekcija izskatās masīva, taču, aplūkojot šo nedēļas diagrammu, tā tiek parādīta perspektīvā. Man jāsaka, es nebūtu pārsteigts, ja cena tuvāko nedēļu laikā sasniegtu kanāla apakšdaļu, un es arī nebūtu pārsteigts, ja pāris drīz atsāktu savu bullish tendenci. Pārejam uz dienas grafiku:

 

USD / CAD dienas grafiks

  

Pirms es saku vairāk par šo iestatījumu, vispirms nedaudz palielināsim šo diagrammu:

 

USD / CAD dienas grafiks

  

Šeit mēs varam skaidri redzēt, kā cena iekļuva šajā zilajā atbalsta zonā, bet noraidīja to un aizvērās virs tās. Lai gan tas ir samērā mazs noraidījums, tam tomēr ir zināma nozīme tā noraidītā svarīgā līmeņa dēļ. Tas varētu būt pāra pagrieziena punkts, pirms atkal virzīties augšup. Protams, būtu ļoti agresīvi atvērt garas pozīcijas šajā līmenī un laikā, taču tas varētu būt arī ļoti noderīgs. Pirmdienas doji veida svece atbalsta ideju par apvērsuma iespējamību šajā līmenī vai tā tuvumā.

 

Otrdien no Kanādas ir daži svarīgi ekonomiskie dati – Ivey iepirkumu vadītāju indeksa numurs, kas tiks izlaists plkst. 15:00 pēc GMT.

 

AUD / USD

 

Es neesmu ļoti apmierināts ar pirmdienas augšupejošo kustību šajā pārī. Zemākajos termiņos šis pieaugums ir diezgan impulsīvs. Apskatiet šo stundas grafiku:

 

AUD / USD stundas diagramma

  

Ja mēs skatāmies uz dienas grafiku, tas izskatās draudzīgāks lācim, it īpaši tāpēc, ka pirmdienas svece noraidīja 20 dienu eksponenciālo slīdošo vidējo rādītāju un aizvērās zem tā. Apskatiet šo diagrammu:

 

AUD / USD dienas grafiks

  

Ja jūs tirgojat Aussie, atcerieties, ka RBA (Austrālijas Rezervju banka) lēmums par procentu likmēm un likmes paziņojums ir otrdien pulksten 03:30 pēc GMT. Tas var izraisīt ievērojamas svārstības, tāpēc ņemiet vērā šo notikumu.

 

Ienesīga tirdzniecība!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector