Iknedēļas atjauninājums, 19. – 23. novembris: Vislabākie Forex iestatījumi un ekonomiskie notikumi tirdzniecībai

 • Nedēļu dolārs noslēdza ar zaudējumiem, jo ​​buļļi joprojām ir piesardzīgi par divu ASV Federālo rezervju sistēmas amatpersonu komentāriem par pasaules ekonomikas izaugsmi.
 • Lielbritānijas mārciņa joprojām ir neaizsargāta, jo nenoteiktība no Brexit darījuma turpina parādīties tirgū.
 • Eirozonas inflācija oktobrī pieauga visātrākajā ātrumā gandrīz sešu gadu laikā, tomēr EUR / USD saglabā lācīgu impulsu.
 • Ko gaidīt šonedēļ? Pamati & Dolāra, EUR / USD un GBP / USD tehniskā perspektīva.

Dolāra indekss – augšupejošais trīsstūris ir gatavs atbalstam

ASV dolāra kurss samazinājās pēc tam, kad galvenais Federālo rezervju sistēmas amatpersona paziņoja, ka procentu likmes ir tuvu neitrālai likmei, savukārt pastāvīgais risks saistībā ar Brexit pārņem valūtu. Būtībā nākamā nedēļa nepiedāvā nevienu nozīmīgu ekonomikas notikumu, kas varētu izraisīt lielas dolāra izmaiņas. Tāpēc es vēlētos, lai mēs pievērstu uzmanību tehniskajai pusei. Vienīgais ekonomiskais notikums, kuru ir vērts apskatīt, ir ilgtermiņa preču pasūtījumi.

Ilgtermiņa preču pasūtījumi m / m – Trešdien dati jāsniedz plkst. 13:30 (GMT). Labā ziņa ir tā, ka sagaidāms, ka ASV mazumtirdzniecības apjoms palielināsies par 0,4%, kas ir daudz vairāk nekā 0% oktobrī. Iesācējiem tas ir izmaiņas ilgtermiņa preču ražotājiem veikto jauno pasūtījumu vērtībā, izņemot transporta priekšmetus. Tas ir vadošais ražošanas rādītājs – pieaugošie pirkšanas pasūtījumi liecina, ka ražotāji palielinās aktivitāti, strādājot pie pasūtījumu izpildes.

Nedēļas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

96.02 97.04

95,71 97,35

95,2 97,86

Galvenais tirdzniecības līmenis: 96.53

Galvenie tehniskie punkti

Dolāra indekss tirgojas virs 20 & 50 periodi EMA, kas nozīmē tirgotāju vēršu noskaņojumu.

 • Ikdienas laika grafikā dolārs pārspēj fundamentālos rādītājus. Bet šeit ir tā – augšupejošā tendence, visticamāk, to atbalstīs netālu no $ 96.15.
 • RSI & Stohastika joprojām turas virs 50, kas norāda uz spēcīgu dolāra kāpumu.
 • Lācīšu apņemtā svece var izraisīt pārdošanas tendenču turpināšanos līdz 96,15 ASV dolāriem.
 • Lāču lūzums var novest pie 95,70 USD

EUR / USD – Bullish iekļaujot katru nedēļu, vai tas norāda uz maiņu?

Vienotā valūta Eiro ir sākusi stiprināties attiecībā uz vājāko dolāru. Tirdzniecības kara diskusiju blakusparādības aizēno Itālijas parādu krīzi. Kā ziņo CNBC, “prezidents Donalds Tramps piektdien deva impulsu tirgum, sakot, ka viņš cer, ka ASV un Ķīna noslēgs darījumu tirdzniecībā, galveno uzmanību pievēršot akcijām. Bet Baltā nama amatpersonas vēlāk mazināja viņa komentārus un teica, ka nekas neliecina par drīzu darījumu. “

 • Investori ir ieguldījuši dolārā tirdzniecības kara dēļ, jo viņi uzskata, ka šis tirdzniecības karš, visticamāk, neietekmēs Amerikas Savienotās Valstis.
 • Bet, ja Tramps tagad palielina ASV tarifu likmi, tas mainīs visu ideju par pozīciju ieņemšanu dolāros.

Tehniski EUR / USD kurss pieauga par USD 1,1415 pēc tam, kad tas bija zemāks par USD 1,1215. Tas ir izveidojis sava veida bullish apņemšanu vai āmura modeli, kam seko spēcīga lāču tendence. Parasti šāda veida modeļi bieži novērš tendences.

 

Tas nozīmē, ka mēs varam sagaidīt, ka EUR / USD turpinās tirgoties augstāk līdz USD 1,1535, savukārt atbalsts joprojām ir USD 1,1310.

Piektdien iespējamie ekonomiskie notikumi – Eiropas ekonomikai ir jāpublicē virkne ekonomisku notikumu, kas ietver:

 • Franču zibspuldžu ražošanas PMI – Skaitlis ir paredzēts plkst. 8:15 (GMT), un iepriekšējā mēneša prognoze ir 51,3 pret 51,2.
 • Franču Flash Services PMI – Blakus Francijas ražošanas PMI tiks ievēroti arī pakalpojumu PMI. Paredzams, ka tas nedaudz samazināsies līdz 54.9 pret 55.3.
 • Vācu zibspuldžu ražošanas PMI – Dati tiks publicēti tūlīt pēc 15 minūtēm, kad Francijas dienesti un PMI ražo plkst. 8:30 (GMT). Tiek prognozēts, ka tā pieaugs no 52,3 līdz 52,2.
 • Vācu Flash Services PMI – Tas ir plānots ar prognozi 54,6, kas ir nedaudz zemāks par iepriekšējā mēneša rādītāju 54,7.

Nedēļas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

1.1313 1.1455

1.1268 1.15

1.1197 1.1571

Galvenais tirdzniecības līmenis: 1.1384

EUR / USD – Tirdzniecības plāns

Ideja ir palikt bullish virs $ 1.1380 ar stop loss zem $ 1.1340 un iegūt peļņu $ 1.1460 un $ 1.1535. Lai gan pārdošana ir vēlama zem 1.1310 USD.

 

GBP / USD – Neskaidrība par Brexit sagrauj sterliņus

Pēc ceturtdien notikušā nemierīgā slīdēšanas Lielbritānijas mārciņa centās stabilizēt sevi. Investori, kas baidās no politiskās satricinājuma valstī, var redzēt, ka tā iziet no Eiropas Savienības bez šķiršanās līguma. Izpārdošana kļuva nopietna pēc galveno ministru atkāpšanās no Lielbritānijas valdības, pastiprinot spiedienu uz Lielbritānijas premjerministri Terēzu Meju..

GBP / USD – tehniskā perspektīva

Četru stundu diagrammā kabelis izrādījās vērojams, lai pārbaudītu 20 periodu EMA par 1,3035 ASV dolāriem, taču tas nespēja mums dot bullish crossover. Tas nozīmē nenoteiktību attiecībā uz vēršanos pret pāri. Šī ir principiāli virzīta nedēļa, un mēs daudz ko nevaram noteikt, pamatojoties uz tehnisko informāciju.

Nedēļas tehniskie līmeņi

Atbalsta pretestību

1.2707 1.3021

1,2585 1,3212

1,2272 1,3525

Galvenais tirdzniecības līmenis: 1.2899

GBP / USD – fundamentāla perspektīva

Inflācijas ziņojumu uzklausīšana – Otrdien pulksten 10:00 gubernators un MPC (uzraudzības politikas komiteja) liecinās par inflācijas ziņojumu Parlamentā. Uzklausīšanas ilgums ir dažas stundas, un tās var radīt tirgus svārstības. Īpaši tiek atzīmēti tiešie komentāri par valūtas tirgiem.

Atgādināsim, ka Apvienotās Karalistes inflācijas līmenis joprojām ir diapazonā, taču šomēnes tas samazinājās no 2,5% līdz 2,4%. Mums ir nepieciešams tikai redzēt, ko viņi sagaida nākotnē.

GBP / USD – Tirdzniecības plāns

Pārim var rasties tūlītēja pretestība netālu no 1,2845 USD un 1,2950 USD kopā ar atbalstu netālu no 1,2800 USD. Tātad, ideja ir palikt lāča zem 1,925 USD, lai mērķētu uz USD 1,27500.

Veiksmi un turpiniet sekot FX līderiem vēl vienu izdevīgu nedēļu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me