Hektisks periods priekšā Ethereum kriptovalūtai

2017. gada pavasara beigās visas acis bija vērstas uz ETH cenas pieaugumu un visas P2P blokķēdes sistēmas lielisko stāvokli, kas īsteno ethereum tīklu. Tāpēc kriptonauda šogad sākās zem 10 USD un vienā brīdī sasniedza gandrīz 400 USD vērtību, laika posmā, kas īsāks par sešiem mēnešiem, pieauga par vairāk nekā 2000%.

Bet līdz ar vasaras sākumu ETH kāpums sāka palēnināties un stabilizējās ap 350 USD ar sporādiskiem kāpumiem un kritumiem, taču neviens no tiem šo vidējo vērtību īsti nemainīja. Tomēr vērtības izmaiņas notika jūnija beigās, kad ETH cena sāka kristies ar stabilu lejupejošu tendenci.

Tad, mazāk nekā pirms 24 stundām, sākās lielā avārija, kuras dēļ kriptonauda ļoti īsā laika posmā bija zem 200 USD. Pēc tam tirgotājiem un investoriem ir jācīnās, ko padarīt par kustību tirgū un kā sagatavoties gaidāmajam periodam neatkarīgi no tā, ko tas varētu izraisīt.

Jūlija piliens

Kritums samazināja kriptovalūtu zem 200 USD, kas ir pirmais atgriešanās gadījums šajā līmenī kopš 2017. gada 30. maija. Tirdzniecības dienas laikā zemākais punkts tika sasniegts aptuveni 190 USD, kas liecina par 17% vērtības kritumu. notika šajā periodā. Pēc tam cena turpināja koriģēties nākamajās stundās, atlecot līdz 210 USD, bet pēc tam atgriežoties zem 200 USD. Tas viss rada vairāk nekā 50% kritumu kopš visu laiku augstākā līmeņa.

Tajā brīdī liels uztraukums, kas saistīts ar kriptonauda, ​​bija tieši saistīts ar SIO kas tikai sāka sevi pasniegt kā biznesa iespēju. Tas kopā ar galveno plašsaziņas līdzekļu uzmanību, kas tika piešķirts ETH, lika tai pieaugt agresīvāk, nekā tas patiešām bija ilgtspējīgs ilgāk nekā tikai pāris nedēļas, kā daudzi prognozēja.

Tagad šķiet, ka viņu prognozes ir izrādījušās pareizas, jo korekcija joprojām turpinās. Pašlaik ir grūti novērtēt, kur cena stabilizētos, taču ir skaidrs, ka tā neatgriezīsies ātri vai tuvu tiem līmeņiem, no kuriem sākās kritums (domēns 350 USD). Tomēr, lai arī vērtības kritums noteikti nav tas, par ko dienas tirgotāji ir priecīgi, tas joprojām nav vispārējs jautājums, kas varētu būt aizraujošs ethereum tīklā.

Stabils potenciāls

ETH atbalstītājiem kopumā kritums ir neveiksmīgs, taču tas nekādā ziņā neliecina par lielāku tīkla problēmu. Tā vietā lielākā daļa no viņiem norāda, ka bitcoin, kas tiek izmantots daudzām tiešsaistes finanšu mijiedarbībām, tostarp azartspēles ar BTC, joprojām ir zemāks tīkls, kad runa ir par tā dizainu un lietojamību.

Tas daudziem tirgotājiem izvēlējās saglabāt optimismu tīkla nākotnei un tā dzīvotspējai kā ieguldījumu iespējai. Kaut arī cena šobrīd pazeminās, daudzi joprojām dod priekšroku ETH kā stabilākam kriptovalūtas domēnam, it īpaši, ja salīdzina ar galveno smagā svara čempionu šobrīd.

Bitcoin mērogošanas jautājums

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ethereum joprojām ir tik daudz no tiem, kuri par to derības ir, ir gaidāmais bitcoin jautājums. Tā kā divas pretējas BTC nometnes ir atrisinātas, lai nesamazinātos un nepieļautu risinājumu no otras puses, reāla alternatīva joprojām ir bitkoina šķelšanās iespēja.

Protams, ja tas notiks pēc dažām nedēļām, pašreizējā ETH nestabilitāte izskatīsies kā neliela vietēja vētra, salīdzinot ar piektās kategorijas viesuļvētru. Nekādā veidā viena un tā pati dalīšana varētu ietekmēt BTC cenu jebkurā pozitīvā formā vai formā, izņemot faktu, ka tā ir pilnīgi nezināma teritorija.

Patlaban pat tie, kas labi pārzina tīkla un visas BTC kopienas darījumus, ir tumsā, kad runa ir par sistēmas sadalīšanos divās digitālajās valūtās. Kaut arī ethereum piemērs rāda, ka tas ir iespējams un abas jaunās kriptovalūtas turpina darboties, ietekme uz tirgu būtu postoša.

Tajā brīdī, bez šaubām, notiktu tā sauktā flippēšana, ETH pārņemot lielāko digitālo valūtu tirgus ierobežojumu ziņā. Ja tas notiktu, ETH vērtība gandrīz acumirklī pieaugtu.


Flippening iespēja

Lai gan daži investori varētu gūt panākumus, lai notiktu BTC sadalīšanās atlikumi, viedo naudu vislabāk var ieguldīt digitālās valūtas ekosistēmā, kas lielākoties ir stabila. ETH vērtības straujais pieaugums ilgtu kādu īsāku vai ilgāku laiku, bet nestabilitāte ilgtermiņā, ko rada lielākā tīkla sadalīšana, paliks investoru prātos, kā arī plašai sabiedrībai.

Jauno baiļu loģika būtu vienkārša – ja lielākā kriptonauda, ​​kura gandrīz desmit gadu laikā spēja pārdzīvot dažādas nelaimes, sadalītos pa ķildām faktiskajā sabiedrībā, kāpēc tas pats nevarētu notikt ar citiem? Izmantojot šo vienkāršo, bet skaudro ideju, neviens eksperts un tehnisks skaidrojums nevarēja pilnībā pakļaut šīs bailes.

Tas varētu izklausīties katastrofāli, taču viss uzticības digitālajām valūtām jēdziens tiktu satricināts līdz kodolam, sadalot BTC. Dabiski, ka digitālo valūtu jēdziens nekur nepazūd, bet izaugsmi un ieviešanu varētu norobežot gadi, ja ne desmit gadi ar šo notikumu. Tāpēc ir grūti iedomāties, ka ETH, kas darbojas spēcīgi, ilgā laika posmā pēc sākotnējās naudas kustības no jaunajiem BTC tīkliem apstājas.

ETH atsitiens

Ideālā gadījumā ETH atsitiens notiks šī gada beigās, kad BTC nebija sadalījies divos tīklos. Ja tas notiek pat tuvākajā nākotnē, flippenam vajadzētu notikt, pamatojoties uz to, ka ETH tiek uzskatīts par tik spēcīgu un nevis kā BTC, kas tiek uzskatīts par vāju vai neveiksmīgu. Jebkura cita alternatīva varētu paaugstināt ētera cenu, taču ilgtermiņā tas neradīs neko labu kriptonauda ekosistēmai.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector