Globālās slavenības, kas reklamē digitālās valūtas un ICO

Jauna slavenība nodrošināja savu atbalstu blockchain uzņēmumam, šajā gadījumā ICO. Attiecīgā slavenība ir aktieris un dziedātājs Džeimijs Fokss, kurš nesen izmantoja savus sociālo tīklu kontus, lai popularizētu Kobinhood. Uzņēmums sevi parāda kā kriptovalūtas biržu, kas darbojas pēc nulles maksas principa.

Foxx, kurš ir Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvējs, tvītoja par šo sākotnējo monētu piedāvājumu. Tajā pašā pārdošanas brīdī, kas tajā laikā turpinās, izdevās nopelnīt vairāk nekā 17 000 ETH, kas bija vairāk nekā 5 miljoni USD, kas nozīmē, ka tas, visticamāk, bija veiksmīgs.

Atbalsts tiek sniegts pēc tam, kad citas slavenības ir spērušas līdzīgus pasākumus ar dažādu ietekmes pakāpi un atbalstu. Tomēr Foxx nebūt nav spēcīgākais atbalstītājs, jo citi slaveni indivīdi pat izveidoja savus ICO. Ko tas nozīmē digitālās valūtas kopienai un kādu ietekmi tas var radīt attiecībā uz kriptonauda likumību un tās pieņemšanu.

Slavena seja

Jēdziens izmantot slavenību preses pārstāvjus nebūt nebija jauna ideja šajā jomā. Mūsdienu pasaule, kas pieskaņota tādām lietām kā sociālie mediji un spēcīga popkultūras un citu ikdienas aspektu savstarpēja saistība, respektē slavenu seju. Var teikt, ka mūsdienu globālā sabiedrība to dara tādā mērogā, kas paceļas visos pārējos vēsturiskajos periodos.

Kā jau minēts, slavenību kultūras paplašināšanās lielā daļa ir tehnoloģiju ideja, kas to atbalsta. Lai gan vienmēr bija slavenas sejas, mūsdienu digitālās ierīces, piemēram, viedtālruņi, ļauj sasniegt vēl neredzētu tuvību un tieša kontakta izjūtu.

Filmas zvaigzni var redzēt televizorā, taču šodien miljoniem cilvēku var sekot līdzi katram tās atjauninājumam, no kuriem daudzi nav izgājuši cauri vecmodīgajiem filtriem. Tas nodrošina daudz organiskāku iestatījumu informācijas apmaiņai un spēcīgu pazīstamības izjūtu.

Slavenības tās fani var viegli uztvert kā tādu, kurš ir gandrīz rokas stiepiena attālumā un kurš viņus saprot tikpat daudz, cik uzskata, ka saprot viņu, viņu vai kādu citu saucēju. Dažiem 20. gadsimta otrās puses futūristiem priekšstats par šāda līmeņa personisko saikņu indukciju, kur nav vecmodīgi, šķita dīvains, biedējošs, bet tāls jēdziens.

Tagad tas pats jēdziens ir šeit, lai visi to redzētu. Tas vairs nav jēdziens. Tā vietā tā ir pārbaudīta metode, kā iegūt līdzjutējus, kuri ir tiešs kapitāls slavenībām, kurām viņi ir. Vairāk nekā jebkad agrāk populārs ir bizness, un tas viegli apvienojas ar digitālās valūtas ekosistēmas daudzajām sejām.

Celebrity Digital Currency Investor

Kopš to pirmsākumiem digitālās valūtas tika uzskatītas par rotaļu laukumu tehnoloģiski noskaņotiem, maigi sakot. Sākot ar bitcoin un dodoties uz citiem tīkliem, kas nonāca līnijā, digitālās valūtas izmantošana bieži vien ietvēra platformas, kas tās izrakta, un pat aktīvi darbojās izstrādātāju domēnā. Protams, pieaugot kriptovalūtām, palielinājās arī to skaits, kas tos izmantoja, taču otrais adoptētāju vilnis nenāca no plašas sabiedrības.

Tā vietā tas nāca no investoriem, kuri jutās, ka dīvains, bet ļoti ienesīgs domēns lēnām atveras kriptonauda ieguldījumu nozīmē. Dažas no tām bija un joprojām ir ļoti neinteresētas par digitālās valūtas tehnoloģisko pusi, stingri iebilstot pret pirmajiem adoptētājiem..

Bet, lai gan ieguldītāju vidū tehnisko zināšanu pakāpe ir atšķirīga, viņi visi ir diezgan labi pārzina šī riska tirdzniecības pusi. Tas lēnām noveda pie slavenību investora parādības, cilvēks, kurš jau ir nopelnījis bagātību kādā ieguldījumu jomā un pēc tam sāka izplatīt vārdu par kriptonauda.

Protams, iemesls tam nav altruistisks. Īstermiņā investori var mēģināt palielināt savus portfeļus ar kaut ko tādu, ko varētu uzskatīt par brutālu spēku tirgus ierobežojumu pieauguma veidu – liekot cilvēkiem un uzņēmumiem ieguldīt šajā jomā.

Prātīgiem tirgotājiem ir vajadzīgs tikai īstermiņa cenu lēciens, lai gūtu peļņu un pēc tam ātri izņemtu no sistēmas. Ir grūti pateikt, cik daudzi no viņiem patiešām tic kriptogrāfijas valūtas sistēmas idejai, kas ir brīva no jebkāda veida centralizācijas, taču viņu nauda un atbalsts noteikti palīdzēja digitālās valūtas domēnam augt.


Balss, kas vērsta uz masām

Kaut arī slavenību investors ir viena veida parādība, tādi cilvēki kā Džeimijs Fokss ir pavisam cits zvērs. Viņiem, atšķirībā no citiem pirms viņiem, ir cauruļvads, kas tieši savienojas ar masām un šādā veidā ar galvenajiem plašsaziņas līdzekļiem.

Šobrīd tādi vārdi kā Paris Hilton, Floyd Mayweather un The Game prasīja laiku un pūles, lai veicinātu dažādu veidu žetonu pārdošanu. Attiecībā uz Meivezeru pārdošana ietvēra viņa paša uzņēmumus, kas bija papildu slānis tai pašai idejai. Tas viss palīdzēja savākt gandrīz 2 miljardus dolāru, izmantojot šo finansēšanas un finansēšanas modeli.

Šīs personas pirmo reizi piedāvā patiesu masveida pievilcības faktoru jebkuram kriptovalūtas riskam. Sasniedzot vienu vai vairākus šīs slavenības kalibra indivīdus, bez sarežģītām pūlēm var sasniegt miljonus jaunu potenciālo lietotāju. Līdzīgi kā Džeimijs Foxkss, pietiek ar vienu čivināt, lai uzņēmumam būtu daudz lielākas iespējas nodrošināt veiksmīgu finansēšanas procesu SIO vai pat kaut kas cits.

Divpusējs zobens

Lai gan nav šaubu, ka vairāk cilvēku ievešana digitālās valūtas zonā, kur viņi var izmantot atsevišķas kriptovalūtas, piemēram, lietām tiešsaistes kazino, pakalpojumi, preces vai jebkas cits, slavenību atbalstīšana ar abpusēju malu. No vienas puses, tas nodrošina ekspozīciju un sasniedz to, ko neviens cits cilvēks nevar pārvaldīt.

No otras puses, slavenību atbalstīšana bieži var palīdzēt ēnainiem vai pat nelikumīgiem projektiem. Nav grūti domāt, ka vienā brīdī šie pasākumi sasniegs dažus no viņu slavenību atbalstītājiem un masu mediji to visu ievietos vienā grozā.

Lai no tā izvairītos, katrai kriptovalūtai ir jācenšas apzināties, kas un kā viņus atbalsta slavenību domēnā. Ja viņi uzzina par neskaidriem darījumiem, tīkliem būtu lietderīgi jāattālinās no šīm slavenībām. Tādā veidā saprātīgi slavenību atbalstītāji patiešām var sniegt tādu pašu potenciālo labumu jebkuram tīklam.

Avots: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector