Forex signālu kopsavilkums par ASV sesiju, 6. septembris – ASV nodarbinātības pārskats ir pozitīvs, bet USD kļūst vēl lācīgāks

Tirgi šodien Eiropas sesijas laikā bija diezgan klusi, lai gan varēja just, ka drošās patvēruma zonas joprojām ir zem spiediena, kā tas ir bijis nedēļas lielākajā daļā. Šonedēļ noskaņojums ir uzlabojies attiecībā uz maigākiem toņiem no Ķīnas un ASV, kā rezultātā zelts un JPY kļuva lācīgs, savukārt riska aktīvi, piemēram, preču dolāri, ir kļuvuši diezgan bullish. Šodien mēs dzirdējām dažus komentārus no Kudlow, sakot, ka ASV un Ķīna oktobrī uzsāks tirdzniecības sarunas, kas vēl vairāk uzlaboja noskaņojumu, nosūtot riska aktīvus uz citu bullish run.

Bet galvenie notikumi šodien bija ASV un Kanādas nodarbinātības ziņojumu izlaišana. Bezdarba līmenis palika nemainīgs Kandā – 5,7% bet jaunas darbavietas pieauga krietni augstāk, nekā gaidīts, kas CAD vērsa uz leju. ASV bezdarba līmenis nemainījās kā arī 3,7%, savukārt dalības līmenis pieauga par 2 punktiem. Tas ir pozitīvi, jo bezdarbs būtu zaudējis 2 punktus, ja līdzdalības līmenis būtu nemainīgs. Arī ienākumi pārsniedza cerības, bet tirgotāji vairāk koncentrējās uz jaunām darbavietām, kuras neatbildēja cerībām. pagājušajā mēnesī viņi palielināja 130 tūkst., bet tas neapmierināja USD tirgotājus, un privāto algu sarunu pieaugums bija pietiekams, lai USD kļūtu vēl lācīgāks..

Eiropas sesija

 • Vācijas rūpnieciskā ražošana – vakar augusta mēnesī Vācijā bija vērojams liels rūpnīcu pasūtījumu kritums, jo to skaits sasniedza -2,7%. Paredzēts, ka šodien rūpnieciskā ražošana palielināsies par 0,4%, bet tā bija negatīva un tā vietā samazinājās par 0,6%. Šis ir trešais kritums pēdējo četru mēnešu laikā, tāpēc Vācijā situācija pasliktinās, nevis uzlabojas.
 • Itālijas mazumtirdzniecība – Pagājušajā mēnesī publicētais mazumtirdzniecības pārskats jūnijā parādīja jauku lēcienu par 1,9%, kas bija iespaidīgi pēc trim negatīviem mēnešiem. Paredzēts, ka šodienas ziņojumā jūlija pārdošanas apjomu pieaugums būs par 0,4%, bet tā vietā tas bija negatīvs, tajā mēnesī samazinoties par 0,5%.
 • Eirozonas galīgais IKP – Sākotnējais IKP rādītājs Q2 bija 0,2%, un sagaidāms, ka šodien tas paliks nemainīgs galīgajā lasījumā. Tas palika nemainīgs un bija 0,2% QoQ, bet YoY IKP tika pārskatīts augstāk no 1.1% līdz 1.2%. Arī nodarbinātības izmaiņu galīgais lasījums 2.ceturksnī nemainījās – 0,2%.
 • Boriss Džonsons ir pārliecināts, ka saņems piedāvājumu – Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons šodien šodien teica, ka dodas uz Briseli, lai panāktu darījumu. Cilvēki Lielbritānijā vēlas, lai mēs iekāpjam un dodamies prom 31. oktobrī. Viņš ir pārliecināts par Brexit vienošanās panākšanu oktobra ES padomes samitā. Darba partijai ir jābūt drosmīgai, lai būtu vēlēšanas, un viņš nav gatavs domāt par atkāpšanos.

ASV sesija

 • ASV nodarbinātības ziņojums– Bezdarba līmenis, kā paredzēts, palika nemainīgs – 3,7%, lai gan līdzdalības līmenis pieauga līdz 63,2% no iepriekšējiem 63,0%, kas ir pozitīva zīme. Bezdarba līmenis būtu samazinājies par 2 punktiem, ja līdzdalības līmenis nepalielinātos. Bet augusta, kas nav lauku saimniecība, saraksti bija zemāki par cerētajiem, sasniedzot 130 000, salīdzinot ar 160 000 gaidītajiem.
 • ASV ieņēmumu pārskats – Paredzēts, ka augustā ieņēmumi būs pieauguši par 0,3%. Bet ienākumi bija labāki nekā gaidīts, pagājušajā mēnesī palielinoties par 0,4%, salīdzinot ar paredzamajiem 0,3%. Arī vidējā stundas izpeļņa YoY bija labāka, palielinoties par 3.2% gada griezumā, salīdzinot ar gaidāmajiem 3.0%. Iepriekšējās vidējās stundas izpeļņas YoY tika pārskatītas augstāk līdz 3,3% salīdzinājumā ar iepriekšējiem 3,2%.
 • Kanādas ieņēmumu pārskats – Kā gaidīts Kanādā, bezdarba līmenis palika nemainīgs – 5,7%. Nodarbinātības pārmaiņas notika daudz labāk, nekā gaidīts, un augustā tās bija 81,1 tūkstoša pieauguma, salīdzinot ar gaidāmajiem 18,9 tūkstošiem. Šis jaunu darbavietu pieaugums notiek pēc diviem negatīviem mēnešiem, kas ir pārsteidzis tirgu. Stundas algas likme bija 3,8% salīdzinājumā ar aplēsto 4,5%. Iepriekšējais mēnesis bija 4.5%.
 • Tirdzniecība redzeslokā

Lācīgs USD / JPY

 • H1 diagrammā galvenā tendence joprojām ir vērojama
 • Apakšējā atvilktne ir pabeigta
 • 50 SMA sniedz atbalstu

Kritums apstājās pie 50 SMA

USD / JPY uz ilgu laiku ir bijis lācīgs. Bet šonedēļ šis pāris ir kļuvis bullish, jo noskaņojums ir uzlabojies. USD ir bijis vājš, bet JPY ir vēl vājāks. Lai gan mēs šodien pēc ASV nodarbinātības ziņojuma redzējām zemāku atdevi, bet šis kritums apstājās tieši pie 50 SMA (dzeltenā). Tagad šis pāris ir gandrīz pārdots, un cena sāk atlūgt no 50 SMA, tāpēc mēs esam bullish šajā pārī. Pirms kāda laika mēs ilgi devāmies USD / JPY.

Noslēgumā

Tātad pēc ASV nodarbinātības ziņojuma, kas ievērojami balstījās uz pozitīvo pusi, it īpaši peļņu, USD atkal ir kļuvis lācīgs. Bet galvenā uzmanība tika pievērsta algu sarakstiem, kas bija nedaudz vājāki nekā gaidīts, it īpaši privātajiem, kas nozīmē, ka USD aizver vājos lāču pamatos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me