Forex signālu kopsavilkums par ASV sesiju, 4. oktobris – USD joprojām ir cerība pēc ASV bezdarba līmeņa samazināšanās

USD šonedēļ ir kļuvis diezgan lācīgs. Paredzēts, ka otrdien sagatavotajā ISM ražošanas pārskatā šī nozare augustā saruks pēc sarukuma, kad jūlijā tā nokritās zem 50 punktiem. Bet, šis rādītājs turpināja kristies, kas palielināja bažas, ka ražošanas nozare varētu virzīties uz lejupslīdi tāpat kā eirozonā. Tad vakardienas ISM neražojošais PMI piedzīvoja lielu kritumu, un tas nonāca diezgan tuvu stagnācijai. Neražojošā darbība ASV ir saglabājusies diezgan labi, neskatoties uz globālo ekonomikas pretvēju. Bet tagad tas virzījās uz stagnāciju, un tirgotāji pamatoti pievērsās USD vēl lācīgākam, kas nozīmē, ka ASV ekonomika varētu virzīties tur, kur pārējā pasaule ir bijusi vairāk nekā gadu.

Tātad, USD visu nedēļu ir bijis lācīgs, un situācija USD likās patiešām drūma, jo FED procentu likmju samazināšanas izredzes atkal pieauga. Bet šodien ziņojums par nodarbinātību bija labāks, nekā gaidīts bezdarba līmenis samazinās par diviem punktiem līdz 3.5%. Lai gan pēc diviem spēcīgiem ieņēmumu mēnešiem tie septembrī samazinājās, kā parādīja šodienas ziņojums. Bet bezdarba līmeņa samazināšanās bija pietiekama, lai apturētu USD samazināšanos un nosūtītu to par 30 punktiem augstāku. Bet Bukam vēl nav problēmu. Apskatīsim, vai šīs nedēļas tendences mainīsies nākamajā nedēļā.

Eiropas sesija

  • Honkongas amatpersonas, stiprinot saķeri – Honkongas līderis Lams komentēja nesenās nekārtības, sakot, ka tas ir nopietnu draudu gadījums. Pagaidām 400 protestētāju ar vardarbības saasināšanos, protestiem, kas rada bažas par pilsētas nākotni, vardarbība saasinās un ir plašāka pagājušajā nedēļā. Vandālisms tagad izplatās no sabiedriskām ēkām līdz veikaliem, studentu skaits arestēto vidū septembrī pieauga līdz 38%. Valdība ir izmantojusi ārkārtas pilnvaras, saskaņā ar ārkārtas pilnvarām sejas maskas tiks aizliegtas, un aizliegums būs spēkā no sestdienas. Viņš sagaida, ka masku likums atturēs radikālu rīcību. Dažiem cilvēkiem, kuriem ir jālieto maskas, būs atbrīvojumi. Honk Kongs ir nonācis ārkārtas situācijā.
  • Vācijas būvniecība atdzīvojas septembrī – Šogad Vācijā ekonomika ir ievērojami vājinājusies, un apstrādes rūpniecība un rūpniecība ir piedzīvojusi lejupslīdi. Lai gan septembrī būvniecības nozarē bija pozitīvi skaitļi. Būvniecības PMI pagājušajos mēnešos pieauga līdz 50,1 punktam no jūlija 46,3 punktiem, kas nozīmē, ka šī nozare atkal ir paplašinājusies.
  • ES atstāj atvērtu galu Brexit darījumam – Eiropas Komisija šodien agri komentēja Reuters. Viņi teica, ka nav noteikts termiņš Brexit vienošanās panākšanai ar Lielbritāniju, taču reāli mēs uzzināsim ES27 ministru sanāksmē Luksemburgā nākamajā otrdienā, vai EK samitā ir panākts pietiekams progress vienošanās panākšanai..
  • Džonsona pārstāve, komentējot Brexit – Arī Lielbritānijas premjerministra pārstāve šodien komentēja Reuters. Viņa sacīja, ka Ziemeļīrijas ministrs šodien tiksies ar Īrijas ārlietu ministru. Ir skaidrs, ka visas puses vēlas Brexit darījumu, kas ir gatavs runāt jebkurā nedēļas nogalē. Ministru prezidents uzskata priekšlikumus par plašu nolaišanās zonu, kurā var veidoties darījums, un tas publicēs juridisko tekstu, un mēs to konfidenciāli virzījām un apsvērsim iespēju publicēt.

ASV sesija

  • ASV bezdarba līmenis – Ir publicēts ASV nodarbinātības ziņojums, un bezdarba līmenis ir zaudējis divus punktus, samazinoties līdz 3,5% no 3,7%, ja tas bija dažus mēnešus. Dalības līmenis nemainījās un bija 63,2%, kā gaidīts, tāpat kā pagājušajā mēnesī. Bezdarba līmeņa kritums bija pārsteigums, un USD ir apgriezies augstāk. U6 nepietiekama nodarbinātība zaudēja trīs punktus, samazinoties līdz 6,9% salīdzinājumā ar iepriekšējiem 7,2%.
  • ASV nodarbinātības izmaiņas ārpus lauku saimniecībām – Septembrī ārpus saimniecību algas bija zemākas par 136 000, salīdzinot ar paredzamo 145 000. Lai gan iepriekšējie ar lauksaimniecību nesaistītie algu saraksti, kas bija 130 K, tika pārskatīti augstāk līdz 168 K, tāpēc nodarbinātība ir atgriezusies pareizajā sliedē.
  • ASV vidējā izpeļņa – Arī ASV vidējā stundas izpeļņa augustā bija zemāka par 0.0% MoM, salīdzinot ar 0.4% jūlijā un salīdzinājumā ar gaidāmajiem 0.3%. Arī vidējā stundas izpeļņa YoY samazinājās līdz 2.9% no iepriekšējās 3.2%. Šī nav laba zīme, bet tā vismaz nāk pēc diviem spēcīgiem ienākumu mēnešiem.

Tirdzniecība redzeslokā

Bullish NZD / USD

  • Šonedēļ šī tendence ir kļuvusi vērojama
  • Noskaņojums šim pārim ir uzlabojies
  • 20 SMA paaugstina cenu

20 SMA šodien atkal sniedza atbalstu

NZD / USD jau ilgu laiku ir bijis lācīgs, taču šonedēļ tas kļuva lēcīgs, jo USD turpina samazināties. Noskaņojums šim pārim ir uzlabojies, un augšupejošā tendence ir diezgan spēcīga, jo 20 SMA (pelēks) nodrošina atbalstu un paaugstina cenu H1 diagrammā. Mēs zaudējām iespēju ilgi doties šajā pārī, kad pēc ASV nodarbinātības ziņojuma publicēšanas tas atkāpās zemāk, jo augstākā maiņa notika diezgan ātri. Bet mēs varētu ieilgt ilgi, kad nāk nākamā retrace, kas ir zemāka par 20 MSA.

Noslēgumā

Pēc tam, kad pirms kāda laika tika publicēts nodarbinātības ziņojums, USD situācija nedaudz uzlabojās. Buks guva zināmus ieguvumus, bet nešķiet, ka tas turpināsies augstāk. Riska valūtas, piemēram, AUD / USD un NZD / USD ir atkal uz augšu, taču vismaz tagad kopējais noskaņojums tirgos ir nedaudz uzlabojies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me