Forex signāli ASV sesijas īsumā, 7. februārī – investoru uzticība un noskaņojums pasliktinās koronavīrusa bailēs

Koronavīrusu bailes ir atgriezušās, un šīs nedēļas sākumā tirgus atkal tiek nomākts. Āzijas sesijā tirgiem trūka virziena, taču tie patiešām nostājās Eiropas sesijā, un virziens, protams, samazinājās, it īpaši attiecībā uz riska aktīviem, piemēram, akciju tirgiem un preču dolāriem, turpretī drošības patvērumi ir pakāpušies augstāk, bet nav ātri skrien jebkur. Tas liecina, ka tirgotāji ir piesardzīgi, viņi attālinās no riska aktīviem, taču vēl nav panikas režīmā.

Lai gan bailes Eiropas sesijā turpināja pieaugt, jo lietas turpinājās koronavīruss pārsniedz 40 000 un nāves gadījumi netālu no 1000 etalona. Ķīnas prezidents Sji mēģināja nomierināt ūdeņus, taču starp rindām varēja lasīt, ka viņš nav tik pārliecināts. Uzņēmējdarbība Ķīnā ir ievērojami palēninājusies, un daudzi Ķīnas uzņēmumi, tostarp labi pazīstami vārdi, ir lūguši valdībai miljardiem aizdevumu, lai atvieglotu vīrusa ietekmi uz viņu finansēm. Vīruss ir izplatījies arī ārzemēs, līdz šim Lielbritānijā apstiprināti 8 gadījumi, kas uztur noskaņojumu negatīvu, kā parādīja šorīt Eirozonas Sentix investoru uzticības ziņojums.

Eiropas sesija

 • Eirozonas Sentix investoru uzticība – Eirozonas ekonomika kopā ar pasaules ekonomiku pēdējos divos gados ir ievērojami vājinājusies. Globālais tirdzniecības karš, kā arī lielāko centrālo banku darbība iepriekšējos gados pārāk ātri notiek, kaitē arī ekonomikai un ekonomikas noskaņojumam, kā arī investoru uzticībai. Sentix investoru uzticība pagājušajā gadā kritās negatīvā teritorijā, un tā oktobrī sasniedza -16,8 punktus. Bet tas uzlabojās pēc ECB atviegloja monetāro politiku atkal pagājušā gada beigās, un novembrī tas atgriezās pozitīvajā teritorijā. Janvārī tas turpināja uzlaboties līdz 7,6 punktiem, kas bija iepriecinoši. Bet šomēnes bija paredzēts mazliet atdzist. Investoru pārliecība nedaudz samazinājās pēc tam, kad janvārī bija sasniedzis augstāko līmeni kopš 2018. gada novembra, jo koronavīrusa bailes pēdējās nedēļās mazina noskaņojumu. Tas neatbildēja cerībām par 6,1 punktu, nokrītot līdz 5,2 punktiem.
 • Koronavīruss Jaunumi – Šķiet, ka globālajām varas iestādēm drīz būs diezgan grūti noslaucīt koronavīrusu. Inficēto cilvēku skaits ir sasniedzis vairāk nekā 40 000 ar 910 nāves gadījumiem. Ķīnas varasiestādes pagājušajā nedēļā šķita pārliecinošākas, taču tagad, pēc tam, nešķiet pārāk pārliecinātas Nomira 97 cilvēki vakar vienā dienā Ķīnā. Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins šodien agrāk komentēja valsts televīziju, un viņš izklausījās mazāk optimistisks nekā pagājušajā nedēļā. Zemāk ir daži no viņa galvenajiem komentāriem:
 • Koronavīrusa uzliesmojuma novēršanas situācija joprojām ir smaga
 • Ķīna noteikti uzvarēs cīņā pret koronavīrusa uzliesmojumu
 • Ķīna pieņems izšķirošākus pasākumus, lai ierobežotu izplatību Hubei
 • Lai paātrinātu tādu zāļu izstrādi, kurām ir laba klīniskā iedarbība pret vīrusu

Šis vīruss ir izplatījies ne tikai ārpus Hubei, bet ir izplatījies arī citās pasaules valstīs ar vēl četri cilvēki šodien diagnosticēta Lielbritānijā. Turklāt Ķīnas uzņēmumi izjūt vīrusa spiedienu, jo, kā ziņots, simtiem ķīniešu firmu meklē miljardiem aizdevumu, lai mīkstinātu vīrusa uzliesmojumu. Šie uzņēmumi ietver tādus ievērojamus vārdus kā Xiaomi, Meituan Dianping un DiDi. Tātad situācija šķiet slikta, un Ķīnas ekonomika no tā cietīs, ietekmējot arī pasaules ekonomiku. Tātad negatīvā ietekme ekonomikā būs vēl viens nozīmīgs jautājums, ar kuru cīnīties centrālās bankas un valdības visā pasaulē, izņemot pašu vīrusu. Noskaņojums joprojām ir negatīvs arī šodien.

 • Itālijas rūpnieciskā ražošana – Rūpnieciskā ražošana Itālijā ir bijusi diezgan nestabila, tāpat kā Vācijā un pārējā Eirozonā. Pēdējo trīs mēnešu laikā mēs esam redzējuši trīs samazinājumus, bet pēdējais ziņojums, kas bija par novembri, uzrādīja 0,1% pieaugumu. Lai gan šodienas ziņojumā, kas bija paredzēts decembrim, bija liels kritums par 2,7%, tāpēc apstrādes rūpniecība vēl vairākus mēnešus paliks sarežģītā situācijā Itālijā un Eiropā.
 • ASV sesija

  • Kanādas mājokļu uzsākšana un būvatļaujas – Mājokļi Kanādā mēnešiem ilgi ir bijuši 200–220 tūkst. Reižu, bet decembrī tie samazinājās līdz 197 tūkst. Šodienas ziņojums atkal parādīja jauku pieaugumu par janvāri par 213 tūkst., Tātad atkal uz pareizā ceļa. Savukārt būvatļauju skaits kopš septembra samazinās, un pagājušā mēneša ziņojums par novembri tika pārskatīts vēl zemāk – no -2,4% līdz -3,5%. Paredzams, ka šodienas ziņojums uzrādīja revolūciju un decembra pieaugumu par 3,5%. Tas pārspēja cerības, palielinoties par 7,4%.
  • FED’s Bowman Speaking  Federālo rezervju locekle Bowman pirms kāda laika runāja, sakot tās pašas lietas, kuras viņa teica jau iepriekš, tāpēc tas nav nekas jauns. Viņa redz “ļoti labvēlīgu” ASV perspektīvu par mērenu izaugsmi, zemu bezdarbu un inflāciju, kas pakāpeniski pieaug līdz mērķim.
  • Pasaules Veselības organizācija ierodas Ķīnā – PVO ir ieradies Ķīnā, un viņi pirms kāda laika rīkoja konferenci par konferenci. Vīruss pastāv jau vairāk nekā kodes, viņi tikko ieradās tagad? Jebkurā gadījumā daži komentāri zemāk:
  • PVO ekspertu komanda ir ieradusies Ķīnā, lai liktu pamatus lielākai komandai, kas nodarbojas ar koronavīrusa uzliesmojumu
  • Pēdējās dienās ir novēroti gadījumi, kad vīruss un cilvēki ar vīrusu turpina izplatīties nav ceļojumu vēstures uz Ķīnu kā Francijā.  Varētu būt dzirkstele, kas kļūst par lielāku uguni

  Tirdzniecība redzeslokā

  Lācīgs AUD / USD

  • Kopš 1. janvāra šī tendence ir bijusi lācīga
  • MA spiež to zemāk
  • Noskaņojums ir diezgan negatīvs

  20 SMA atkal ir pārvērtusies par pretestību

  AUD / USD visu decembri bija diezgan vērojams, jo USD toreiz bija slikts mēnesis, kad ASV ISM ražošana turpināja sarukt. Gada beigu naudas plūsmas, kas bija vērstas arī pret USD, arī palīdzēja šim pārim pakāpties augstāk gada beigās. Bet noskaņojums mainījās janvāra pirmajā nedēļā pēc tam, kad saspīlējums starp ASV un Irānu un riska aktīviem, piemēram, preču dolāriem, kļuva lācīgs. Noskaņojums kļuva vēl negatīvāks pēc koronavīrusa uzliesmojuma Ķīnā, kura dēļ AUD / USD bija lācīgs.

  Slīdošie vidējie rādītāji no atbalsta ir pārvērtušies par pretestību, un sākotnēji 100 SMA (zaļš) nodrošina pretestību atkāpšanās laikā, pēc tam 50 SMA (dzeltens) un 20 SMA (pelēks) paņēma lietas uz rokām. Šodien šodien mēs redzējām retrace augstāku, bet tas beidzās tieši zem 20 SMA, kā redzams iepriekš redzamajā H4 diagrammā. Tātad, šis pāris paliek diezgan lācīgs.

  Noslēgumā

  Koronavīruss turpina virzīt tirgus, un situācija kļūst smagāka, īpaši Ķīnā. Ir vairāk nekā 40 000 inficētu cilvēku un vairāk nekā 900 nāves gadījumu, kamēr mēs arvien redzam jaunus gadījumus Lielbritānijā un citās vietās. Tas neļauj noskaņojumam būt novājinātam un tirgotājiem diezgan bailīgiem.

   

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector